האם Aveda השלום החיצוני קצף ניקוי באמת לנקות את אקנה? | insightyv.com

האם Aveda השלום החיצוני קצף ניקוי באמת לנקות את אקנה?

האם Aveda השלום החיצוני קצף ניקוי באמת לנקות את אקנה?

מספר האנשים המחפשים קו אקנה כי למעשה עובד מדרג שם למעלה עם מספר אנשים מחפשים יעיל נגד הזדקנות קו skincare. אם יש לך אקנה, אתה יודע את המאבק של מנסה למצוא קו אקנה כי לא לגמרי יבש את הפנים שלך עושה את מה שהיא טוענת שזה יעשה: לחסל או להפחית את האקנה.

שקול את Aveda שלום חיצוני אקנה הקלה העור טיפול מערכת אם אתם מחפשים קו אקנה באמת עובד.

Aveda טוען מערכת השלום החיצוני שלהם הוא 92% יעיל לאחר ארבעה שבועות של שימוש. אם אתה לא רוצה לבזבז את הכסף כדי להתחייב על מערכת סקינקרה מלא, את Outer Peace Foaming Cleanser הוא מקום נפלא להתחיל כאשר מנסים מוצרים אלה.

על אבדה

קו השלום החיצוני מנוסח עם חומרי לחימה טבעיים אקנה כמו גם תמציות צמחים ופרחים. קו מוצרי טיפוח העור החיצוני מורכב מארבעה מוצרים: חומרי ניקוי קצף, מסכה קירור, תחליב אקנה, ותחבושות אקנה. Aveda טוען כי 92% מהמשתמשים ראו שיפור ניכר באקנה שלהם לאחר ארבעה שבועות של שימוש יומיומי.

חומצה סליצילית של Aveda הוא עשה עם שמנים אתריים אורגניים חורף אורגני. מרכיבים אחרים של קו השלום החיצוני כוללים את הצמחים tamanu, amla, Boswellia וראיתי דקל. ניחוח מסופק על ידי עץ תה לימון אורגני מוסמך ניחוח גרניום ניחוח פרח טהור אחרים תמציות צמח.

 בגלל ניקוי הוא צמח, יש לו ריח ארומתרפי טיפוסי כי Aveda ידוע ואהב.

את Outer Peace Foaming Cleanser מגיע בקבוק משאבה 4.2 אונקיה, וכל מה שאתה צריך הוא משאבה או שניים של המוצר לטהר את כל הפנים. אמנם ייתכן שלא להתרשם עם חומרי ניקוי אחרים טוענים כי קצף, היה סמוך ובטוח ניקוי זה באמת קצף ושומר על עקביות קצף שלה לאורך כל לשטוף.

כי זה קצף ניקוי זה נמשך הרבה יותר מאשר קרם או ג’ל מבוססי cleanser מה שהופך אותו יותר חסכונית. כמה בודקים ציינו כי זה נמשך עד חודשיים.

שלא כמו רבים acne cleansers תמצא על השוק כי נראה להסיר את כל לחות העור שלך, את החיצוני שלום Foaming Cleanser לא משאיר את העור מרגיש חזק ויבש. הייתי מופתע עד כמה עדין זה היה על העור שלי.

מה משתמשים אומרים

כאשר מדובר ביקורות המוצר, את Aveda Outer Peace Foaming Cleanser מדורגת גבוה, אבל כמו עם כל מוצר, כמה חששות צוינו:

משתמשים רבים הגיב על כמה עדין זה cleanser על העור שלהם. זה, כמובן, מופתע מהם, כפי שהם היו רגילים עור יבש, לא נוח שמגיע כתוצאה של מוצרים אקנה ביותר. אבל כמה משתמשים חשבו שזה היה גַם עָדִין. משתמש אחד דיווח כי אין זה יעיל בהפיכת האיפור שלה, ולכן היא הסירה את האיפור שלה עם ניקוי טיהור והמשיכה לשטוף את פניה עם cleanser. אם אתה משתמש איפור אנחנו תמיד ממליצים לנקות פעמיים בערב.

מבקרים רבים אחרים אומרים שזה מוצר אקנה שהם מחפשים. אקנה הקלה צוין כבר שבועיים לאחר השימוש קו השלום החיצוני.

כמה משתמשים, לעומת זאת, דיווחו כי הם נהנו להשתמש ניקוי קל, אבל האקנה שלהם לא השתפרו כפי שהם קיוו. בסך הכל, יש בהחלט ביקורות חיוביות יותר מאשר אלה שליליות לגבי הפחתת אקנה בעת שימוש במוצר זה באופן קבוע.

On Makeupalley.com Outer Peace Foaming Cleanser יש דירוג של 3.9 מתוך 5 מבוסס על 49 חוות דעת. על אמזון, זה מקבל 4.4 כוכבים מתוך 5.

יש לציין כי אין אריזה נוספת עם Aveda החיצוני שלום Foaming Cleanser. המיכל מורכב עם 100% שלאחר הצרכן PET. זה גם לא נבדק על בעלי חיים

עודכן על ידי חנה טטרו

No Replies to "האם Aveda השלום החיצוני קצף ניקוי באמת לנקות את אקנה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    13 − = 6