6 דברים האסתטיקה שלך רוצה לדעת

פַּרצוּפִי

יצירתי RF / סטיב Debenport / GettyImages

למרות facials אמורים להיות מרגיע ו rejuvenating ניסיון הן הגוף והן את הנשמה הם יכולים להיות stressful גם כן. למה? כי במקום להירגע אתה תוהה מה esthetician שלך באמת חושב על העור שלך. או אולי אתה לא יכול להירגע לגמרי, כי אתה באמת רוצה לדעת את כל מה שאתה עושה אסתטיקה במהלך הפנים מאז אתה לא יכול לראות מה היא עושה. על מנת שיהיה לך את החוויה הטובה ביותר במהלך הטיפול שלך esthetician רוצה לדעת כמה דברים הן לפני ובמהלך הפנים שלך. בצע את העצה כאן, תוכל להירגע בפעם הבאה יש לך פנים במקום לבזבז את הזמן שלך עם מחשבות מיותרות.

02
של 07

לא, האסתטיקה שלך לא שופט את העור שלך

מסתכל at face

יצירתי RF / Glow Images / GettyImages

כולם חושבים שעורם במצב הגרוע ביותר - יש להם יותר נקודות שחורות מכל אדם אחר, קמטים הם העמוקים ביותר, כתמים כהים שלהם הם מחריד. בואו נהיה ברורים - האסתטיקה שלך לא שופט אותך או את העור שלך במהלך הפנים. ולא, העור שלך הוא בהחלט לא הגרוע ביותר שלך אסתטיקה שראיתי אי פעם. כחלק הפנים שלך esthetician יעשה ניתוח עור יסודי ימליץ מוצרי טיפוח העור שיכולים לשפר את המראה והתחושה של העור שלך. כאשר היא נותנת את העצה היא לא לשים אותך למטה, אלא היא רוצה לך להפיק את המרב הפגישה שלך או שהיא לא תעשה את העבודה שלה כראוי. זכור - מתן ייעוץ הוא לא אותו דבר כמו לשפוט את העור.

03
של 07

כן, בבקשה להיות ישר אם אתה עשן

לעשן

יצירתי RF / Seb אוליבר / GettyImages

אם אתה לא אומר esthetician שלך כי אתה מעשן הפנים שלך יהיה הרבה פחות יעיל. גם אם אתה רק מעשן מדי פעם אתה צריך לספר אסתטיקה שלך. האמת היא, אסתטיקה שלך יכול בדרך כלל לדעת אם אתה מעשן או לא (אם כי לא תמיד). מעשנים מפתחים קמטים מסוימים (מסביב לעיניים, על השפה העליונה) ויכולים להידבק לעורם ללא עישנים..

04
של 07

תגיד את האמת על איזה מוצרי טיפוח העור אתה משתמש או לא להשתמש

עור care products

יצירתי RF / Johner Images / GettyImages

שוב, אל תשקר לאסתטיקה שלך; היא לא שופטת אותך. אם אתה לא משתמש בכל מוצרי טיפוח העור על בסיס קבוע להיות upfront על זה. אם אתה משתמש לשטוף את הגוף כדי לנקות את הפנים שלך להיות ברור על זה. מצד שני, אם אתה משתמש כמה או אפילו הרבה מוצרי טיפוח העור שונים כדי להיות בטוח לספר esthetician שלך בדיוק מה אתה משתמש. אפילו יותר, להביא את כל המוצרים שלך איתך לפגישה שלך כל כך esthetician שלך יכול להסתכל על החומרים במוצרים. אם אתה משתמש במרשם מוצרי טיפוח העור כמו Retin-A אתה צריך לספר את זה esthetician זה לפני תחילת הפנים. מוצרי טיפוח מסוימים העור כמו Retin-A יכול להפוך את העור שלך רגיש יותר. אם אתה משתמש חזק מוצרי טיפוח העור בבית שלך esthetician צריך לדעת את זה כך שהיא מתאימה את המוצרים היא משתמשת במהלך הפנים שלך בהתאם.

05
של 07

זה מביך אבל האסתטיקה שלך צריך לדעת אם אתה ...

נָבוֹך

Creative RF / Volanthevist / GettyImages

אם אתה נתקל התקופה שלך אתה צריך לספר את האסתטיקה שלך. למה? עור נשים רבות הוא רגיש במיוחד במהלך התקופה שלהם. אסתטיקה שלך צריך לדעת אם זה המקרה איתך גם כן.

אסתטיקה שלך צריך לדעת את כל התרופות שאתה לוקח, גם אם זה אמצעי מניעה או נגד דיכאון. מידע זה הוא סודי; אתה לא צריך לדאוג esthetician שלך לספר לכולם אילו תרופות אתה לוקח. אבל חשוב כי אתה מראש ולשתף.

06
של 07

אם אתה שוכב על העור שלך לא תקבל את הטיפול הטוב ביותר

אצבעות crossed

יצירתי RF / איאן Hooton / GettyImages

כפי שכבר ציינתם אם אתם מונעים מידע מן האסתטיקה שלכם, לא תקבלו את הטיפול הטוב ביותר. כנות היא תמיד המדיניות הטובה ביותר כשמדובר לדבר אסתטיקה שלך. אם אתה לא משתמש sunscreen לומר זאת! אם אתה אף פעם לא exfoliate להיות בטוח לספר אסתטיקה שלך. אם יש לך רק זריקות פנים לך צריך לספר את esthetician איפה ומתי יש לך את הזריקות או הפנים שלך יכול להעביר את החומר מוזרק לתוך העור שלך.  

07
של 07

אסתטיקה שלך הוא מומחה טיפוח העור אז תקשיב

הַקשָׁבָה

יצירתי RF / JGI / ג 'יימי גריל / GettyImages

Estheticians יש הכשרה מיוחדת בטיפוח העור, לדעת את המוצרים שהם מוכרים מבפנים והחוצה, והם מומחים לטיפול העור. אז אמון אסתטיקה שלך. זה לא סוף העולם אם אתה מביא את הטיפול בעור מידע שלמדת מקריאת מאמר באינטרנט, אבל כדי להיות בטוח לבטוח גם את שיקול דעתו של אסתטיקה. מידע מקוון טיפוח העור יכול להיות כללי מאוד כי זה חייב להיות. האסתטיקאי שלך מסתכל שֶׁלְךָ העור ועושה המלצות מותאמות אישית מאוד בשבילך כדי להיות בטוח כדי לנצל את העצה שלה והדרכה. אסתטיקה שלך יהיה שמח אם אתה שואל שאלות הן לפני, במהלך, ואחרי הפנים שלך. ככה אתה יכול לקבל את הטיפול הטוב ביותר האפשרי.

No Replies to "6 דברים האסתטיקה שלך רוצה לדעת"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 5