7 הטוב ביותר עצמית Tanners לקנות בשנת 2018 | insightyv.com

7 הטוב ביותר עצמית Tanners לקנות בשנת 2018

אנו מחויבים לחקור, בדיקה, ואת recommending המוצרים הטובים ביותר. אנו עשויים לקבל עמלות מרכישות שבוצעו לאחר ביקור בקישורים שבתוכן שלנו. למידע נוסף על שלנו תהליך סקירה. 

מאז המינימליזם הוא בדרך כלל את המראה בקיץ (ברונזה הקרן הם מחנק במזג האוויר סופי), שקול להוסיף עצמית tanner כפי שאתה לחצות את שיגרת היופי שלך בחודשים חמים. אתה מקבל את זוהר מקסים, ברונזי על העור שלך ללא נזק השמש, ומוצרים במיוחד ניסח עבור הפנים אפילו כוללים אנטי אייג’ינג מרכיבים, מה שהופך את היופי הקיץ שלך נראה הרבה יותר חסרי דאגות.

אבל אם אתה כבר לא רוצה לנסות את המוצר מדכא לשמצה בעבר, אנחנו לא מאשימים אותך. מסורתיים עצמית tanners בדרך כלל דורשים תחזוקה חרוץ, פילינג זהיר מראש (כדי למנוע פסים) ולשפשף, סביר יותר מאשר לא, על הסדינים שלך. המרכיב העיקרי של tanner, DHA, הוא אחראי על הריחון הידוע לשמצה כושר גופני רבים מתנורים עצמי יש.

כמה נוסחאות בולטות, עם זאת, טוענים להימנע מכל האמור לעיל תוך השארת זוהר טבעי למראה. בין אם אתם מחפשים סרום זה מזין את הפנים שלך כמו שיזוף, אפשרות ידידותית נסיעה, או קרם דראגסטור זה לא הופך אותך כתום, יש עצמי tanner בחוץ עבור הצרכים שלך. המשך לקרוא כדי ללמוד על הטוב ביותר עצמית tanners אתה יכול לקנות עכשיו.

 

COOLA Sunless Tan Dry Body Oil Mist

באדיבות ספורה

זה קל משקל שמן קללה שמן קל יותר לשימוש מאשר ערפל סנט טרופז, על פי ביקורות. הנוסחה של Coola אינה דורשת כפפה ליישום, וגם היא לא משפשפת את הסדינים. הערפל משאיר שיזוף טבעי, אפילו טבעי, שנמשך כשלושה עד ארבעה ימים, אבל זה גם טוב לשמירה על שיזוף קיים. זה גם מתייבש מהר אחרי שאתה ערפל את זה אז אתה לא מחכה שעות עבור עצמי tanner להתייבש. עד כמה ניחוח, ריח של ערפל קל של קוקוס וחמאת שיאה. מאז זה שמן יבש, זה moisturizes את העור לילה אם מוחל לפני השינה. זה גם טבעוני ללא אכזריות חינם.
יותר ”

No Replies to "7 הטוב ביותר עצמית Tanners לקנות בשנת 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    27 − = 21