5 מוצרי יופי הטוב ביותר עבור הדפדפן שלך

גבות הם אחד המאפיינים החשובים ביותר על הפנים שלך, ושמירה אותם במצב מושלם כל השנה הוא לא קשה כמו שאתה יכול לחשוב. גלה את המוצרים הטובים ביותר כדי לשמור על המצח שלך משחק חזק, לא משנה העונה ולהתחיל לעבוד על מקבל את הגלים הטובים ביותר שלך.

עיפרון זה מושלם עבור הגבות בגלל הנקודה הקנס המאפשר לך לחקות משיכות שיער אמיתי. כאשר מילוי הגלים עדיף לגרום להם להיראות טבעי ככל האפשר, כל כך קל stroking בתנועה כלפי מעלה עם עיפרון יעזור למלא נקודות דלילה. 

אם אתה לא אוהב לסיים את העיפרון ואת מעדיף להשתמש אבקת גבהים, אלה כמה נוסחאות נהדר לנסות: עירוני דעיכה Brow Box, Clé de Peau Beaute הגבות אבקה ו אניה קומפקטית

תמיד להחיל אבקה עם מברשת זווית המברשת ומברשת דרך לאחר היישום כדי להחליק את הדברים.

גוון הגבות שלך יכול להיות יקר, כך עושה את זה בבית עם ערכת קל הוא אידיאלי אם אתה רוצה לחסוך כסף. Tinting היא דרך מצוינת לשפר את הצבע הטבעי שלך או לתת לך יותר אם יש לך גלים אור כי הם לא נראים לעין. זה גם אלטרנטיבה נהדרת לשימוש במוצרי איפור על הגלים כאשר אין לך את הזמן להוציא עליהם יום. 

אתה יכול לאמוד איזה צבע אתה צריך על ידי צבע השיער הטבעי שלך. מערבבים את הצבע ואת היזם יחד, החלת אותו על הגבות שלך ולהשאיר אותו על תחת דקה אחת על כל גבה. צבע מתפתח מהר, כדי להיות בטוח לעקוב אחר כמה זמן זה על כך שאתה לא מקבל כהה מדי של גימור. אתה גם רוצה לוודא להסיר את הצבע מן העור ולכן זה לא משאיר כל סוג של כתם. באמצעות ניקוי יעזור לך להיפטר כל צבע שנותר על העור.

Tinting תימשך כמה שבועות וכל תיבה מגיעה עם לפחות ארבעה יישומים, מה שהופך אותו אפשרות פחות יקר מאשר הולך לסלון. 

נסה אלה ערכות גוון גם כן: Eyelure צבע קבוע גוון, Roux יופי לאש גוון המצח

No Replies to "5 מוצרי יופי הטוב ביותר עבור הדפדפן שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 71 = 75