מה זה קרם BB? האם אתה צריך אחד? | insightyv.com

מה זה קרם BB? האם אתה צריך אחד?

מה זה קרם BB? האם אתה צריך אחד?

“BB” ב BB קרם מייצג בלם Ballem, אבל אתה לא צריך להיות פגם אחד על העור שלך להשתמש בו ואוהב את זה. קרמים BB הם נהדרים עבור כולם עם כל צבע העור וכל סוג העור. למד איפה קרמים BB בא, איך להשתמש בהם, ואילו אנו ממליצים לקנות.

איפה בדיוק האם קרם BB מקורו?

BB קרם נוצר לפני יותר מ -50 שנה על ידי הרופא הגרמני כריסטין שרמק.

קרם זה נוצר בתחילה כדי לשמש כדי לעזור לרפא עור לאחר קילופים בעור או להסתיר כל צלקות ואדמומיות לאחר טיפול לקלף. זה היה מאוחר יותר הציג באסיה, ובמיוחד בדרום קוריאה, שם K- פופ ודרמה כוכבים K הבחינו ביכולתה להפוך את העור בקלות. עם כמה כוכבים שם גדול אשר אישר את זה בדרום קוריאה, הצרכנים השתוללו על זה. לאחר הצרכנים הפך אובססיבי creams BB בדרום קוריאה, המגמה עשה את דרכו לאירופה ולארצות הברית, שם הוא הפך ליופי התווך ואת המוצר עור. עכשיו, כל אמריקאי הגדולות איפור העור חברות טיפול הם לייצר משחות BB שלהם. בנוסף, טיפוח העור קוריאנית מוצרי איפור הם גם קל למצוא בארצות הברית, כלומר יש לך אפשרויות רבות לבחירה כשמדובר להחליט איזה BB קרם מתאים לך.

מה עושה קרם BB?

A Ballemish Balm או קרם BB הוא מוצר רב tasking העור שיכול להפוך את המראה של העור שלך בקלות.

עבור אנשים רבים, מוצר אחד זה כל מה שהם צריכים להסתכל ביחד להרכיב את הדבר הראשון בבוקר. קרמי BB לחות, לספק הגנה לשמש, להרגיע את העור, להאיר את העור, העור ראש, ואפילו את צבע העור – הכל במוצר אחד. כמה קרמים BB לא רק לכסות פצעונים אבל להילחם באקנה גם כן. קרמים אחרים BB יכול לספק את העור שלך עם מרכיבים אנטי אייג ‘ינג חזק כמו נוגדי חמצון ואפילו פפטידים.

חברות לשמור על חדשנות פורמולציות חדשות זמינים כל הזמן, ולכן כל סוג של העור יכול למצוא משלו BB משלו. 

זה לא רק קרן?

טוב, כן ולא. A BB קרם הוא כמו קרם לחות, אבל עם כיסוי יותר פעמים רבות עם רמת SPF מדהים. כל מותג הוא שונה ביכולתה לכסות פגמים ופגמים בעור ואפילו את גוון העור. בעוד בדרום קוריאה, רכשנו טוני Moly אינטנסיבי תיקון חילזון תרפיה BB, וזה נותן כיסוי מלא והוא יכול ממש למחוק כל סוגיות העור, אבל לא כל קרמים BB יש כיסוי מלא כזה.

קרמים BB להשתנות בסיקור, צבע, מאט לעומת dewy, רמת SPF, וכו ‘… זה בהחלט מוצר ייתכן שיהיה עליך לנסות כמה אלה עד שתמצא את המתאים ביותר עבורך ועבור העור שלך.

טיפים קרם BB טיפים

BB creams הם נהדר אם אתה לא אוהב בסיס כבד אבל עדיין רוצה צורה כלשהי של כיסוי. מוצר זה יכול לשמש גם קונסילר או סימון! שלא כמו בסיס מסורתי, קרם BB יכול להחליף מוצרים אחרים בטיפוח העור שלך ואת שגרת האיפור, כמו פריימר ואפילו קרם לחות אם העור שלך לא יבש מדי, אשר יכול לקצץ את הזמן בשגרת טיפוח העור בבוקר. רק כדי להיות בטוח להשתמש sunscreen נוספת אם אתה הולך לבלות את היום על החוף או בחוץ.

שימוש רק BB קרם כאשר אתה בחוץ כל היום בדרך כלל אינו מספק מספיק הגנה השמש. על ימים אתה הולך להיות מחוץ כל יום, תחילה להחיל את קרם ההגנה האהוב עליך ולאחר מכן להחיל את קרם BB שלך על גבי, כמו קרן מסורתית.

מוצרים לניסיון:

כאמור, יש באמת קרם BB עבור כל צבע העור ואת סוג העור, מן העור oiliest כדי יבש. חברות סוף סוף לייצר מגוון של גוונים התואמים כל גוון העור גם כן. כמו עם כל מוצרי טיפוח העור זמין, לפעמים זה לוקח קצת ניסוי וטעייה כדי למצוא את המוצר המושלם עבור העור שלך. אבל עם כל המוצרים הגדולים זמין תוכל להיות בטוח למצוא האהובים BB קרם אתה אוהב בתוך זמן קצר. הנה ההמלצות שלנו:

 • תקציב קנה: Maybelline ניו יורק חלום טרי BB קרם – BB זה מגיע במגוון גוונים את המחיר לא ניתן לנצח.
 • עור שמן / אקנה נוטה: Clinique Anti-Blemish Solutions BB קרם – קרם קל זה עוזר לשלוט בשמן.
 • עור נורמלי: בובי בראון
 • מועדפים קוריאנית BB: Skin79 Super BB – מוצר זה באופן עקבי מקבל דירוגים גדולים מהמשתמשים שלו.
 • לעור יבש: Garnier ניחוח העור העור אנטי אייג ‘ינג קרם BB
 • נוגד הזדקנות: ד”ר. ג’ארט + פרימיום אנטי קרם BB קרם

עודכן על ידי חנה טטרו

No Replies to "מה זה קרם BB? האם אתה צריך אחד?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  21 − 20 =