איזה אחוז של אבק בבית שלך הוא למעשה תאים מתים? | insightyv.com

איזה אחוז של אבק בבית שלך הוא למעשה תאים מתים?

איזה אחוז של אבק בבית שלך הוא למעשה תאים מתים?

הגוף שלך שופך כל הזמן תאי עור מתים. העור שלך נועד לעשות זאת – ליצור תאי עור חדשים כל הזמן ולהיפטר מן הישנים. לדוגמה, תסתכל על הרגליים. אם העור שלך יבש, אתה ממש רואה עור רפוי כי הוא סחוט בקלות. אלה תאי עור מתים. אבל רק משפשף תחליב על הרגליים שלך לא להיפטר מהם; אתה צריך פילינג על בסיס קבוע על מנת לקבל עור חלק, hydrated.

לפני שאנחנו מדברים מעמיק על exfoliating, אנחנו הולכים לחלוק עובדה קטנה שעשויה לגרום לך לרוץ לקפוץ למקלחת מיד לקלף את הגוף שלך ביסודיות.

האבק בבית שלך האם …

אחוז האבק בבית שלך הוא למעשה תאי העור המתים הוא כ 75 עד 90 אחוזים.

אבק לאחרונה?

גרוס, נכון? לדברי בוסטון גלוב, 30,000-40,000 תאי העור נופלים לך לדקה, ועל ממוצע של 8.8 £ של תאי העור המתים ליפול מהגוף שלך בשנה. וואו.

למה אתה צריך לקלף באופן קבוע

מה אתה יכול לעשות על העובדה כי הבית שלך מלא תאי עור מתים? אתה צריך לקלף באופן קבוע. Exfoliating היא פשוט שיטה, חלק משגרת טיפוח העור שלך, המסייע לכפות אלה תאי העור המתים מחוץ לגוף שלך. זה יכול בקלות לעשות את זה באמבטיה או במקלחת. רק להיות בטוח לעשות את זה לפחות פעם או פעמיים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

על ידי סיוע לגוף שלך לשפוך אותם תאי העור המתים אתה חושף עור רך, חלק.

כמו כן, קרם כי אתה מחיל לאחר מקלחת או אמבטיה שלך יחדור טוב יותר ולעבוד בצורה יעילה יותר, במקום פשוט יושב על גבי שכבת תאי העור המתים. העור שלך יהיה גם זוהר נהדר כאשר אתה exfoliate בקביעות. ואל תשכח כי אתה יכול למעשה יש פחות תאי עור מתים סביב הבית שלך!

  

איך לקלף

ישנן דרכים רבות ושונות לקלף את הגוף:

  • השתמש לשפשף עם סוכר או מלח, כמו עץ ​​האטה שייקר סקאר גוף סקראב – שקדים ודבש או מג’סטיק Pure הימליה מלח לשפשף הגוף עם שמן אתרי ליצ ‘י. אתה יכול בקלות להפוך את הגוף שלך לשפשף על ידי שילוב של סוכר עם השמן על פי בחירתך, כגון שמן שקדים או אפילו שמן זית. חלק מהאנשים אוהבים לקלף קפה, תוך שימוש במוצרים כמו ארט נטורל אורגני אראביקה קפה סקרוב, המשלבת מלחי ים המלח עם שטחי קפה. אפשר גם לקחת את שאריות הקפה שנותר מהסיר הבוקר של הקפה, לשלב אותם עם השמן האהוב עליך, ולשפשף אותו על הרגליים והזרועות. Scrubs יכול להיות מבולגן, אז ליישם אותם במקלחת בלבד.
  • נסה צחצוח יבש: צחצוח יבש הוא די הרבה איך זה נשמע. אתה משתמש במברשת, כי הוא יבש, על כל העור שלך כדי להסיר תאי עור מתים. אתה מתחיל להבריש מהרגליים כלפי מעלה, לכיוון הלב שלך. אנשים רבים עושים את זה במקלחת, כך שכל תאי העור המתים שיוסרו באופן אוטומטי ללכת ישר לטמיון.
  • קרם פילינג: אם פילינג ידני הוא לא בשבילך (כלומר, באמצעות לשפשף או מברשת על הגוף שלך כדי exfoliate), ולאחר מכן לשקול מקבל קרם גוף exfoliating. תחליב פילינג מכיל חומצות המשחררות תאי עור מתים כדי שיוכלו להשמיד את עצמן. נסה Amlactin Alpha-Hydroxy תרפיה קרפטי משקם קרם גוף.
  • כפפות פילינג יכול להיות כיף דרך קלה לקלף. שים את הכפפות במקלחת ושפשף אותן בכל הגוף כדי להסיר תאי עור מתים. כפפות exfoliating הם לשימוש חוזר גם מכונת לכביסה, מה שהופך אותם מאוד חסכוני.

וודא שאתה זוכר לקלף פעמיים או שלוש פעמים בשבוע. הקפד לא לעשות את זה יותר. אתה לא רוצה להישאר עם עור אדום ועצבני כי הלכת על הלוח עם קרצוף הגוף שלך.

את הפנים שלך צריך להיות exfoliated גם כן, אבל זה תהליך אחר. אתה יכול למצוא הרבה טיפים על איך לקלף את הפנים שלך.

שורה תחתונה:  Exfoliating עשוי לעזור להפחית את כמות האבק בבית שלך, אבל היתרון הגדול ביותר הוא exfoliating את חלקה, בריא מראה העור תגלה.

עודכן על ידי חנה טטרו

No Replies to "איזה אחוז של אבק בבית שלך הוא למעשה תאים מתים?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    2 + 3 =