למד מדוע Olive עלה שמן זית הם גדולים עבור העור שלך

למד מדוע Olive עלה שמן זית הם גדולים עבור העור שלך

שמן זית הוא נהדר עבור העור שלנו כאשר אכל וכאשר מוחל על העור שלנו. הן על ידי צריכת שמן זית ושימוש בו על העור שלך (על עצמו או מוצרי טיפוח העור המכילים את המרכיב הזה) אתה יכול לעזור לעור להישאר צעיר וחלק. ידוע מאז העתיקה יש יתרונות יופי, שמן זית היה מרכיב יופי נפוץ עבור המצרים, היוונים, הרומאים. המשך לקרוא כדי לגלות את כל היתרונות של העור והיופי של המרכיב הזה יחד עם תמצית עלי זית.

עץ הזית ואת היתרונות הבריאותיים של הצמח הזה

יליד הים התיכון, אסיה, ואפריקה זה שיח ירוק או עץ הוא חלק מהמשפחת Oleaceae צמח. זיתים הם פרי העץ הזה, והם נקצרים כדי להיות אכלו ולחץ כדי להפוך שמן זית. עלים של עץ הזית שימשו לטיפול במחלות במשך אלפי שנים, ואת תמצית נמצא גם מוצרי טיפוח העור. שמן זית הוא גבוה חומצות שומן חד בלתי רווי במיוחד אחד שנקרא חומצה אולאית. הוא גם גבוה בויטמין E ונוגדי חמצון אשר מסייעים לגוף שלנו מבפנים החוצה החוצה פנימה.

העור יתרונות עץ הזית

העור שלנו יכול להפיק תועלת מפרי עץ הזית (הזיתים ושמן הזית העשוי מזיתים) ומעלי העץ. ישנם מוצרים רבים לטיפול בעור המכילים שמן זית או שאתה יכול בקלות להפוך את המוצרים שלך. הקפד להשתמש שמן זית כתית נוספת כאשר הולך המסלול DIY מאז זה סוג של שמן זית אינו מכיל שמנים מעודן.

רק כדי להיות בטוח לרכוש ממקור מהימן כי זה כבר נמצא כי לא כל המוצרים שכותרתו EVOO הם למעשה במציאות.

שמן זית מכיל חומרים נוגדי חמצון אשר להגן על העור מפני נזקי השמש נזק חינם הרדיקלי. מאפיינים אלה הם גם אנטי אייג 'ינג כלומר שמן זית יכול לעזור לעור שלנו להישאר צעיר מחפש עוד.

בנוסף, שמן זית הוא גם קרם לחות גדול שלא יסתום נקבוביות, אפילו סוגי עור רגישים ואלה עם עור מעורב יכולים להשתמש בשמן זית כחומר לחות. שמן זית יכול להרגיע אקזמה לטפל בעור סדוק על העקבים.

כיצד להשתמש שמן זית ו Olive עלה לחלץ עבור עור יפה

בואו לחקור את הדרכים השונות עץ זה יכול לעזור לעור שלנו:

  • הִידרָצִיָה: שמן זית הוא קרם לחות מעולה. ניתן להחיל רק כמה טיפות של שמן זה ישירות על העור כדי לחות ולהרכך את העור או להוסיף טיפה או שתיים לחות המועדפת עליך כדי לשפר את יתרונות הלחות. אתה יכול גם לרכוש קרם לחות המכיל שמן זית כמו נשיקה הפנים שלי אוליב & אלוורה ניחוח קרם גוף חינם או להשתמש בסרום פנים כמו Fable Naturals מזין כל שמן פנים טבעי, זית / Rosehip כדי לחלחל את הפנים שלך. שמן זית הוא גם קרם לחות מעולה עבור ציפורניים ו cuticles.
  • מסיר איפור: שמן זית יכול להיות יעיל איפור מסיר כולל איפור העין שלך. שים קצת שמן זית על כרית כותנה והחליק על הפנים שלך כדי להסיר איפור. אם אתה לא רוצה להשתמש בשמן ישירות על הפנים שלך אתה יכול להשתמש בשמן ניקוי המכיל שמן זית כמו DHC עמוק ניקוי שמן. רק כדי להיות בטוח לשטוף את הפנים לאחר הסרת איפור שלך; זה נקרא ניקוי כפול. אתה יכול אפילו לשטוף עם cleanser המכיל שמן זית כמו חמורה חמורה שמן זית הראשון emulsifying cleanser.
  • השתמש כגוף ושפשוף שפתיים: אם אתה רוצה לעשות מוצרי טיפוח העור שלך אתה בהחלט צריך לנסות לעשות קצת עם שמן זית. מערבבים שמן זית עם סוכר או מלח לעשות שיחים כי ניתן להשתמש על הגוף שלך (אבל לא את הפנים שלך) ואת השפתיים. לא רק שתסיר תאי עור מתים ותגלה תאי עור חדשים ושמנמנים, אלא גם תקבל תכונות לחות מעולות בעת ובעונה אחת משמן הזית.
  • השתמש Olive עלה לחלץ לטהר לחות העור שלך: חומרי ניקוי העור המשלבים שמן זית ותמצית עלה זית מסייעים לא רק בעדינות לנקות את העור, אלא גם לחות ואנטי אייג'ינג באותו זמן. חפש תמצית עלי זית בתסמין בר סבון, עלי זית או קרם גוף קרם, עלי זית.

No Replies to "למד מדוע Olive עלה שמן זית הם גדולים עבור העור שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 5 = 2