6 טיפים שפתיים פולר

אם אתה מסתכל במראה ומאחל לך יכול להיות צעיר, שפתיים מלאות, אתה לא לבד. כאשר אנו גיל, השפתיים שלנו נוטים לאבד את צבעם ולקבל רזה. אבל למרות שאתה לא יכול לעצור את תהליך ההזדקנות, אתה לא צריך לחייך ולסבול את זה. בצע את שש עצות עבור שפתיים צעירים, מלאות ולראות איך רק מאמץ קטן יכול להיות בעל השפעה גדולה.

זה לא תיקון מהיר, אבל זה השקעה לטווח ארוך על השפתיים שלך ואת העור סביבם. השמש גורמת קמטים, נקודה. אז, יש לוודא את שפת השפתיים יש SPF בו. ואל תשכח להחיל sunscreen סְבִיב את השפתיים כדי לעזור להאט קמטים סביב השפתיים. לא משנה אם אתה 20 או 60, זה חייב.

אחד הבשמים האהובים עלינו עם SPF הוא Lipux של Coola. יש להם SPF 15 ו SPF 30 לבחירה.

02
של 06

לחות השפתיים שלך

אם יש לך שפתיים יבש, הם כנראה נראים קשקשים - לא מלא ושמנמן כמו שכולנו רוצים. Hydrating אותם מבפנים והחוץ יעזור לקבל את המראה הרצוי.

לשתות מים! זוהי הדרך הקלה ביותר לחות את הגוף. למרות המושבעים עדיין בחוץ על אם זה יהיה ממש לעזור לרטיבות העור שלנו ברמה, אני נוטה לכוח לחשוב, זה לא יכול להזיק! ואפשר לעזור, אז לשתות משם!

אם מים פשוטים הם לא הדבר שלך, לחתוך פירות ולשים אותו בתוך קנקן. מוסיפים מים לאחסון במקרר. מיצי הפרי יגבירו את טעם המים. אם זה יותר מדי עבודה, לנסות מים בטעם טבעי כמו מים האגס של רמז.

03
של 06

פילינג השפתיים שלך

Smashbox: Lip Exfoliator

Smashbox: Exfoliator שפתיים.
תמונה שסופקה על ידי ספורה

אין דבר גרוע יותר ממישהו עם פיסות עור יבשות על שפתיהם. (ואני לא חסין בפני זה - אפילו אני אשם בזה פעמים רבות). פילינג השפתיים שלך היא דרך קלה ויעילה לשמור על השפתיים שלך נראה צעיר יותר. אם אתה אף פעם לא exfoliated השפתיים שלך לפני, יש לנו הוראות צעד אחר צעד בקלות בבית בשבילך.

אבל אם אתה רוצה להתרסק על מוצר, אנו ממליצים Smashbox: תחליב שפתיים תחליב.

04
של 06

שפם השפתיים שלך

DuWop: Lip Venom

דופ: ארס שפתיים.
תמונה שסופקה על ידי ספורה

Lump Plumpers הם מתנה עבור אלה מאיתנו עם שפתיים דקות. הם בדרך כלל להשתמש מרכיבים כגון קינמון או ג 'ינג' ר כדי קצת לגרות השפתיים שלך ולהפוך אותם מנשק שמנמן מדהים. אבל אנחנו נזהיר אותך, עבור רוב plumpers שפתיים, תצטרך לאמץ את עקצוץ הם משאירים את השפתיים. ועם תוצאות כמעט מיידיות, זה לא קשה.

קרוב לוודאי ששפת השפתיים הידועה ביותר ומהירה ביותר היא ארס שפתיים של DuWop. זה הולך לתת לך תוצאות מצוינות מָהִיר. אבל אם אתה לא אוהד של עקצוץ, לנסות ג 'וש מאראן של שפתיים Gloss, אשר יש יותר מבריק ופחות עקצוץ.

05
של 06

השתמש Liner Lip

6 טיפים שפתיים פולר

שאנל שפתיים Liner.
צילום: שאנל

האם יש לך קשה לשמור על שפתון שלך נוצות החוצה אל הקצוות של השפתיים? בטנה השפתיים שלך עם אניה שפתיים היא דרך מהירה ויעילה כדי להדוף נוצות שפתון. אבל לא להפוך את בטנה ברור. או להשתמש בצבע המתאים מקל השפתיים שלך, או להשתמש באנר על פני כל צבע ולהשתמש ברק ברור או טהור על הדף.

ואתה תהיה שמח לדעת כי אניה שפתיים הוא לא מוצר שאתה צריך להתרסק על! אתה יכול להרים אחד גדול בבית המרקחת שלך. נסה לוריאל של עפרון פטיט, אשר מגיע במגוון טוב של צבעים.

06
של 06

הוסף צבע

סטילה: Lip & Cheek Stain

סטילה: כתם שפתיים.
תמונה שסופקה על ידי ספורה

יחד עם דילול למרבה הצער מגיע חוסר צבע. אבל זה הפתרון הקל ביותר של כל. פשוט על ידי הוספת צבע השפתיים שלך, אתה יכול לקחת שנים של המראה שלהם. ו כתם שפתיים היא הדרך המושלמת לעשות את זה.

כתם שפתיים יהיה כתם זמני השפתיים שלך, ולא יבוא עם אכילה או שתייה כמו מקלות שפתיים הגהות לעשות. כתמי שפתיים ישרים אינם מוסיפים עוד ברק או ממד, לכן כדאי להוסיף ברק מעל. אבל רוב הכתמים שפתיים תימשך כל היום. בנוסף פלוס, רובם ניתן להשתמש עבור צבע הלחי, יותר מדי!

האהוב עלינו הוא סטילה של שפתיים & כתם Cheek ב Yumberry קראש.

No Replies to "6 טיפים שפתיים פולר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 13 = 18