מה אני אמור לצפות מינוי הראשון שלי מניקור?

מה אני אמור לצפות מינוי הראשון שלי מניקור?

אתה פשוט תזמן את המינוי הראשון שלך למניקור. אתה מתרגש להיות מפונק, אבל אתה לא יודע למה לצפות. ללא שם: אל דאגה, יש לנו אותך מכוסה.

לאן ללכת ומה לשלם

אתה יכול לבחור לקבל את המניקור שלך על סלון גבוה, ספא, חנות כלבו כמו סאקס, או שאתה יכול ללכת ספא ​​הציפורן המקומית שלך. אתה בדרך כלל מקבל יותר מפנק אם אתה הולך ספא שירות מלא שבו הם יכולים לשמש קפוצ 'ינו חינם, אבל תשלם פחות אם אתה הולך לספא הציפורן.

בחירת איזה סוג של העסק הכי טוב בשבילך סביר להניח לרדת נוחות ועלות. גם ספא השכונה שלך יעשה כמיטב יכולתם לפנק אותך, אבל ההגדרה לא יהיה מפואר. אתה יכול לבחור לבקר את הסלון המקומי על בסיס קבוע ולשמור את טיפול מותרות לאירוע מיוחד כמו יום ההולדת שלך או מתכונן לאירוע עניבה שחורה. זה מה שאני עושה.

קודם כל

תתחיל עם כל הלק לקרקו הנוכחי הוסר. באופן אישי, אני לא אוהב את הנזק מסיר פולנית OTC פוגע על הציפורניים שלי (כלומר, רעלים מייבשים) אז אני מביא מסיר משוחרר שלי חינם. לאחר מכן, את הציפורניים יהיה בצורת והגישו. ישנן דרכים רבות אתה יכול לקבל את הציפורניים בצורת מעוגל מרובע tipped. אמון עצות טכנאי הציפורן שלך; כמה מסמרים ישברו הרבה יותר קל אם הם מעוצבים בצורה לא נכונה. כלל טוב של האגודל הוא ללכת עם הצורה הטבעית של הציפורן שלך כי זה יבטיח ציפורניים חזקות יותר.

לאחר עיצוב הציפורניים שלך טכנאי הציפורן יחול קרם לציפורן לדחוף cuticles שלך למטה, ואפילו את הקו. רופאים רבים אינם ממליצים לקבל את cuticles trimmed מאז זה יכול להוביל זיהומים ו גירוי, אבל הרבה נשים מעדיפות את זה כי זה עושה את הציפורניים להופיע עוד.

עשיתי את הבחירה מוקדם לא לחתוך את cuticles ואני מעולם לא הצטערתי על ההחלטה שלי. אפילו מניקוריסטים יעריכו עד כמה בריאים לציפורניים שלי נראים כי אין קצוות משוננים - תופעת לוואי אפשרית של חיתוך.

שריה ועיסוי

לאחר שתסיים את השלב cuticle, אתה מוכן לשלב השריה. הטכנאי שלך יעבוד על יד אחת בזמן שאתה להשרות את השני. לעתים קרובות, המים החמים מטופלים עם שמן מבושם.

רוב ציפורני הציפורניים (אפילו את אלה שאינם צחצוח המקומי) יכלול עיסוי יד מרגיע מאוד. עיסוי סביר להניח לכלול טכניקות רפלקסולוגיה כדי להירגע לחלוטין את הידיים על ידי להכות נקודות לחץ מסוימות.

צביעה הציפורניים שלך

עכשיו הגיע הזמן לק. תהיה לך החלטה קשה כשמדובר פולנית. להיות מוכן להיות wowed על ידי בחירת צבע. אם אתה לא בטוח של צבע, אולי מניקור צרפתי הוא בשבילך. מעוצבת כדי להיראות טבעי, יהיה לך קו צבע קטן בקצה הציפורניים שלך נע בין לבן בהיר ורוד בהיר. לאחר מכן יש לך מבריק, יישום ברור להחיל את הציפורניים אשר יגרום להם להיראות רענן עם רק רמז של צבע.

טכנאי הציפורן שלך עשוי אפילו להיות מסוגל לתת לך עיצוב קטן על הציפורן תמורת תשלום נוסף.

כשהגעתי לפדיקור האחרון שלי, היא הוסיפה פרח קטן וחמוד על בהונותיי. אתה תהיה מופתע ברמה כישרון של כמה טכנאים מסמר. גם אם אתה לא בוחר להיות מניקור צרפתי טכנאי הציפורן שלך יחול מעיל בסיס ברור לציפורניים שלך אפילו את הפגמים, ואחריו שתי מעילים של הצבע שאתה בוחר, ולאחר מכן מעיל העליון ברור לאטום ולהגן על מניקור.

שלב הייבוש

לאחר היישום של פולנית, סביר להניח לשים את הידיים תחת אור UV במיוחד כדי לעזור לייבש להקשיח את הציפורניים. זה ייקח בערך חמש דקות, אבל אתה חייב להיות זהיר מאוד עם הציפורניים שלך שעות לאחר הפגישה שלך. שום דבר לא גרוע יותר מאשר מקבל מניקור ו סתתים את הפולנית כמה שעות מאוחר יותר. עם זאת, אם זה יקרה, להתקשר לסלון שלך. פעמים רבות הם יאפשרו לך לחזור לתיקון מהיר.

נייל ארט ו ג'ל מניקור

במהלך השנים האחרונות, עיצובים מסמרים משוכללים הפכו נפוצים יחד עם קישוטים. בעוד אנשים רבים מנסים לעשות אמנות הציפורן בעצמם, אם אתה רוצה עיצוב מיוחד נוסף או משהו יותר משוכלל, אני מציע ללכת מקצועי. אני ימנית ולכן זה די קל ליישם את היד על היד השמאלית שלי, אבל כמעט בלתי אפשרי להחיל פולנית על היד הימנית שלי.

ג'ל מניקור הם גם מאוד פופולרי, כי פולנית ג'ל נשאר על הציפורניים שלך במשך כשבועיים ללא סתתים. ג'ל מניקור עולה קצת יותר מאשר מניקור רגיל, אבל עבור אנשים רבים, העלות הנוספת שווה את זה. במיוחד אם אתה הולך על חופשה של שבועיים, זה יכול להיות בחירה חכמה. בעוד תהליך מניקור למניקור ג'ל זהה לזה של מניקור רגיל, אתה צריך למקם את הציפורניים שלך תחת מנורת UV בין מעילים כדי להגדיר את הפולנית. יש מחלוקת על השימוש מנורות UV למניקור ג'ל, וזה סוג של פולנית יכול להיות קשה להסיר. עם זאת, הפופולריות של מניקור ג 'ל רק נראה הולך וגדל.

זכור, טיפ רגיל 15-20 אחוז הוא הנורמה עבור כל שירות היופי, מניקור כלל.

No Replies to "מה אני אמור לצפות מינוי הראשון שלי מניקור?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    64 + = 73