האם שווה ערך קלריסוני לכסף?

האם שווה ערך קלריסוני לכסף?

קלריסוניק לגמרי, לגמרי שווה את זה. אנחנו אומרים את זה לא רק כמו זול, אבל כמו אנשים אשר השקיעו לפחות כמו עלות Clarisonic על מציאה פנים, מברשות, פנים מקצועי. 

עם זאת, אין שום צורך לשלם עבור מלא, ארבע מהירות, גרסה fancypants או לשלם מחיר מלא עבור Clarisonic מיה, שהוא מברשת אתה צריך לקבל אם אתה הולך לשלם את הכסף עבור אחד המברשות האלה.

הנה למה: פילינג. מברשת Clarisonic, אשר מסתמך על תנודות דקות כדי להסיר תאי עור מתים, לכלוך, ופסולת, עושה את זה טוב יותר מ מטלית וכל מערכת מברשת העור ניסינו. די הרבה הדבר היחיד משווה תוצאות חכם הוא מקבל פנים בפועל מן מקצועי, ואלה אינם זולים. אם אתה מקבל שתי פנים בשנה, אתה כנראה ההוצאות 200 $ בשנה על טיפוח העור. זה בדיוק כמו הגירסה המלאה של מברשת העור Clarisonic, אשר ראינו המפורסם עבור מקום בין $ 160 - $ 250.

The Clarisonic מיה, לעומת זאת, בדרך כלל retails עבור כ 119 $. אז אם אתה מקבל פנים, ואתה לחתוך אחת לשנה, אתה יכול להרשות לעצמך לחלוטין. מיה הוא קטן יותר, נייד יותר, ויש רק מהירות מברשת אחת. כמו הגרסה המלאה, אתה יכול לקנות ראשי תחליף של רכות משתנה.

יום אחד לאחר שהתחלת להשתמש ב- Clarisonic Mia, העור שלך יהיה חלק יותר למגע וייראה רך ורענן יותר.

לחות סופג הרבה יותר מהר ייראה בדרך כלל יעיל יותר. כמה שבועות לאחר השימוש בו פעמיים ביום, כפי שהומלץ, תראה שיפור כללי באיכות העור שלך. 

למותר לציין, בעוד מברשת זו עשויה להפחית את המראה של נקבוביות וקווים עדינים, שום דבר לא להיפטר מהם.

הנקבוביות שלך הם הנקבוביות שלך; הקווים שלך הם השורות שלך. שום דבר קצר של ניתוח יהיה להיפטר מהם, אבל אתה יכול לשפר את המראה שלהם על ידי ניקוי בזהירות לחות העור שלך. וגם, והכי חשוב, להגן על זה מפני השמש.

No Replies to "האם שווה ערך קלריסוני לכסף?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    56 + = 65