טיפוח העור שאלות ותשובות – איך לעתים קרובות אני צריך לקלף ולהשתמש מסכה?

טיפוח העור שאלות ותשובות - איך לעתים קרובות אני צריך לקלף ולהשתמש מסכה?

שְׁאֵלָה:

אני אישה בת 32 עם עור רגיל. אני עושה ניסיון כמה breakouts מעת לעת. אני ללבוש בסיס כל יום וגם לטהר לחות העור שלי פעמיים ביום.

אני רוצה לדעת באיזו תכיפות אני צריך לסרוק את הפנים שלי? כמו כן, כמה פעמים אני צריך לקבל פנים איזה סוג?

תשובה:

ראשית, מה שאתה עושה כרגע הוא התחלה מצוינת, אבל שגרת טיפוח העור שלך צריך כמה tweeks.

כל אדם, ללא קשר למוצא האתני או למין שלו, צריך להשתמש בארבע מוצרים שונים לטיפול בעור: ניקוי פנים, קרם לחות, חומר פילינג ומסנן קרינה. לאותם מוצרים ניתן להוסיף קרם עיניים, סרום נוגדי חמצון, מסכת פנים, אבל ארבעת המוצרים שהוזכרו לעיל הם חובה עבור כולם בהחלט.

ראשית, אנו ממליצים לבדוק אם קרם לחות שלך יש הגנה מפני השמש. אם זה לא, אתה צריך לקנות אחד להשתמש מדי יום או לקנות קרם הגנה נפרד על הפנים שלך. אנו ממליצים Aveeno חיובי קרם יומי קורן עם ספקטרום רחב SPF 15 או Neutrogena אולטרה טהור יבש לגעת Sunscreen רחב Spectrum SPF 30. שימוש sunscreen לא רק מגן על העור מפני סרטן העור, אבל זה גם מאט את תהליך ההזדקנות העור. העור כי הוא מוגן היטב מן השמש יום יום נראה צעיר יותר.

פילינג הוא יותר חשוב, זה חייב טיפול העור צעד על מנת לוודא את העור בריא וחלק.

אם אתה נוטה acne ו breakouts אתה צריך exfoliate על מנת להסיר תאי עור מתים ושמן כי הם תקועים הנקבוביות שלך וגרם blackheads ו breakouts.  

ככל שאנו מתבגרים העור שלנו מחדשת את עצמה לאט יותר, ולכן אנחנו צריכים לעזור לעור שלנו על ידי פילינג קבוע. כך מתגלים תאי עור חדשים ורעננים, ועור חלק וזוהר.

ללא פילינג רגיל העור שלך יכול להיות מחוספס, המוצרים שלך לא לספוג היטב, ואת העור שלך ייראה משעמם.  

עבור כמה אנשים exfoliating פעם או פעמיים בשבוע זה מספיק. עבור אחרים exfoliating בעדינות כל יום טוב יותר עבור העור שלהם. כמה פעמים אתה exfoliate תלוי במוצר אתה משתמש וכיצד רגיש העור שלך. כמו כן, אל תשכחו לקלף את שאר הגוף, לא רק את הפנים.

ישנן גם דרכים רבות כדי exfoliate. אתה יכול להשתמש בשפשוף עדין כמו המלכה Helene עדין שיבולת שועל דבש טבעי דבש טבעי. או שאתה יכול להשתמש פנים ניקוי עם חומצות הפנים כדי exfoliate תוך כדי לנקות את הפנים שלך כמו פיטר תומאס Roth Glycolic חומצה 3% Facial לשטוף או לה Roche-Posay Effaclar ג'ל ניקוי קליני עבור אקנה נוטה העור עם חומצה Salicylic. לבסוף, אתה יכול להשתמש בסרום, ג'ל, או קרם אשר נשאר על העור על מנת exfoliate לילה. נסה פאולה הבחירה של העור חזה 8% AHA ג 'ל Exfoliant עם חומצה גליקולית למשל.

מומלץ להמליץ ​​פעם בשבוע על עור בריא. בחר את המסכה (או להפוך את עצמו) תלוי מה לשפר את צרכי העור באותו רגע. האם העור שלך מרגיש חזק ויבש? החל מסכה לחות. האם העור שלך פורץ? החל מסכת חימר.

לגבי טיפולי פנים, בדרך כלל אנו ממליצים לתת לאסתטי שלך להחליט איזה סוג של עור הפנים צריך. לאחר esthetician שלך יכול לגעת ולהסתכל על העור שלך קרוב הם יכולים באמת להעריך איזה סוג של הפנים הוא הטוב ביותר עבור העור שלך באותו רגע. אולי פעם תצטרך ניקוי פנים עמוק, אבל בפעם אחרת העור שלך צריך עוד hydrating ו מרגיע. מסיבה זו, עדיף להשאיר את הבחירה עד מקצועי.

לגבי כמה פעמים אתה צריך פנים, זה גם תלוי מה קורה עם העור שלך. אנו ממליצים לקבל facials לפחות ארבע פעמים בשנה, כאשר העונות לשנות, אבל אם יש לך אקנה אתה יכול צריך פנים כל שבועיים. אם אתה רוצה לשפר את המראה ואת הטון של העור שלך ואז מקבל אנטי אייג 'ינג פנים פעם בחודש עשוי להיות הכי טוב בשבילך.

אנשים אחרים פשוט אוהב איך מרגיע וחידוש הפנים יכול להיות ורוצה לקבל אחד פעם בחודש מסיבה זו, גם אם אין להם עור ספציפי אכפת דאגה.

עודכן על ידי חנה טטרו

No Replies to "טיפוח העור שאלות ותשובות - איך לעתים קרובות אני צריך לקלף ולהשתמש מסכה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    56 − = 51