5 הדרכים הטובות ביותר לגרש עור יבש לנצח

עור יבש אינו חובה, לא משנה העונה או את המיקום. הנה כמה דברים קל שאתה יכול לשנות את שגרת היומיום כי יעשה הבדל גדול לבריאות העור שלך. בצע את חמש תרופות עור יבש ולראות כמה מהר העור שלך עושה סיבוב מסביב.

עודכן על ידי חנה טטרו

צָעִיר woman in bubble bath, smiling

LWA / מוניות / Getty תמונות

אם אתה דומה לי, אתה אוהב אמבטיה חמה, חמה. למרות שזה עשוי להרגיש מרגיע, זה לא טוב לעור שלך. מים חמים יכולים להסיר את הלחות ואת השמנים מתוך העור שלך, משאיר אותו יבש, יבש וקשקשי.

קשה ככל שיהיה, להשתמש במים חמים במקום מים חמים כאשר אתה להתקלח או לעשות אמבטיה, ולהגביל את האמבט ל 15 דקות לכל היותר. כאשר אתה להתקלח, פחות זמן מתחת למים יותר טוב. אתה לא צריך לנגב את אדים את המראה כאשר אתה יוצא מהמקלחת. תוכל להבחין כי העור שלך יבש פחות אם אתה משחק אותו בטוח להגביל את משך הזמן במקלחת וגם לשנות את הטמפרטורה של המים שבהם אתה משתמש. אתה יכול אפילו לחות את העור שלך הזכות במקלחת עם מוצר כמו NIVEA In-Shower מזין קרם גוף.

וכפי הערה צדדית, כי מים חמים הולך לעשות את השיער שלך מקורזל ויבש. עדיף לשטוף את השיער במים קרים.

02
של 05

לדלג על הבועות

5 הדרכים הטובות ביותר לגרש עור יבש לנצח

אמבטיית קצף.
יצירתי RF / Uwe Krejci / GettyImages

מי לא אוהב אמבטיה בועה? זה משהו שרובנו גדלו עם, ורבים מאיתנו אוהבים אמבטיות הבועה אפילו כמבוגרים. כמה כובעים מלאים בועות הוא כמעט פולחן עבור חלק. אבל האם ידעת כי רבים של בועות אתה מכניס אמבטיה שלך יפשיט את העור של השמנים שלך עור יבש כל כך זקוק נואשות?

במקום להשתמש באמבטיה בועה, למצוא שיבולת שועל מרגיעה או אבקת חלב אשר ישפר את חוויית האמבטיה שלך, ולשכוח את הבועות. מוצר נוסף שאתה יכול לנסות הוא שמן אמבט. כיפה מלאה של שמן כאשר הוסיף מים אמבטיה שלך יעזוב את העור אפילו יותר hydrated מאשר לפני שאתה קפץ פנימה, אז אתה יכול אפילו להיות מסוגל לדלג על קרם לחות לאחר מכן.

03
של 05

לתקן שגיאות גילוח שלך

5 הדרכים הטובות ביותר לגרש עור יבש לנצח

רגליים גילוח.
יצירתי RF / Hybrid תמונות / GettyImages

בטח שמעתם את העצה הישנה להתגלח לכיוון צמיחת השיער שלכם לגילוח בטוח. ובעוד זה רעיון נחמד, מציאותית, רוב האנשים להתגלח בכיוון ההפוך של צמיחת השיער כדי לקבל את הגילוח הקרוב ביותר.

אם אתה רוצה את הבטוחה להתגלח, ללכת עם צמיחת השיער שלך. אם אתה פשוט לא יכול לעקוב אחר הכלל הזה, הקפד לעקוב אחר עצות גילוח אלה:

  • השתמשו בג 'ל או קרם לחות. בקבוק $ 1 בחנות סמים צפוי להשאיר את העור יבש יותר רגישים nicks.
  • חפש מוצר המציע רכיבים לחות כגון אלוורה ושמנים אתריים.
  • לדלג על אלה שיש להם אלכוהול ברשימה שלהם כמה מרכיבים העליון.

אתה תמיד יכול להשתמש מרכך שיער קמצוץ עבור קרוב, ללא גילוח גילוח.

04
של 05

פט יבש, לא יבש יבש

5 הדרכים הטובות ביותר לגרש עור יבש לנצח

מגבת.
יצירתי RF / דוד Lees / GettyImages

כאשר אתה יוצא מהמקלחת או אמבטיה לתפוס את המגבת שלך, בעדינות ללטף את המים מעל העור שלך במקום לשפשף את העור יבש. זה יחסוך את העור את הסבל של "התעללות מגבת" רוב הגברים (וגם כמה נשים) הרגיל לגרום על העור שלהם.

על ידי טפיחת העור יבש (או בעדינות שפשוף), העור שלך יוכל לשמור יותר של לחות אתה הולך לאטום עם השלב הבא שלנו: קרם לחות הגוף.

05
של 05

אף פעם לא לדלג על קרם לחות

5 הדרכים הטובות ביותר לגרש עור יבש לנצח

לחות לאחר מקלחת.
יצירתי RF / ריק גומז / GettyImages

הצעד החשוב ביותר לזכור הוא לחות בכל פעם שאתה יוצא מהמקלחת או אמבטיה. זה אף פעם לא בסדר לדלג, כך למצוא קרם מועדף, חמאת גוף, או שמן גוף ולשמור אותו בחדר האמבטיה שלך בהישג יד.

כאשר העור כבר יבשים, חשוב לאטום את הלחות מהמקלחת, וככל שתעשה את זה מהר יותר אחרי המקלחת שלך, כך העור שלך ייראה טוב יותר וירגיש טוב יותר. ואם קרם לחות שלך הוא שמן גוף, זה באמת הכי טוב ליישם אותו לחות העור. ודא שאתה זהיר מאז נשפך שמן יהפוך את האמבט או הרצפה מאוד חלקלק. אף פעם לא לחכות יותר מ 10 דקות לאחר שאתה יוצא מהמקלחת או אמבטיה כדי לחות את העור. במוקדם אתה מקבל את המוצר hydrating על, יותר טוב.

No Replies to "5 הדרכים הטובות ביותר לגרש עור יבש לנצח"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    98 − 88 =