5 ויטמינים לעור בריא, זוהר

כולנו יודעים כי ויטמינים, כאשר נלקח בעל פה, יכול לעזור לנו להישאר בריאים. זה גם מתברר כי מוצרי טיפוח העור הכוללים ויטמינים בין המרכיבים שלהם לעשות הרבה דברים נפלאים עבור העור שלנו. ויטמינים במוצרי טיפוח העור יכולים לעשות הכל החל הידראציה וחידוש העור, לשפר את מרקם העור, להפחית את המראה של קמטים, ואפילו לעזור להפחית את המראה של כהה מתחת לעיגולים.

להלן חמש ויטמינים כי הם נהדר עבור העור שלך. כל אחד יכול לעזור לעור שלך בצורה שונה אך משמעותית.

וִיטָמִין E overnight serum from The Body Shop

באדיבות חנות הגוף

ויטמין E במוצרי טיפוח העור יש יתרונות מרובים. זה נוגד חמצון רב עוצמה, כי הוא חשב להדוף את הרדיקלים החופשיים שגורמים סימני ההזדקנות. רדיקלים חופשיים יכולים להיגרם על ידי עשן סיגריות, מזהמים, תזונה לקויה, ובמיוחד מהשמש.

ויטמין E הוא גם מרכיב לחות גדול שנמצא באופן טבעי בגופנו. ויטמין זה נכלל במוצרי טיפוח העור רבים וקל למצוא, והוא זמין גם כתוסף בעל פה בכל בית מרקחת. דרך מצוינת לקבל את היתרונות של טיפוח העור של ויטמין E היא לתקוע חור בקפסולה שקנית בבית המרקחת, לסחוט את ג 'ל ויטמין E ולהחיל ישירות על העור שלך.

Body Shop יש שורה שלמה של מוצרי טיפוח העור ויטמין E. החל ויטמין E לילה שלהם בסרום בלילה ו-השכמה עם עור רך, קורן יותר בבוקר.

02
של 05

ויטמין

ZO Skin Health Renewal Cream

באדיבות ZO בריאות העור

האם אתה מכיר את אנטי אייג 'ינג (ואנטי אקנה) כוכב "retinol"? אם כן, אז אתה מכיר ויטמין A ואת הדברים הגדולים שהוא יכול לעשות עבור העור שלך. ויטמין A כוחות תאי העור שלך כדי להפוך מהר יותר, מביא תאים חדשים טריים העור על פני השטח. רטינול יכול לגרום לגירוי בעור אצל אנשים מסוימים, ואנשים רבים המשתמשים במוצרי כוח מרשם צריכים להתחיל לאט, החלים רק כל כמה ימים.

שימוש בוויטמין A מגביר את רגישות העור לשמש, לכן השתמש בכמות גדולה של קרם הגנה. היו סבלניים - התוצאות ייקח זמן להגיע. עם הזמן העור שלך יהיה חלק יותר בהירים, ואם אתה סובל אקנה הפסקות שלך יפחת.

אחת הדרכים לקבל את ויטמין A מדרמטולוג שלך הוא מוצר כמו Retin-A. ישנם רבים מרשם ויטמין A מוצרים לבחירה. אבל חזק (עדיין יקר) מעל שורת הדלפק של מוצרים באמצעות ויטמין A הוא ZO בריאות העור. אפשרות סבירה יותר היא RoC Retinol Correxion רגיש לילה קרם שהוא עדין מספיק גם עבור אנשים עם עור רגיש.

03
של 05

ויטמין K

דרמה Eye Cream

באדיבות דרמרי

אם אתה כבר מחפש קרם עיניים כי יהיה להיפטר עיגולים כהים מתחת לעיניים שלך, אתה כנראה נתקלים אחד עם ויטמין K כמרכיב.

בעוד עיגולים כהים מתחת לעיניים יכול להיגרם על ידי סיבות רבות, הם נראים בדרך כלל בגלל דליפות נימים מתחת לעור שלך. העור מתחת לעיניים שלך הוא דק, מה שהופך את הדם דולף מן נימיות גלויים כמו עיגולים כהים. מומלץ לעתים קרובות להסתכל על רמת הלחץ שלך, לוח הזמנים לישון, הרגלי עישון כאשר מנסים להיפטר כהה תחת עיגולי העין.

למרות שאתה תמיד יכול להשתמש מסתיר, אתה יכול גם לנסות קרם עיניים עם ויטמין K כמו Dermarie Eye Illuminator אנטי אייג 'ינג קרם עיניים + ויטמין K, ארניקה & Hyaluronic חומצה קרם המכיל מספר מרכיבים נהדר עבור העור באזור העין.

04
של 05

ויטמין סי

EmerginC Vitamin C Serum

באדיבות emerginC

ויטמין C הוא עוד כוכב נוגד חמצון וויטמין. מרכיב זה נמצא גם הרבה מוצרי טיפוח העור, במיוחד אלה נועדו נגד ההזדקנות ואת כתמי כהה מבריק. ויטמין C נלחם חופשי הרדיקלים נזק, מאט את תהליך ההזדקנות, ואפילו brightens העור. זה ייתן לעור שלך זוהר גדול.

ויטמין C הוא מרכיב נפלא לחפש בקווים לטיפול בעור בגלל היתרונות הגדולים שלה, אבל יודעים כי ויטמין C יש קשה להישאר יציב במוצרי טיפוח העור, במיוחד כאשר נחשף לאוויר. נסה לחפש serums ו moisturizers שמגיעים משאבות קאמריות ללא אוויר כדי לשמור את האוויר מתוך הבקבוק. מיכל כהה או אטום הוא גם חשוב.

EmerginC של ויטמין C סרום (בתמונה) הוא דוגמה טובה של ויטמין C סרום יציב על השוק. אז זה SkinCeuticals C E סרום Ferolic, וזה יקר אבל שווה את הכסף.

05
של 05

ויטמין B

אולאי Total Effects

באדיבותו של אולאי

ויטמין B הוא תוספת מעולה למוצר טיפוח העור שלך, במיוחד אם יש לך עור יבש או מחפשים להפחית כתמי גיל. שימוש במוצרים עם ויטמין B עשוי גם לעזור המראה של העור שלך על ידי הערב את הטון הכללי גם כן. למעשה, ויטמין זה הוא לא רק אנטי אייג 'ינג תחנת כוח, זה אפילו נהדר acne לחימה נכסים גם כן.

תבחין התווית תקרא B-3, B-5, B-6 B-12, וכו ', כולם צורות של ויטמין B. ואתה בהחלט יש את הבחירה שלך של מוצרי טיפוח העור במחיר שונה נקודות.

קו מרקחת טוב עם ויטמין B הוא Olay סה"כ אפקטים, אשר מכיל שבעה ויטמינים, כולל ויטמין B. Olay יש עור כולו טיפול קו עם ויטמין B, מ cleansers כדי serums כדי moisturizers כך כל הצרכים שלך skincare מכוסים.

No Replies to "5 ויטמינים לעור בריא, זוהר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 15 = 21