ציפורניים גשרים: למה יש לך איך לתקן אותם

ציפורניים גשרים: למה יש לך איך לתקן אותם

אחת התלונות הנפוצות ביותר שיש לאנשים על הציפורניים שלהם היא רכסים. אלה יכולים ללבוש צורה של קווים דקים, מוגבהים, לא מנוצלים, הנמשכים לאורך המסמר, מקצוות ועד קצה, או אזורים מורמים המשתרעים על המסמר. ציפורניים רגליים נפוצים מאוד אצל אנשים בכל הגילאים, אבל הם נוטים להופיע לעתים קרובות יותר עם הגיל. גשרים אינם מוגבלים הציפורניים שלך, או. הם גם יכולים להופיע על הציפורניים שלך.

מה גורם הגשרים?

גשרים לקרות מסיבות רבות. אם הם רצים אנכית מ cuticles שלך את הקצות של הציפורניים שלך, סביר להניח שאין לך מה לדאוג. אלה שכיחים מאוד ולא מצביעים בדרך כלל על בעיות. 

סיבה אפשרית של רכס ציפורניים אנכיים היא הזדקנות. ככל שאתה מתבגר, שמן הטבעי של הגוף שלך מאט. בתורו, חוסר לחות זה יכול לגרום לציפורניים שלך להיות שבירים, רזים, נוטה לקלף - ולהרכיב רכסים. זה יובש גדל יכול להופיע גם את העור ואת השיער, יותר מדי. למרות מעצבן, זה לא צריך לדאוג. ההגנה הטובה ביותר שלך היא לאכול תזונה בריאה, שתיית מספיק מים, ופעילות גופנית כדי לשמור על מערכת הדם שלך בריא.

עוד כמה תנאים יכולים לגרום להסרת ציפורן אנכית, כמו אנמיה, ויטמין ומינרלים ליקויים, דלקת מפרקים שגרונית, וכן מגוון רחב של הפרעות עור כגון פסוריאזיס ואקזמה. התזונה החסרה נובעת מחולי קרוהן, מחלת צליאק, ו קוליטיס כיבית יכולה להשפיע על בריאות הציפורניים בדרכים בלתי צפויות,.

קו חום לאורך אורך הציפורן מלמד לפעמים על מלנומה. אם אתה חושד כל התנאים האלה, לראות רופא.

גשרים שמופעלים בצורה אופקית - הנקראים שורותיו של ביו - מדאיגים יותר. הם יכולים לנבוע מפציעה או מצבים רפואיים כגון מחסור בוויטמינים, מחלת כליות, סוכרת, מחלות לב ובעיות בבלוטת התריס.

מטופלים כימותרפיים לפעמים לפתח אותם, כמו גם אנשים שיש להם את חזרת או עגבת. אם אתה מבחין סוג זה של מסיר את הציפורניים שלך (במיוחד אם זה יותר מסמר אחד או אם אתה מבחין פיגמנטציה כהה זה לא קשור חבורות), לראות את הרופא שלך בהקדם האפשרי.

מניעת תיקון מסמרים

ציפורניים רכסים הנובעים מחוסר בשמנים הטבעיים של הגוף קל לטפל. קו ההגנה הראשון שלך: לחות. נסה להחיל שמן ציפורן, שמן ויטמין E, שמן קוקוס, או שמן זית על הציפורניים שלך כדי לעזור למנוע רכסים מלוצרים מלכתחילה. השתמש בתנועת עיסוי כדי להגדיל את זרימת הדם למיטות הציפורן שלך ולהפיץ את השמן באופן שווה. Cuticles שלך ייהנו, גם; הלחות תסייע למנוע hangnails, סדקים, ועוד discomforts. בסך הכל, הידיים שלך ייראה צעיר יותר עם יישום קבוע, גם. 

באף, אבל לא יותר מדי

נסה להשתמש בקובץ ציפורניים בארבע דרכים להחליק רכסים. קובץ בכיוון אחד בלבד, ולא להשתמש בכוח רב מדי: אתה יכול לגרום לטראומה על הציפורן המיטה. סיים עם buffing טוב, אשר מייצרת זוהר בריא למראה זוהר יפה. אם אתה אוהד של ברור או צבע טבעי לק צבע, אתה עלול למצוא כי buffing מקבל את הציפורניים פשוט מבריק.

בונוס: בלי פולנית מסיר את הכימיקלים לייבוש את הציפורניים שלך, מונע את הכתם כי כמה הלקים לגרום, ומאפשר אור השמש להגיע לציפורניים שלך, אשר, המחקר מציין, יכול לשפר את הבריאות הכללית שלהם. בנוסף, אתה לא צריך להשתמש אצטון מבוסס מסיר פולנית מסיר, לחות- sapping האויב של ציפורניים כבר צחיח.

סוללה המופעל חיץ יכול לחסוך לך הרבה זמן. אחד לנסות: גימור מגע אלקטרונית מסמר מערכת, אילו קבצים, buffs, ו זורחת את הציפורניים בתוך שניות. זה גם נהדר עבור pedicures.

אתה יכול להסתיר את הגשרים? 

פולנית רגילה לא יסתיר רכסים כי זה משקף אור בעצם יכול לשים לב אליהם במקום. חברות רבות מציפורניים לעשות מיוחד הלקים במיוחד עבור הרכסים מוסתרים. משווקים בדרך כלל כמו "מילוי רכס", אלה נראים כמו לקים קבועים לתפקד הרבה כמו מעילי בסיס.

ההבדל הוא שהם להתיישב ולמלא את הרכסים כדי לעזור להפוך את הציפורניים שלך להיראות חלקה ואפילו. OPI ו נייל Tek לעשות הרכסים רכס זה garner ביקורות טובות.

אם אתה מעדיף לקבל מניקור בסלון, לשאול מניקור שלך לשלב רכסים רכס לתוך השירות שלך. כמה סלונים כוללים אותם כמובן.

No Replies to "ציפורניים גשרים: למה יש לך איך לתקן אותם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    44 − = 38