מה גורם לאקנה – למעלה 5 שלנו מיתוסים אקנה אולי אתה מפתיע

נראה כאילו כולם מומחים כאשר מדובר לספר לך מה גורם לאקנה. המילה "מיתוס" מוגדרת על ידי dictionary.com כמו "אמונה קולקטיבית לא מוצדקת או שקרית", והילד יש רבים מאלה כשמדובר באקנה. האם אתה יודע מה בעצם גורם אקנה ומה מיתוס כשמדובר בבעיה זו עור נפוץ? אם אתה יודע מה בעצם גורם לאקנה אז טיפול באקנה שלך הוא הרבה יותר קל.

לראות אם אתה כבר שולל להאמין כי האקנה נגרמת על ידי אחד מחמשת המיתוסים הבאים אקנה.

עודכן על ידי חנה טטרו

פְּסוֹלֶת food

יצירתי RF / Yurika Yamada / EyeEm / GettyImages

כשמדובר מזון אקנה יש הרבה אי הבנות. מאז הרבה בני נוער אוהבים לאכול מזון זבל כמו פיצה, שוקולד, צ 'יפס ואנשים רבים מאמינים כי מזונות אלה לגרום breakouts. בעוד מומחים רבים לא מאמינים כי יש קשר בין פצעונים ומזון, רבים אחרים מתחילים לראות קשר בין דיאטה גבוהה במוצרי חלב, סוכר, מזון מעובד ואקנה.  

זה תמיד הכי טוב לאכול מזונות שלמים, הרבה פירות וירקות, ודגנים מלאים לעומת מזונות מלאים סוכר, קמח לבן, שומנים לא בריאים כמו שומנים טרנס. את מאוזנת יותר את הדיאטה היא טובה יותר את העור בסופו של דבר נראה. אם אתה לא יכול לחתוך מזון זבל לחלוטין רק כדי להיות בטוח לאכול פחות מזה.

02
של 05

אתה לא לשטוף את הפנים שלך מספיק

כְּבָסִים face

יצירתי RF / Peopleimages / GettyImages

אמנם חשוב לכולם לטפל טוב בעור שלהם, וזה כולל שטיפת הפנים שלהם פעמיים ביום, אלה ללא אקנה עשוי לחשוב כי אלה עם אקנה לא לשטוף את הפנים שלהם מספיק. זאת טעות. אקנה מתחיל הרבה מתחת לפני השטח של העור, ואם אתה לשטוף את הפנים שלך יותר מדי אתה בעצם לעשות את העור שלך יותר נזק מאשר טוב. לשטוף את הפנים שלך פעמיים ביום עם ניקוי עדין יש צורך, אבל לא הולכים החוצה עם exfoliators קשים ו scrubs. אלה יהיו רק להפיץ חיידקים גרימת breakouts בעתיד.

דע שאם אתה שוטף את הפנים בבוקר לפני השינה, אתה מטפל העור שלך כראוי. אם הנפט באמצע היום הוא בעיה, לקנות כמה גיליונות סופג שמן לדחוף אותם לתיק שלך, כך שהם שימושיים, כך שתוכל לצמצם את הברק הפנים. אבל אין שום צורך לשטוף את הפנים שלך באמצע היום.

03
של 05

אקנה היא רק בעיה עבור בני נוער

נוער acne

יצירתי RF / Tassii / GettyImages

איך הלוואי שיכולתי להגיד לך שזה נכון! העובדה היא כי גם מבוגרים יכולים לקבל אקנה. אין לך מושג כמה פעמים אני שומע, "מי ידע שאני עדיין צריך להתמודד עם אקנה בשנות השלושים שלי!" אקנה למבוגרים הוא למעשה במגמת עלייה.

בעוד המבוגרים האלה להתמודד עם אקנה לא צריך את זה כמעט רע כפי שהם עשו כשהם היו בני נוער, אקנה עדיין יכול האחורי זה מכוער בראש בכל עת. אם אתם מתמודדים עם אקנה בסוף שנות ה -20 או 30, אתה כנראה רק להתמודד עם כמה פצעונים מדי פעם. עבור נשים breakouts שלהם יכול להתרחש סביב הזמן הם מקבלים את התקופה. אם יש לך יותר מאשר רק את הפריצה מדי פעם, כדי להיות בטוח לראות רופא עור או אסתטיקה לעזרה. יש הרבה דרכים שונות לטיפול באקנה; אין סיבה להמשיך לסבול מפריצות.

04
של 05

שום דבר לא להיפטר חזזית

טיפול acne

יצירתי RF / blueclue / GettyImages

אם אתה מתמודד עם אקנה ואתה באמת מאמין בזה, יש לי חדשות טובות בשבילך. אקנה שלך ניתן לטפל אם אתה מוצא את המוצרים הנכונים ותרופות. אני מאוד ממליץ ביקור אצל רופא עור ולכן העור שלך יכול להיות מוערך על ידי מומחה במקום לבזבז כסף על מוצרים נגד כי ייתכן או לא יכול לעבוד בשבילך. קבל ייעוץ מומחה מדרמטולוג או אסתטיקן על מנת לקחת את הניחוש עבודה מתוך אילו מוצרים מתאימים לעור שלך.

ייתכן שיהיה עליך משטר חדש לטיפול בעור בית, אנטיביוטיקה, או אפילו מרשמים חזקים יותר כדי לשמור על האקנה שלך משם, אבל אתה לעולם לא תדע אם אתה לא הולך לבקש עזרה. אל תהיי נבוכה; זה מה שהם עושים! אף אחד לא ישפוט אותך.

05
של 05

הנחת השמש תעשה את האקנה שלך ללכת משם

הִשׁתַזְפוּת

Creative RF / OJO תמונות / GettyImages

לא רק זה שקר, זה בטוח אש דרך גיל העור שלך מוקדם מדי. האם ידעת כי 80% של הזדקנות מוקדמת נגרמת על ידי חשיפה לשמש לא מוגן? עור טאן עשוי להסתיר אדמומיות מפני אקנה, אבל זה לא עושה שום דבר כדי להפוך את האקנה שלך ללכת לצמיתות. זה חשיפה לשמש ייתן לך קמטים, קווים דקים, כתמים כהים אף.

לפני שאתה מכה על החוף, לתפוס את sunblock ולהחיל אותו לפחות כל שעתיים. אתה לא רוצה להיראות כאילו אתה מבוגר עשור ממה שאתה באמת בעוד 5 שנים. הקפד להשתמש שמן חינם sunblock אז אתה לא סותם את הנקבוביות בטעות.

No Replies to "מה גורם לאקנה - למעלה 5 שלנו מיתוסים אקנה אולי אתה מפתיע"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 75 = 82