ביקורת: אופרי קלאריסוניק

ביקורת: אופרי קלאריסוניק

להשוות מחירים

מן יצרני מברשת ניקוי העור סוניק, החדש Clarisonic Opal קולי עירוי המערכת טוענת ליישם בסרום לאזור העדין העין בצורה יעילה יותר סופג מאשר רק באמצעות אצבע. אבל האם זה שווה את הזמן הנוסף - ואת תג המחיר?

איך עובד אופל הקלאסוני??

אופל Clarisonic משתמש בטכנולוגיה קולית דומה כמו מערכת ניקוי העור Clarisonic.

על פי האתר, אופל מספקת יותר מ -7,500 עיסויים מיקרו לדקה.

כדי להשתמש, אתה ממלא את המוליך היטב עם סרום הים שסופק, להפעיל, לסובב סביב אזור העין (נזהר לא לקבל כל בעין), למשך 30 שניות לכל עין.

איך ביצע האופאל הקלריסונית?

תנועת הטפיחה העדינה של האופל הקלריסונית מרעננת. האם זה שולח יותר מ 7,500 מיקרו עיסויים בתוך פחות מדקה? אני לא בטוח, אבל באופן אינטואיטיבי זה הגיוני. בתור נשים, אנחנו כבר לימדו בעדינות להקיש על קרם עיניים תחת עין שלנו וזה עושה את העבודה בשבילנו.

מצאתי את זה בהתחלה מאתגר להבין את הסכום הנכון של נסיוב להשתמש. כאשר לא היה לי מספיק, אופל מושך את אזור העין באופן לא מרגיש נעים. כשהייתי הרבה, יכולתי להרגיש את הסרום יושב על גבי העור. בסופו של דבר, אני טועה בצד של יותר מדי - אם זה המקרה, אני פשוט להשתמש בו עוד 30 שניות.

האם האופל הקלריסוני חי את הבטחתו?

את Opal Clarisonic הוא אמר "מיד hydrates, עוזב את אזור העין מרגיש רענן ו energized", וכאשר נעשה שימוש קבוע, "לשפר את המראה של קווים דקים למזער מעגלים כהים." לאחר שימוש אחד, הוא משאיר את אזור העין מרגיש ערני ו tingly נעימה.

לאחר השימוש בו במשך כחודש, אני מתחיל לראות את הקווים הדקים מתחת לעיניים שלי נסוגה קצת.

מי היא הזכות אופאל Clarisonic עבור?

בהתחשב 250 $ + תג מחיר, הייתי אומר את Opal Clarisonic הוא הנכון עבור האישה אשר מחויבת להילחם ההזדקנות. זה מותרות יפים, עם תוצאות מוכחות, אבל זה לא תוספת הכרחית לשגרה שלך. אני שומרת את עצמי על שולחן הקפה שלי ומשתמשת בו בלילה כשאני מתבוננת בט"ו.

להשוות מחירים

גילוי: דגימות סקירה סופקו על ידי היצרן. לקבלת מידע נוסף, עיין במדיניות האתיקה שלנו.

No Replies to "ביקורת: אופרי קלאריסוניק"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 44 = 49