כיצד לטפל כוויות שמש

כיצד לטפל כוויות שמש

אם אתה מבלה יותר מדי זמן בחוץ ללא מספיק sunscreen או אמצעים אחרים של הגנה נאותה כמו כובע רחב שוליים או מגן הגנה בשמש, אתה יכול בקלות להשתזף. כוויות שמש היא בעיה כואבת מאוד הזקוקה לטיפול נכון באופן מיידי. על ידי ביצוע הצעות אלה, אתה יכול להפוך את תהליך הריפוי קצת יותר קל.

כיצד לטפל כוויות שמש

כדי לטפל כוויות שמש שלך, תצטרך את הדברים הבאים:

 • מקלחת או אמבטיה מגניב
 • אלוורה
 • קרם לחות
 • משככי כאבים

בצע את הפעולות הבאות:

 1. צא מהשמש. זה אולי נשמע כמו לא brainer, אבל בתור בעל הסירה, שמעתי אנשים רבים אומרים, "אני כבר נשרף, מה הדבר הגדול אם אשאר עוד כמה שעות?" הדבר הגדול הוא העובדה כי כוויות שמש קלה יכול בקלות להפוך כוויות שמש מדרגה שנייה, אשר יזדקקו לטיפול רפואי. אם אתה חושב כוויות שמש קלה שלך, אתה לא רוצה לחוות כוויות מדרגה שנייה. צא מיד מהשמש.

 2. קח מקלחת קרה או אמבטיה. כוויות שמש דומה מאוד לסוגים אחרים של כוויות, והעור שלך ירגיש חם מאוד למגע. אתה תרגיש הקלה מיידית (אבל זמנית) מן מקלחת או אמבטיה מגניב. מוסיפים שיבולת שועל או מוצר כמו Aveeno מרגיע אמבט טיפול אשר יש שיבולת שועל קולואיד להקלה מרגיעה נוספת.

 3. להרגיע את העור עם אלוורה. זה משהו שכבר שמעתם בעבר, אבל זה באמת דרך קלה לקבל הקלה. רעיון נהדר יהיה לרכוש houseoe houseplant כי אתה יכול בקלות להצמיד גזע בעת הצורך. אם אין לך אגודל ירוק, אתה יכול בקלות לקנות אלוורה. החל מספר פעמים ביום להקלה.

 1. המשך לחות. העור שלך הוא צרוב מן לשרוף, ואם אתה לא לחות זה, תהיה לך תחושה מגרד נורא עד שהוא נעלם. ללכת עם קרם לחות טבעי מבוסס כמו חמאת קקאו. חמאת קקאו נמס על טמפרטורת העור המאפשרת לה לשקוע פנימה. ניתן לרכוש חמאת קקאו גולמית על אמזון, להכין קרם משלך או לרכוש קרם עם חמאת קקאו בו כמו ג 'ייסון טהור טבעי ריכוך חמאת קקאו קרם ידיים & גוף. תחשוב על לשים את קרם במקרר מאז קר קרם על העור החם שלך ירגיש נהדר.

 1. קח משכך כאבים. כוויות שמש יכול להיות די כואב, משכך כאבים כמו Tylenol או Advil יסייע להפחית את הכאב ואת הנפיחות אם יש נפיחות. המשך לקחת אותו סביב השעון לפחות 1 עד 2 ימים להקלה עקבית בכאב.

 2. לשתות המון מים. הגוף שלך מאבד נוזלים כאשר אתה מקבל sunburned כדי להיות בטוח להישאר hydrated.

 3. חפשו טיפול רפואי בעת הצורך. כמה כוויות שמש הן חמורות מספיק, כי הם דורשים טיפול רפואי מקצועי. אם יש לך שלפוחיות מרובות או נמצאים בכאב חמור, לראות את הרופא שלך. הוא או היא יעזרו לקבוע את הבחירה הטובה ביותר של פעולה לרשום תרופות כאבים חזקים במידת הצורך.

 4. ללא שם: לשחק אותו בטוח. לאחר שחווית כוויות שמש כואבות, לעולם אינך רוצה לעבור את זה שוב. קבל כמה בקבוקים של שמש המסך ולשמור אותם איתך בבית ובמכונית. כמה פעמים אתה באופן בלתי צפוי ללכת למקום כלשהו עם החברים שלך בלי לחשוב קדימה להביא מסך השמש. אם יש לך בקבוק במכונית שלך, אתה תהיה מוכן לא משנה את המצב. מכסים בבגדי מגן, חובשים כובע רחב שוליים ומשקפי שמש, ונותרים מחוץ לשמש בין השעות 10: 00-16: 00 (אם בכלל).

 5. אל תבחר! אם העור מתחיל לקלף כאשר לשרוף את הריפוי לא לקלף או לבחור את העור. אם אתה בוחר או לקלף אתה יכול לגרום צלקות.

  עצות אחרות לטיפול כוויות שמש

  1. החל sunscreen 20-30 דקות לפני היציאה. זה ייתן את sunscreen הזדמנות להתחיל לעבוד לפני אתה מתחיל לספוג את הקרניים.
  2. החל מסנן קרינה לפחות כל 2 שעות, יותר אם אתה במים או מזיע הרבה.
  3. תמיד ללבוש כובע כדי להגן על הקרקפת ואת משקפי השמש שלך כדי להגן על העיניים.
  4. השפתיים כוויות שמש מהר יותר מאשר את העור שלך.השפעת שפתון SPF בעת החלת קרם ההגנה שלך.

  עודכן על ידי חנה טטרו

  No Replies to "כיצד לטפל כוויות שמש"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   5 + 5 =