כיצד: אמבט תה ירוק

כיצד: אמבט תה ירוק

למרות מה שאנחנו יודעים על אמבטיות ועור יבש, לפעמים אין דבר טוב יותר בהפחתת מתח מאשר לקחת אמבטיה נחמדה, חמה. יש הרבה דברים שאתה יכול להוסיף למים שלך אמבטיה לפנק את העור כמו חלב ודבש, מלחי אפסום ואפילו תה אז לא חושב בועות ייבוש הם האפשרות היחידה שלך.

תה ירוק יש יתרונות גדולים ראש בבוהן - בפנים ואפילו מחוץ לגוף שלך. (תה ירוק אבקת מסכת פנים מתכון) אז זה לא רעיון מטורף כדי לשמור כמה אלה שקיות תה לאמבטיה שלך.

מה אתה צריך

  • 6 שקיות תה
  • אמבט מלא מים חמים

הוראות: כל שעליך לעשות הוא להוסיף את שקיות תה לאמבטיה שלך ולמלא עם מים חמים. תן את שקיות תה תלול במשך 15 עד 20 דקות לפני שהם לוקחים אותם החוצה. בטח, זה הכי טוב אם אתה מחכה להיכנס אחרי התה יש steeped באמבטיה שלך, אבל אז המים יהיו קרים אז אם אתה רוצה לחכות, לשים מים חמים באמבטיה שלך. אם אתה לא רוצה לחכות, זה בסדר גמור.

למה לצפות: התה יהפוך את מי האמבטיה לצבע חום-ירקרק יפה. תה ירוק ידוע בתור נוגד חמצון גדול ו detoxifier בעת שתייה או החלת ישר לעור.

תוספות: זה לא חייב להיות אחד המרכיבים אמבטיה. אני אוהב להוסיף כוס מלאה או יותר של מלחי אפסום למקלחת שלי, לא משנה מה אני מוסיף את זה. האמבטיה האחרונה שלי היתה 6 שקיות תה + מלחי אפסום וזה היה מקסים.

אל תשכח: לחות כל כך חשוב אחרי אמבטיה. החל קרם סמיך או קרם לחות טבעי לעור מיד לאחר היציאה כדי למנוע עור יבש.

פילינג בסוף האמבטיה שלך היא גם דרך מצוינת לשמור על העור שלך נראה חלקה ללא פתיתי.

No Replies to "כיצד: אמבט תה ירוק"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    65 − = 55