מוצרי טיפוח לעור הטוב ביותר עבור Oily Skin

מוצרי טיפוח לעור הטוב ביותר עבור Oily Skin

לאחר עור שמנוני יכול להיות מתסכל. לא משנה כמה פעמים אתה לשטוף את הפנים שלך העור יכול להישאר מבריק לאורך כל היום. זה לא מושך ואפילו מביך. אנשים עם עור שמנוני בדרך כלל סובלים blackheads ו breakouts יותר מכל סוג אחר העור. אבל עם השילוב הנכון של מוצרי טיפוח העור גם אלה עם oiliest של העור יכול להיראות טוב ולהרגיש בטוחים על העור שלהם.

מצא את הזכות Cleanser

אבן הפינה של כל שגרת טיפוח העור הוא ניקוי פנים הנכון. זה חשוב במיוחד כאשר יש לך עור שמנוני מאז תאי העור המתים ושמן נוטים לשבת על העור כאשר יש לך סוג זה העור. עם cleanser הנכון, אתה לא יכול רק להיפטר תאי עור לא רצויים, אבל יכול גם להתחיל unclog נקבוביות חסומות אשר להוביל blackheads ו breakout. 

כאשר יש לך עור שמנוני אתה רוצה להשתמש cleanser עם חומצה סליצילית פעם ביום. הקפד לשמור את הדברים הבאים בחשבון, למרות שיש לך עור שמן אתה בעצם לא רוצה להיות אגרסיבי כאשר בטיפול העור שלך. אין לשפשף את העור או ללכת overboard עם ייבוש העור טיפול מרכיבים. כאשר אתה אגרסיבי מדי עם טיפול עור שמנוני אתה בעצם יכול לגרום לעור שלך לייצר יותר שמן, כי יש לך שיבשו את האיזון הטבעי של העור. אז רק לשטוף את הפנים פעם ביום עם ניקוי ניקוי, ובבוקר לשטוף את הפנים עם ניקוי עדין.

הקפד להסיר ביסודיות את כל האיפור בלילה לפני שטיפת הפנים שלך. שינה באיפור שלך יהיה עוד יותר לסתום את הנקבוביות.

פילינג

אם יש לך עור שמן עליך exfoliate על בסיס קבוע. בעוד מקרצף הפנים יכול להשאיר את העור שלך מרגיש רך וחלק הם יכולים גם להיות מחוספס על העור.

אם יש לך פצעונים פעיל בהחלט להמנע מקרצף. באמצעות פילינג פילינג על הפסקות פעילות יכול לגרום חיידקים להתפשט לחלקים אחרים של הפנים שלך ולהגדיל את מספר breakouts שיש לך. במקום זאת, עדיף לקלף עם טונר או בסרום המכילים חומצות פנים או חומרי ניקוי אחרים העור בהם. בצע את ההוראות המופיעות על המוצר כדי לדעת כמה פעמים אתה צריך להיות exfolating. מוצרים מסוימים צריך למעשה לשמש יומי עבור התוצאות הטובות ביותר ואחרים רק פעם או פעמיים בשבוע.

אנו ממליצים על בחירה של פולה Resist יומי טיפול נקבוביות הזנה עם 2% BHA Exfoliant או ד"ר דניס גרוס טיפוח העור Alpha Beta Peel, כוח נוסף.

מסכה

מסכה פעם בשבוע הוא הנשק הסודי כדי לקבל עור שמנוני נראה רענן וזוהר במקום כמו שמן חלקלק. המסכה הנכונה יכולה לספוג עודף שמן הפנים ולשמור על העור שלך מרגיש חלקה. חפש מסכה עם פחם או טיט בתוכו. מסכות חימר לעשות עבודה מצוינת ספיגת עודף שמן בעור. מסכות מסוימות יכולות גם להכיל אקנה הלחימה החומרים. רק להיות בטוח לעזוב על העור מספיק זמן עבור החומרים לעבוד. אם לשטוף אותו מהר מדי אתה לא תראה שום תועלת משימוש מסכת פנים.

אנו ממליצים Aztec Secret ההודי ריפוי קליי עמוק ניקוי נקבוביות אשר חסכונית עם תוצאות מצוינות.

 כן עגבניות Detoxifying פחם מסכת בוץ מכיל גם פחם וחומצה סליצילית כדי לנקות את הנקבוביות. Biore עצמית חימום אחד Minute מסכה מתחמם כדי לעזור לעור בהיר.

לחות

גם עור שמן זקוק לחות כדי לשמור על עור בריא. עור שמן הוא בעצם נוטה להתייבשות מאז אנשים רבים מעל לטפל בעור שומני שלהם באמצעות מוצרים קשים ומוצרים. בנוסף, אנשים רבים עם עור שמנוני להימנע moisturizers לחשוב באופן שגוי כי הוספת לחות העור שלהם יגרום להם breakout. אנשים אחרים להימנע moisturizers כי הם מרגישים כבד מדי על העור שלהם. למרבה המזל, יש מהפכה אמיתית במרקם והתחושה של moisturizers. עכשיו זה קל יותר מאשר אי פעם למצוא קרם לחות קל מאוד לחות את העור מבלי להשאיר תחושה כבדה מאחורי בכלל.

חלקם למעשה נוזלי ואחרים הם ג 'ל, אבל כולם לחות ממש טוב בלי להפוך את העור מרגיש שמנוני יותר.

נסה לוריאל פריז הידרה גאוני יומי טיפול נוזלי, Clinique לחות לחלחל הידרציה Supercharged ריכוז, או Garnier SkinActive לחות לחות קרם לחות.

לְהַגֵן

לעולם אל תשכח להחיל sunscreen כל בוקר. לא משנה סוג העור שלך אתה צריך הגנה יום ראשון כל יום בכל ימות השנה. אנשים רבים עם עור שמנוני להימנע החלת קרם הגנה על הפנים שלהם כי הם מרגישים כי מסנני קרינה הם "כבדים", יהיה לסתום את הנקבוביות, או להפוך את העור שלהם אפילו מבריק. כדי שזה לא יקרה, אתה פשוט צריך למצוא את sunscreen הנכון. בדיוק כמו עם moisturizers יש הרבה sunscreens כי לעבוד ממש טוב עם עור שמנוני.

אנו ממליצים Dermalogica שמן חינם קרם מאט קרם הגנה SPF 30 או La Roche-Posay Anthelion עור בהיר קרם הגנה לעור שמן עם SPF 60.

להפסיק לזרוח

בעל פנים מבריקות לאורך כל היום יכול להיות מרגיז ולכן חשוב להיות מוצרים לעצור ברק על ידו. אתה יכול להשתמש פריימר איפור להפסיק לזרוח. החל לאחר קרם ההגנה שלך לפני האיפור שלך. כמו כן, ודא שיש לך ניירות סופג איתך בכל עת, כך שאתה יכול להפסיק לפרוח לפני שהוא יוצא מכלל שליטה.

No Replies to "מוצרי טיפוח לעור הטוב ביותר עבור Oily Skin"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 1 =