האם אני יכול לקבל פדיקור אם יש לי יבלת על הרגל שלי? | insightyv.com

האם אני יכול לקבל פדיקור אם יש לי יבלת על הרגל שלי?

האם אני יכול לקבל פדיקור אם יש לי יבלת על הרגל שלי?

שְׁאֵלָה:

אני חתונה החודש וכחלק מהפעילויות שלנו מראש החתונה, כל bridesmaids והכלה מקבלים pedicures. יש לי יבלת על החלק התחתון של הרגל שלי, ואני לא יודע אם הם באמת נותנים לי פדיקור! הייתי מתבייש לגמרי אם הם ביקשו שאעזוב אחרי שאני יושב שם. מה אתה חושב? אני צריך לספר להם? אני צריך להעמיד פנים שזה לא שם? איך אני יכול להיפטר ממנו מהר? מייסי, ממינסוטה

תשובה

יבלת אתה כנראה יש על החלק התחתון של הרגל שלך היא יבלת plantar, לפעמים כואב, תמיד בעיה מעצבנת. סוג זה של יבלת הוא בדרך כלל שטוח. אני קורא כי ההערכה היא כי 10 אחוזים מהאוכלוסייה כרגע יש יבלת plantar, אז אתה לא לבד. בואו קודם להסביר רק מה זה יבלת לפני לענות על השאלה שלך.

מה הם יבלות וכיצד להיפטר מהם 

יבלות נגרמות על ידי וירוס הפפילומה האנושי (HPV). אתה יכול למעשה לקבל את הנגיף שנים לפני יבלת מופיע על העור שלך. יבלות נראה נראה משום מקום, שכן אתה לא יודע שאתה נגוע בווירוס. הנגיף יכול להיכנס לגוף שלך דרך חתך. אנשים עם מערכת החיסון מוחלשים נוטים יותר לקבל את הנגיף. אתה יכול לחיות במשך שנים ללא כל סימפטומים שאתה נגוע בווירוס זה. אחד הנושאים הגדולים ביותר עם יבלות היא שהם מדבק מאוד, ואת זה למה מקבל פדיקור כאשר יש לך יבלת על הרגל שלך היא בעיה גדולה.

 

ברגע שאתה רואה שיש לך יבלת אתה צריך לטפל בו מיד. האינטרנט מלא רעיונות לעשות זאת בעצמך להיפטר יבלות – הכל החל לשים סרט דביק על זה כדי להשתמש בננות או להחיל חומץ תפוחים על היבלת שלך. בעוד אתם מוזמנים לנסות כמו רבים של תרופות אלה הביתה כפי שתרצה, יש לזכור כי הם לעתים רחוקות באמת עובד.

הזמן שלך וכסף הם בילו טוב יותר או הולך לרופא או קונה טיפול ללא מרשם כי הוכח לעבוד. 

הרופאים יכולים להשתמש בחנקן נוזלי להקפיא את היבלת. ייתכן שיהיה עליך לראות את הרופא כמה פעמים לפני היבלת לצמיתות נעלמת. שיטות אחרות של הסרת יבלות על ידי הרופאים כוללים טיפולי לייזר או אפילו ניתוח. בנוסף, רופא יכול לספק לחולה עם מרשם חומצה סליצילית או מרכיבים אחרים כדי לטפל ביבלת בבית. בעוד שיטה זו האחרונה ניתן לעשות את הנוחות של הבית שלך, זה לוקח זמן כדי לעבוד.

אתה יכול גם לרכוש בקלות מוצרים באינטרנט כדי להשתמש בבית שיכולים לעזור להיפטר יבלות כגון Compound W Wover Remover או דופילם נוזלי חומצה מלחית חומצת מלחץ Remover. מוצרים אלה יש כ 50 אחוז הצלחה הדולר. מוצרים כאלה אינם יקרים, ולכן הם בהחלט שווה לנסות אם אין לך זמן לעשות את זה לרופא או לא יכול לקבל מינויו של הרופא מיד.

יבלות ופדיקור

אתה בהחלט יכול לנסות לטפל יבלת שלך לפני פדיקור החתונה. מאז החתונה כבר החודש, אין לך הרבה זמן לטפל ביבלת. ההימור הטוב ביותר שלך הוא ללכת לרופא כדי לנסות להיפטר יבלת מהר ככל האפשר לפני חגיגות החתונה.

מאז אתה לחוץ במשך הזמן, הולך לרופא כדי לקבל את היבלת קפוא הנחה הוא בהחלט הפתרון הטוב ביותר שלך.  

אם היבלת שלך לא נעלם עד מועד הפגישה שלך פדיקור מגיע, היינו ממליצים לוותר אפילו מנסה להשיג פדיקור. יבלות הן ויראליות והוא יכול להתפשט בקלות. אם היית צריך את הפדיקור שלך ואת הסלון לא לחטא כראוי, יבלת שלך יכול להיות בעיה של מישהו אחר הבא. אתה בהחלט לא רוצה שזה יקרה. לא רק אתה יכול להדביק את הציפורן שלך על ידי תאונה, הנגיף יכול בקלות להתפשט מידיהם, כלי פדיקור, או אפילו את הקערה ספוג את הרגליים אל מישהו אחר על סלון הציפורן – עובד או לקוח. כפי מרגיז כפי שזה נשמע להחמיץ את האירוע הזה כיף, אם אתה לא יכול להיפטר יבלת לפני הפדיקור, אתה לא צריך פדיקור.

אבל זה לא אומר שאתה צריך לשבת לגמרי את הכיף. אתה יכול לעשות פדיקור בבית וללכת רק שינוי פולנית בסלון. רק לוודא שאתה תחבושת היבלת שלך ולתת להם לדעת שזה שם. הם לא אכפת לך ואת מעריך לך לתת להם לדעת לפני הציפורניים שלך. אתה יכול גם לשקול מקבל מניקור בעוד כל אחד אחר מקבל פדיקור.

עודכן על ידי חנה טטרו

No Replies to "האם אני יכול לקבל פדיקור אם יש לי יבלת על הרגל שלי?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 79 = 85