מוצרים התקציב הטוב ביותר כדי לכווץ את הנקבוביות

מוצרים התקציב הטוב ביותר כדי לכווץ את הנקבוביות

סגנון תקציב יקר,

יש לי נקבוביות ענק. כאילו, עצום. אין לי הרבה בעיות עם אקנה, ולמעשה, העור שלי נעשה די יבש, במיוחד בחורף. היה לי עור טוב, חוץ מהעובדה שהאף שלי נראה כמו תות שדה. מה אני יכול לעשות כדי לתקן את המצב?

תודה,

הת 'ר.

היקר הת'ר,

יש לי חדשות טובות וחדשות רעות. חדשות רעות הראשון: אין שום דבר שאתה יכול לעשות כדי לכווץ את הנקבוביות, וכמו הביטוי, כל מי אומר לך אחרת הוא מוכר משהו.

החדשות הטובות הן כי יש הרבה מה שאתה יכול לעשות כדי להפוך את הנקבוביות תראה קטנים יותר - וביופי, ההופעות הן המציאות.

כי אתה מזכיר שיש לך עור יבש, כמו גם נקבוביות גדולות, אני מניח שיש לך שילוב העור. אם כן, ברוכים הבאים לעינוי האישי שלי. הקושי עם עור משולבת הוא שאתה צריך לנקות את העור שלך, מבלי לייבש אותו יותר, לחות אותו, בלי לסתום את הנקבוביות ניקית בקפידה.

יש לנו עצה מצוינת על איך למזער את המראה של נקבוביות גדולות, אבל הדבר הראשון והכי חשוב לדעת כי אתה אף פעם לא צריך, אי פעם לסחוט את הנקבוביות. זה מספק, אבל בסופו של דבר, זה רק יגרום למצב גרוע יותר על ידי פגיעה הנקבוביות ואילץ עפר ושמן עמוק לתוך העור שלך. המפתח הוא לתת את המוצרים לעבוד בשבילך.

הצעד הראשון הוא לבחור ניקוי טוב. מומחים רבים ממליצים על ג'ל מבוססי cleansers לעור שילוב.

אם האף, המצח והסנטר, עדיין שמנוני, אתה יכול לנסות טונר או עפיצה - אבל לא מרגיש שאתה צריך להשתמש במוצרים אלה אם ניקוי כבר יבש את העור שלך. אני גם רוצה להשתמש במוצר over-the-counter עם חומצה סליצילית כאשר הנקבוביות שלי נראים מחוספס במיוחד. זה עוזר מהירות התא מחזור ו exfoliate העור שלך.

השלב הבא בשגרת היומיום שלך הוא לחות. אתה רוצה מוצר ללא שמן, כך שאתה לא מוסיף למצב ברק.

זהו התהליך היומי. עכשיו החלק האהוב עלי: על בסיס שבועי, לנסות או רצועות נקבוביות או מסכת חימר. יש הרבה מוצרים גדולים בשוק בשתי הקטגוריות, אבל המועדפים הנוכחי שלי הם רצועות Biore Pore ו לנשק את הפנים שלי נקבוביות כווץ ניקוי עמוק מסכה.

כמה מומחי יופי גם ממליצים על רטינואיד, אבל אני אישית לא אוהב אותם, כפי שהם נוטים redden את העור שלי. התחושה שלי היא שאם אני צריך לבחור בין כמה הנראות לעין קמטים בעור אדמדם, אני אקח את הנקבוביות והקמטים. הם יותר קל לכסות.

אם כבר מדברים על זה, אם אתה כבר לא משתמש פריימר, זה שווה לתת לו זריקה. אני משתמש אחד במקום קרן או קרם לחות במשך רוב הימים, ולמצוא זה עובד פלאים כדי להסוות נקבוביות וליצור מראה טבעי. אתה יכול גם לנסות אחד מקרמים BB החדש כי הם מציפים את השוק.

לבסוף, אציין באקראי כי אסתטיקן אמר לי לפני שנים, שאם אני מפסיק לשתות קפאין, הנקבוביות שלי ייראה טוב יותר. אין לי מושג אם זה היה נכון כי אני מעדיף לקבל נקבוביות מספיק גדול לבלוע כוכבי לכת מאשר לוותר על הקפה שלי.

קדימויות.

בכל מקרה, עד שתסיים עם השגרה המתוקנת שלך, זה לא משנה כי אתה לא ממש יכול לכווץ נקבוביות. אף אחד לא יוכל להגיד את ההבדל.

No Replies to "מוצרים התקציב הטוב ביותר כדי לכווץ את הנקבוביות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    28 − = 19