האם אפייה סודה המיטב Exfoliant?

האם אפייה סודה המיטב Exfoliant?

פילינג הוא חלק חיוני של שגרת טיפוח העור נהדר לא ניתן לדלג. למרות שיש דרכים רבות כדי exfoliate כל שיטות פילינג נופל לשתי קטגוריות כלליות - פילינג כימי או פילינג פילינג. פילינג כימי משתמש בחומצות כגון גליקולית או סליצילית או אנזימים כמו פפאיה כדי להמיס תאי עור מתים. אלה מרכיבים exfoliaton יכול אפילו לחדור לתוך הנקבוביות על מנת להסיר שמן ותאי עור מתים מבפנים החוצה.

 סוג זה של פילינג הוא טוב במיוחד עבור אנשים שיש להם אקנה או סובלים מדי פעם מפסקות. אם אתה סובל שחורים מתמשך exfoliants כימיים הם גם הטובים ביותר עבור העור שלך. פילינג כימי הוא גם טוב אנטי אייג 'ינג.

פיסול פיזי פירושו תאי העור המתים היושבים על פני העור שלך מוסרים על ידי שפשוף משהו נגד העור כגון סוכר, חרוזי פלסטיק, אגוזים הקרקע, או באמצעות מברשת מכנית או מטלית. סוג זה של פילינג קורה רק על השכבה העליונה של העור, ובניגוד כימיים כימיים החומרים האלה לא לחדור לתוך הנקבוביות שלך לנקות אותם על ידי חומרים כימיים exfoliating לעשות. כאשר העור שלך הוא נורמלי, לא סובל אקנה, או לא רגיש מדי אתה יכול להשתמש exfoliants פיזית - אפילו כמה פעמים בשבוע. יש אנשים שאפילו מעדיפים פיזית exfoliants כי הם נהנים את תחושת של לשפשף על העור שלהם.

 

למה להשתמש סודה לשתיה כמו Exfoliant?

Exfoliants זמינים במגוון רחב של מחירים וכמה יכול להגדיר אותך בחזרה אגורה יפה. כשמדובר DIY פילינג מקרצף פנים, בהחלט אחד המסקרן ביותר יש להשתמש סודה לשתיה כמו exfoliant. Pinterest מלא רעיונות על איך לשלב סודה לשתיה עם כל דבר, החל שמן קוקוס כדי מיץ לימון כדי להיפטר blackheads, exfoliate, או אפילו לטפל acne.

כשמדובר להיות העלות האפקטיבית סודה אפייה מתאים את הצעת החוק על ידי להיות זול וקל למצוא ולרכוש. אפילו זרוע & האמר מקדמת את השימוש סודה לשתיה כמו exfoliant באתר האינטרנט שלהם וכך גם ידוענים כגון לורן קונרד.

כיצד להשתמש סודה לשתיה כמו Exfoliant

כדי להשתמש בסודה אפייה כמו exfoliant פנים פשוט לערבב כמות קטנה של סודה לשתיה לתוך ניקוי שלך או לשלב סודה לשתיה עם מים עד שיש לך הדבק מימי. החל את זה על הפנים שלך בעדינות לשפשף את הדבק על כל הפנים שלך, הימנעות אזור העין שלך. לשטוף ביסודיות בסיום. אתה לא צריך להגביל את השימוש שלך סודה לשתיה כמו exfoliant רק את הפנים שלך; אתה יכול להשתמש בו על המרפקים, הברכיים, או בכל מקום אחר על הגוף שלך, כי אתה מרגיש צורך קילוף.

המקרה לשימוש סודה לשתיה כמו Exfoliant

מלבד היותו קל לשימוש וזול למה עוד אפייה סודה להיות exfoliant פיזית טובה? המוח יופי מסבירים כי סודה לשתיה היא קרקע דק עדיין קשה לעשות את זה יעיל exfoliant פיזית כי זה יכול להסיר את תאי העור המתים מבלי לגרום לגירוי רב מדי על העור. יתר על כן, מאז סודה לשתיה הוא ניטרלי חומצה זה יכול לבטל את ההשפעות של חומצות יסודות (סבון) על העור שלך וזה דבר טוב.

 את המוח יופי לציין כי סודה לאפות אין כל תכונות אנטי מיקרוביאלית, אבל בכל זאת עשוי לעזור באקנה אם אתה מחיל הדבק עבה של סודה לשתיה מעורבב עם קצת מים על הפנים שלך כמו מסכה. בסך הכל, את המוח יופי לתת סודה לשתיה אגודלים למעלה כמו עלות יעילה ולא מרגיז פיזית exfoliant.

מקרה נגד שימוש סודה לשתיה כמו Exfoliant

האתר לטיפול בעור FutureDerm לוקח את התצוגה מנוגדת מן המוח יופי על סודה לשתיה כמו exfoliant. במאמר: האם סודה לשתיה בטוח לשימוש כמו Exfoliant? נטלי בל מסביר כי כאשר אתה מערבב סודה לשתיה ומים יחד אתה מקבל להדביק כי יש pH אלקליין. כאשר אתה משתמש קלינסר אלקליין או exfoliant על הפנים שלך למעשה לשבש את המעטפת חומצה של העור שלך. במילים פשוטות אנחנו באמת רוצים את העור על הפנים שלנו להיות מעט חומצי כך שהוא הורס חיידקים מזיקים, מגן על העור שלנו, ומסייע העור שלנו להחזיק לחות.

 על פי FutureDerm אם היית משתמש ללא הרף סודה לשתיה כמו exfoliant אתה בעצם נזק לעור שלך במקום לעזור כי סודה לשתיה הוא בסיסי מדי לשימוש על העור.

שורה תחתונה:  אם אתה סקרן על ידי מה שקראת מעל אז בהחלט לתת סודה לשתיה לנסות כמו exfoliant. אבל בהחלט לשמור על הבאות בחשבון - סודה לאפות לא לרפא אקנה שלך להיפטר blackheads שלך לצמיתות. גם לוודא שאתה בהחלט לא מעל בשל זה כאשר מגיע באמצעות מוצר זה על הפנים שלך. פילינג לעתים קרובות מדי עם סודה לשתיה לא טוב לעור שלך.

No Replies to "האם אפייה סודה המיטב Exfoliant?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    38 + = 46