למד מדוע Earth Diatomaceous הוא נהדר עבור שיער, עור ומסמרים

למד מדוע Earth Diatomaceous הוא נהדר עבור שיער, עור ומסמרים

סיליקה היא אחד המרכיבים החשובים ביותר בגוף. למעשה, גוף האדם מחזיקה שבעה גרם של סיליקה שהוא הרבה יותר מכל מינרלים אחרים, כגון ברזל או מגנזיום. בגלל זה, זה חיוני כי אנו שואבים מספיק סיליקה כדי לעזור עם פונקציות גופניות רבות וכדי לסייע קליטת מינרלים. אז, איפה אנחנו יכולים למצוא סיליקה וכיצד זה עוזר עם השיער והעור?

כדור הארץ Diatomaceous מורכב 89% סיליקה ..... 89%!

באופן טבעי. זה מאוד מרשים, ואין שום ויטמין בשוק שיכול לייצר את אותן תוצאות. כדור הארץ הדיאטומי מורכב מצמחי מים מאובנים זעירים הנמצאים באבקה לבנה עדינה. ברמה המיקרוסקופית, החלקיקים הזעירים והחדים נעים במערכת, מושכים כל דבר, החל מחיידקים, פטריות, פרוטוזואה, וירוסים, אנדוטוקסינים, חומרי הדברה ושאריות סמים, E-Coli ומתכות כבדות. כדור הארץ Diatomaceous הוא ניקוי המעי הגס נהדר detoxifier וכאשר זה עובר דרך המערכת שלך, זה ממש שפשוף אותו נקי. אתה יודע כמה נהדר אתה נראה כאשר אתה כבר אוכל נכון או לאחר השלמת ניקוי? ובכן שילוב כדור הארץ Diatomaceous לתוך השגרה היומית שלך יכול לייצר תוצאות יופי דומה.

דיאטומאוס כדור הארץ לעור

כדור הארץ Diatomaceous הוא מאוד פופולרי בחו"ל והוא משמש בהרחבה כמו מוצר בריאות ויופי שיער, עור, ציפורניים.

קולגן, אשר חשוב ביותר עבור עור בריא, מורכב בעיקר סיליקה. כאשר אנו חסרים בסיליקה, קולגן שלנו נשבר מהר יותר, מה שהופך את העור נראה ישן משעמם. נטילת סיליקה יכולה לשחזר ולתקן את הקולגן בגוף שלנו. סיליקה גם עוזר עם בעיות עור כמו אקזמה, פריחות, אקנה, יבלות, כוויות עקיצות חרקים.

בעקבות משטר סיליקה בריא יעזוב אותך עם עור בריא, זוהר.

דיאטומאוס כדור הארץ לשיער

סיליקה הוכח כדי לעורר את צמיחת השיער כבר שימש כטיפול כדי למנוע מקריח. השיער שלנו מורכב של סיליקה 90%, אז זה יהיה הגיוני כי הוא צמא עבור החומר. לוקח רק 1 כף של מזון בכיתה Diatomaceous כדור הארץ מדי יום נותן לך מספיק סיליקה לתמוך שיער בריא, חזק.

כדור הארץ הדיאטומי עבור הציפורניים

כדור הארץ Diatomaceous מחזק את הציפורניים שלך על ידי השלמת המיטה מסמר עם סיליקה. נטילת כדור הארץ Diatomaceous ישחזר את המראה והחוזק של ציפורניים חלשות ימנע מהם לשבור.

כיצד לקחת כדור הארץ הדיאטומי

כדור הארץ Diatomaceous הוא אבקה לבנה, כי ניתן לקחת עם מיץ, סודה, מים או מעורבים לתוך שייקים יוגורט. אין טעם, אבל יש לו מרקם גיר קצת. אם ערבוב נוזלי, הקפד לבחוש ולשתות מיד או אחר אבקה יתיישב על הקרקעית. אתה יכול לקחת כדור הארץ Diatomaceous כל יום ורוב האנשים לוקחים 1-2 כפות. חשוב מאוד לחפש מזון בכיתה כדור הארץ Diatomaceous. כדור הארץ Diatomaceous משמש גם הדברה ו מסנני הבריכה נקי. זה סוג של כדור הארץ Diatomaceous כבר מחומם, שינוי המבנה שלה, ולכן, השימוש בו.

סוג זה של כדור הארץ דיאטומי צריך כמובן להימנע לבלוע.

אתה יכול להזמין Diatomaceous כדור הארץ באינטרנט או למצוא אותו בתפזורת בחנות מזון הבריאות המקומי. עוד בונוס על מוצר מדהים זה כי זה זול מאוד, בדרך כלל לא יותר מ 50 סנט לאונקיה.

No Replies to "למד מדוע Earth Diatomaceous הוא נהדר עבור שיער, עור ומסמרים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 3