7 אקנה לעשות ואל תעשה עבור עור בהיר

7 אקנה לעשות ואל תעשה עבור עור בהיר

אלא אם כן אתה מבורך נדיר עם עור נהדר וגנים טובים, אתה תסבול אקנה בשלב כלשהו בחיים שלך. בעוד בדרך כלל הגרוע ביותר שלה במהלך שנות העשרה, אקנה יכול להימשך גם לתוך החיים הבוגרים שלך, בהתאם לסוג העור שלך, מין, איך אתה דואג לעור שלך, ובחירות סגנון חיים. אם המאבק עם אקנה, חשוב מאוד כי אתה לטפל בעור כראוי. זכור, אם אתה לא לטפל טוב לעור שלך העור שלך יכול להחמיר עם הזמן.

בדוק את הטיפים הבאים כדי להבטיח שאתה לוקח טיפול נאות של העור שלך אקנה נוטה. על ידי ביצוע רשימת שלנו לעשות אתה יכול להיות בטוח העור שלך ייראה טוב יותר לפרוץ פחות. 

אקנה של:

 • שמור את השיער שלך מרכך את הגב.  מרכך שיער יכול לסתום נקבוביות בגלל חומרי הלחות הכבדים שהוא מכיל, ואם הוא נשאר לשבת על הגב בזמן שאתה לגלח את הרגליים או לנקות את שאר הגוף שלך אתה מסתכן מקבל breakouts על הגב. במקום לתת השיער שלך מלא מרכך לשבת על הגב שלך, קליפ השיער שלך למעלה על הראש שלך עד שאתה מוכן לשטוף את המרכך שלך. כמו כן, כדי להיות בטוח לשטוף את הפנים בסוף המקלחת שלך לא ההתחלה. אם לשטוף את הפנים שלך בתחילת השיער שלך מקלחת מוצרים וסבונים כי לא צריך להיות ליד הפנים שלך יכול לקבל על העור שלך לסתום את הנקבוביות. על מנת לוודא את העור נשאר ברור לשטוף את הפנים האחרון לפני היציאה מהמקלחת.
  • השתמש ניקוי ג'ל.  ג'ל ניקוי הם בדרך כלל מיוצרים עבור אלה עם שילוב של עור שמנוני בעוד שמנת קרם מיוצרים עבור עור רגיל ויבש. אתה לא צריך להוציא כסף גדול על cleanser, או, כמו שיש הרבה מותגים המרקחת שווה לנסות. Neutrogena Deep Clean Cleanser הוא דוגמה מצוינת. החל ניקוי בעדינות רבה רק עם האצבעות, ולאחר מכן קצף ניקוי על ידי שפשוף בתנועות מעגליות קטנות. קצף ניקוי הם גם מוצר טוב עבור עור שמנוני. CeraVe קצף ניקוי פנים יהיה להיפטר מעודף השמן ללא ייבוש העור שלך בתהליך.
  • הרחק את הידיים מהפנים (למעט במהלך הכביסה)!  האם אתה יודע איפה היו הידיים שלך? אם אתה כרוני נוגע בפנים, שמירה על הידיים שלך מן העור יהיה בהחלט לעזור לשפר את העור. כל מה שאתה נוגע יש את האפשרות של חיידקים וחיידקים על זה בתוספת עפר ושמן, אז לא לגעת בפנים שלך! אנחנו יודעים שזה הרגל קשה לשבור, אבל אם אתה נוגע בפנים שלך לעתים קרובות עם ידיים טמאים, אתה רק לתרום בעיה באקנה שלך! כמו כן, הקפד לשמור על הטלפון הסלולרי שלך נקי. טלפונים סלולריים מכוסים בחיידקים ולכלוך אשר מועברים לאחר מכן לפנים שלנו כאשר אנו לוחצים על הטלפונים שלנו על האוזן. נגב את הטלפון שלך עם מגבונים אנטי בקטריאליים לעתים קרובות. שקול לדבר בטלפון הסלולרי שלך עם האוזנייה כך המסך שלך לא לגעת בפנים שלך.

  טיפ בונוס: זה הולך גם על הזמן לישון, מדי! אם אתה בדרך כלל תלתל את הידיים מתחת לסנטר לישון ולראות שיש לך בעיה אקנה באזור זה, נסה לשבור את ההרגל ואת שינה במצב אחר. 

  • חפשו מוצרים עם חומצה סליצילית או חמצן בנזואיל. אתה הולך צריך איזה סוג של מוצר טיפול לעור שלך - זה יהיה טונר, טיפול במקום או בסרום. חומצה סליצילית ו חמצן בנזואיל הם הנפוצים ביותר acne הלחימה החומרים הן די יעיל, אז לחפש מוצרים שיש להם אחד המרכיבים האלה. בהתאם לסוג העור שלך, אחד יכול לעבוד טוב יותר מאשר אחרים אז לנסות כמה החוצה ולראות איך העור שלך מגיב.  

   בונוס טיפ: אם יש לך באמת רע אקנה כי לא ינקה לא משנה מה המוצר אתה משתמש, או אם יש לך אקנה פיברוזיס, שקול לראות רופא עור לתרופה אקנה חזקה במקום לנסות להיפטר האקנה בעצמך. 

   Acne Don'ts:

   • אין לשפשף את העור.  אמנם זה עשוי להיות מפתה להשתמש פילינג פילינג, להתרחק אלה סוגים של מוצרים שכן הם יכולים לגרות את העור. אם יש לך אקנה אתה צריך exfoliate פשוט לא עם שיחים. כימי exfoliators הם ההימור הטוב ביותר שלך, אז לשקול כרית פילינג עדין כמו סנט אייבס Exfoliating Pads.
     
   • תרגול בטיחות השמש (ואל תשזוף!)  השמש באמת יכול להזיק לעור שלך (כמו מיטות שיזוף). עזרה ריפוי אקנה על ידי הימנעות מיטות שיזוף ושימוש הגנה נאותה כאשר בחוץ בשמש. הקפד ללבוש מוצר עם SPF בו כל יום. זה לא משנה אם זה שמש או לא ללבוש SPF! אנו ממליצים להשתמש בין SPF 30 ל 50 יום כמו Neutrogena Clear Face קרם נוזלי Sunscreen Broad Spectrum SPF 30 אשר לא יגרום פצעונים. (להחיל מחדש כל 2 שעות אם אתה בחוץ של היום) ללבוש כובע רחב שוליים ומשקפי שמש כאשר בחוץ כדי לשמור על העור שלך ללא נזק מהשמש. זכור, פחות השמש נזק העור שלך מקבל, יותר טוב את העור ייראה שנים מעכשיו. 
   • אל תבחר על העור שלך.  Popping אלה פצעונים הוא מפתה מאוד; עם זאת, בטווח הארוך אתה פשוט מזיק לעור שלך. הימנע לבחור בכל לבן או blackheads המופיעים על העור שלך. כאשר אתה לא בוחר את breakouts הם לרפא מהר יותר ואת תשאיר פחות סימן מאחורי. לא פופ פצעונים שלך גם אם יש להם ראש לבן עליהם.

   No Replies to "7 אקנה לעשות ואל תעשה עבור עור בהיר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    76 − = 68