לגרש אשי העור עם 5 טיפים

לגרש אשי העור עם 5 טיפים

עור אפרסי: זה לא מושך ומתסכל. לא שזה נחמה, אבל זה גם נפוץ מאוד - במיוחד במהלך הסתיו והחורף, כאשר לחות נמוכה עונתית וחימום מקורה לזרוע עם יכולתו של העור לתלות על לחות. כאשר העור הולך מיובש לאפר, זה עניין של תואר; עור אשי כה יבש עד כי הוא נראה לבן או קשקשי, כאילו הוא מכוסה בסרט אפר.

זה בולט במיוחד על אנשים שיש להם גוונים עמוקים העור מופיע לרוב על הרגליים, המרפקים, הברכיים, הזרועות, ועקבים. למרבה המזל, יש הרבה מה שאתה יכול לעשות כדי לעצור את העור אשי במסלולים שלה לקבל את העור זוהר שוב.

תסתכל על החומרים על מוצרי טיפוח העור שלך

רק בגלל התווית על מוצר טיפוח העור אומר "לחות" לא אומר שזה. למעשה, מוצר כזה יכול להיות ייבוש ממש. אז איך אתה אומר את ההבדל? הכרת תוויות. המצרכים המפורטים לפי סדר אחוז של המוצר הכלול, כך להסתכל על חמשת המרכיבים הראשונים במוצר טיפוח העור יכול להיות מאוד אומר.

חפשו אלכוהולים. לא כל מיני ייבוש - חלקם טובים, וחלקם רעים. סוגי רע של אלכוהול במוצרי טיפוח העור כוללים אלכוהול SD, אלכוהול מפוגל, אלכוהול איזופרופיל; הם מוסיפים בדרך כלל כדי לסייע לחומרים רטובים להתאדות במהירות על העור, אבל הם לוקחים את הלחות הטבעית של העור בתהליך.

בקצה השני של הספקטרום הם אלכוהוליים שומניים, כגון cetyl, stearyl, ו cetearyl; הם למעשה טוֹב עבור העור שלך לא יתייבש אותו.

מרכיבים אחרים כדי להיזהר כוללים ניחוחות מלאכותיים SLSs (נתרן lauryl סולפט ו נתרן laureth גופרתי), אשר נמצאים לעתים קרובות בשטיפות הגוף ושמפו.

SLSs לגרום מוצרים יש הרבה בועות, אבל הם גם להסיר את העור של לחות יקר. מוצרי SLS-free זמינים - לדוגמה, שמפו ללא SLS עבור שיער צבע טיפול, אשר פופולרי כי זה לא להפשיט את השיער. זה אותו דבר עם מוצרי טיפוח העור.

חומרים כגון שמנים, חמאות, lanolin, ו petrolatum לתת לעור שלך מנה טובה של לחות מתמשכת ולשמור אותו מתאדה. לראות את אלה גבוה על רשימת החומרים הוא סימן טוב.

למעשה, אם אתה נואש למשהו שבאמת עובד בלי לגרות את העור הרגיש שלך, תעלה את הבושם, יקר, מוצרים עמוסי כימיקלים ותעשה חמאה או שמן ישירות על העור שלך. שמן קוקוס הוא פנטסטי במיוחד עבור העור שלך. חמאת שיאה הוא קרם לחות עמוק יעיל, גם.

להפוך את המים החמים למטה חריץ

רחצה או להתקלח עם מים חמים הוא מאוד ייבוש העור שלך, במיוחד אם אתה מבלה הרבה זמן נהנה כי החום. במקום זאת, להשתמש במים חמים, ולנסות לא להתקלח או להשרות באמבטיה יותר מדי זמן. זה חשוב במיוחד בחורף, כאשר האוויר כבר יבש כל כך (וייבוש!) בתוך הבית שלך בחוץ. החל קרם גוף עבה או שמן קוקוס מיד לאחר הייבוש מהמקלחת שלך לנעול את הלחות שהגוף סופג במהלך המקלחת או האמבט.

Exfoliate שבועי או דו שבועי

כל אחד צריך לקלף עור לעתים קרובות, אבל זה חשוב במיוחד אם יש לך עור אפר. חלק מהבעיה הוא הצטברות של תאי עור מתים, אשר נראים למעשה על פני העור כאשר הם יבשים כל כך. ניתן להסיר אותם בקלות באמצעות לשפשף עדין פעם או פעמיים בשבוע במקלחת. תתרכז על הידיים, הבטן והרגליים, היכן העור עורה מופיע בתדירות הגבוהה ביותר.

השתמש אדים

אם אתה חי איפה חורפים הם קרים, החום אתה משתמש כדי לחמם את הבית שלך חסר לחות ו saps לחות מן העור שלך - רק את מה שמוביל אפרוריות. נסה להילחם זה באמצעות מכשיר אדים כדי לעזור לשמור על רמות לחות בריאה בבית (ואת העור שלך). בחר עבור אדים מים קרים כדי למנוע את הבעיות עובש כי בדרך כלל מגיפה מקביל המים החמים שלה.

לשתות הרבה מים

אתה שומע את זה כל הזמן, אבל לעשות את זה! שתיית הרבה מים יכולה לעזור לעור להישאר שמנמן ולח, לחות את הגוף מבפנים החוצה. העור צריך את הלחות מבפנים כדי לייצר את מה שהוא צריך את זה מבחוץ, אז לשתות! אתה לא צריך להגביל את עצמך מים פשוטים. משקאות בטעם טבעי תה לעזור לחדש את לחות הגוף, במיוחד אם הם ללא קפאין. השורה התחתונה: כדי להיפטר עצמך אפר, לקבל splashy.

No Replies to "לגרש אשי העור עם 5 טיפים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    81 + = 86