Blackheads - מה הם ואיך אני יכול להיפטר מהם? | insightyv.com

Blackheads – מה הם ואיך אני יכול להיפטר מהם?

Blackheads - מה הם ואיך אני יכול להיפטר מהם?

כל כך הרבה אנשים אובססיביים עם שחורים. אנחנו רואים אותם על פנינו וחושבים שגם כולם יכולים לראות אותם. אנחנו רוצים נואשות להיפטר מהם ונסה משהו לעשות זאת. אבל האם אתה באמת יודע מה הם blackheads וכיצד הם נוצרו? מהי הדרך הטובה ביותר להיפטר מהם?

מה זה Blackhead??

Whiteheads ו blackheads דומים מאוד, עם רק הבדל קל מאוד.

שניהם נקראים comedones, וכל נוצרים כאשר חלב (מילה מפואר עבור שמן) ותאי העור המתים לקבל לכודים זקיקי השיער שלך. ההבדל בין whiteheads ו blackheads הוא פשוט אם זקיק השיער פתוח או סגור. כאשר יש לך גלולה פתוחה, החמצן באוויר מחמצן את השמנים הלכודים ואת תאי העור שהופכים אותם לחום – זה שחור. זה אותו דבר שקורה תפוח לחתוך כאשר נשארו באוויר; זה הופך חום. Whitehead, לעומת זאת, הוא זקיק סגור או כמעט סגור, אשר מונע חמצן מחמצן את השמן. במקום זאת זה נראה כמו בליטה לבנה על העור שלך לעומת שחור או חום אחד.

בניגוד לשמם, שחורים אינם תמיד שחורים. הם יכולים להיות מגוון של צבע מ צהבהב לשחור. האור המשקף על השיער בזקיק שלך יכול גם להפוך את Blackhead נראה בצבע כהה.

שחור לא…

עפר.

 אם יש לך blackheads, בבקשה לא חושב שזה בגלל שאתה לא לנקות את הפנים שלך מספיק טוב. הסיבה של blackheads הוא כל מתחת לפני השטח של העור. אם אתה מנקה את הפנים שלך מדי יום אתה לא אחראי על blackheads של העור שלך. שפשוף העור שלך עם מוצרי עור קשים לא להיפטר blackheads.

איפה הם המקומות הנפוצים ביותר כדי לקבל Blackheads?

Blackheads הם הנפוצים ביותר על הפנים שלך, במיוחד על האף שלך ואת הצדדים של האף, את המצח ואת הסנטר. אבל יש אנשים שמקבלים נקודות שחורות במקומות אחרים, כמו האוזניים, הכתפיים, ועל הגב. Whiteheads ו blackheads יכול למעשה ליצור בכל מקום על הגוף שלך יש זקיק השיער.

איך אני יכול להיפטר Blackheads אני כרגע?

המפתח להיפטר blackheads שלך הוא ניתוק נקבוביות dislodging את הצטברות. אמנם זה עלול להיות מפתה לסחוט אותם בעצמך, זה לא מומלץ. לאצבעות שלך יש שמנים ולכלוך, מה שעלול לגרום לפריצות נוספות. אתה יכול גם להזיק לעור שלך על ידי לחיצה על זה לא נכון. במקום זאת, להתמקד בשימוש אלה מרכיבים המוצר להיפטר blackheads.

חפש ניקוי, exfoliators ומוצרי אקנה המכילים חומצה סליצילית או חומצה גליקולית או שילוב של מרכיבים אלה. רטינול הוא גם מרכיב נהדר להיפטר blackheads. מוצרים הכוללים מרכיבים אלה משחררים את תאי העור המתים ואת השמן הסוגר את זקיקי השיער. מרכיבים אלה יכולים ממש לעזור לנתק את זקיקי. אלה exfoliators כימיים שונים מאשר exfoliators גרני או מקרצף פנים.

קרצוף פנים רק להסיר את תאי העור המתים כי לשבת על גבי העור שלך. הם לא יכולים להסיר נקודות שחורות כי לשפשף אינו חודר לתוך הנקבובית שלך כדי לנקות את זה.

בדוק כמה מן המוצרים האהובים עלינו לטיפול blackheads:

 • פילוסופי ברור ימים קדימה שמן חומצה סליצילית חינם
 • מריו בדסקו גליקולי גליקולי 

אתה יכול גם להשתמש בקפידה מוצרים כמו רצועות ביורה (או לעשות רצועות נקבוביות משלך). המפתח הוא להיות עדין. אל תשתמש בהם סביב העיניים או על בסיס יומי. קנה ביורה עמוק ניקוי נקבוביות רצועות על Amazon.com.  

כמו כן שקול מקבל פנים. במהלך הפנים שלך esthetician יכול להסיר באופן ידני את blackheads ביעילות מבלי לגרום נזק לעור שלך. אז היא יכולה להמליץ ​​בדיוק איזה מוצרי טיפוח העור להשתמש בבית כדי למנוע שחורים לחזור.

לאחר הסרת Blackhead, האם אני יכול לסגור את הנקבוביות כדי למנוע עוד Blackhead?

בקיצור – לא. כמה אנשים יש נקבוביות גדולות יותר מאחרים, במיוחד אנשים עם עור שמן, אבל לכולנו יש נקבוביות נקבוביות לא לפתוח ולסגור. אתה יכול, עם זאת, לעשות את המיטב כדי לטפל טוב של העור שלך כך הנקבוביות שלך לא להיות סתומים. הנה כמה טיפים שכדאי לזכור כאשר מדובר העור על הפנים שלך.

 • שמור את הידיים מעל הפנים שלך. בין אם אתם מניחים את הראש על הידיים על ידי הרגל או לגעת בפנים במהלך היום, שמנים ולכלוך על הידיים שלך לא צריך להיות על הפנים שלך.
 • תבדוק את הטלפון שלך. תסתכל על הטלפון הסלולרי שלך ואני בטוח שאתה רואה שמן מפניך. נקה את הטלפון מדי יום עם ניגוב אלכוהול.
 • לאבד את המכסה. אם אתה חובש כובע כל יום, במיוחד אם יש לך עור שמנוני, רוב הסיכויים שאתה רואה blackheads ו whiteheads על המצח. חזרה עם הזמן שאתה מוציא עם כובע על הראש שלך.
 • פילינג באופן קבוע. בדרך זו ניתן למנוע תאי עור מתים ושמן מלהיות לכודים בתוך הנקבוביות שלך יותר blackheads מ להרכיב.

טיפול לטווח ארוך

כפי שציינו לעיל באמצעות מוצרים עם exfoliators כימיים יעזור unclog הנקבוביות שלך. בשימוש קבוע על בסיס קבוע תראה שיפור בעור. זכור כי אתה תמיד יכול לבקר רופא עור או אסתטיקה, במיוחד אם המצב השחור שלך הוא חמור. דרמטולוגים יכולים לרשום exfoliators חזקים יותר ממה שאתה יכול לקנות מעל הדלפק יכול לספק טיפולי עור במשרד בשבילך כמו גם כמו קליפות פנים. אסתטיקן יכול להיפטר blackheads שלך במהלך הפנים וללמד אותך איך לטפל בעור שלך, כך שהם לא חוזרים.

עודכן על ידי האנה טטרו

No Replies to "Blackheads - מה הם ואיך אני יכול להיפטר מהם?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  9 + = 11