טיפוח העור טיפים שלך 30s – insightyv.com

טיפוח העור טיפים שלך 30s

30 שלך הוא זמן נהדר להעריך מחדש את משטר הטיפול בעור. מוצרי טיפוח העור שבהם השתמשת בשנות ה -20 שלך לא יהיו מתאימים לעור שלך עכשיו, משום שהעשור הזה הוא כאשר תתחיל להבחין בסימני הזדקנות ונזק לשמש. שילוב מוצרים שנועדו להילחם בבעיות אלה לתוך שגרת היומיום שלך טיפוח העור יעשה הבדל גדול המראה החיצוני של העור שלך לא רק עכשיו, אבל במשך שנים רבות.

תמשיכו לקרוא כדי לגלות איך לטפל בעור שלך בעשור זה של החיים שלך.

יסודות יומי טיפוח העור

לפני בחירת מוצרים להבין את סוג העור שלך. לא רק אתה צריך את הזכות מוצרי טיפוח העור עבור סוג העור שלך, אתה גם צריך להבין אם אתם מתמודדים עם כל סוג אחר של טיפול בעור בעיות שצריך לתקן כגון אקנה או כתמים כהים. כשזה מגיע יסודות טיפוח העור, כולם צריכים ניקוי פנים איכותי, exfoliator, קרם לחות, קרם הגנה. אלה 4 מוצרים אינם סחירים. אתה חייב לקבל אותם ולהשתמש בהם מדי יום. אם יש לך עור שמנוני או שילוב, אנו ממליצים דבק עם ג’ל מבוסס או קצף ניקוי. לאלו מכם עם עור רגיל או יבש, אנו ממליצים על קרם מבוסס קרם. טונרים הם אופציונליים, אבל רבים מוצאים שהם לשפר את גוון העור. Toners הם נהדר עבור עור שמנוני מאוד שכן הם יכולים sop עד שמן עודף מן העור. ישנם טונרים שיכולים להוסיף לחות בחזרה לתוך העור וזה נהדר עבור עור יבש מאוד.

  

נוגד הזדקנות?

ברגע שאתה מכה את 30s, אתה יכול להתחיל להבחין סימנים מוקדמים של הזדקנות העור, כגון קווי צחוק או קמטים קלים סביב העיניים שלך על המצח. למרות שזה מוקדם מדי כדי לפרוץ החוצה, זה לא מוקדם מדי להתחיל לטפל בעור שלך ולהתחיל לשלב אנטי אייג ‘ינג מוצרי טיפוח העור לתוך השגרה היומית שלך.

אחת הדרכים הפשוטות לעשות זאת היא על ידי הוספת קרם לחות או סרום עם נוגדי חמצון לתוך שגרת טיפוח העור היומי שלך על מנת לתת לעור שלך אנטי אייג’ינג להגביר. נוגדי חמצון להגן על העור מפני רדיקלים חופשיים אשר גורמים להזדקנות העור. על ידי הקפדה על העור מקבל דחיפה נוגדת חמצון מדי יום אתה יכול להתחיל לתקן נזק לעור ולמנוע יותר התרחשות.  

מוצרים לניסיון:

 • Aveeno פעיל Naturals חיובי לילה Ageless קרם עם טבעי Shiitake מורכבים
 • RoC Multi Correxion הרם נגד קרם יום לחות SPF 30
 • הגנה טבעית SPF 25 רחבה Spectrum Sunscreen
 • No7 להרים ולהאיר קרם לילה
 • ניוטרוג ‘נה תיקון מהיר קמטים

חשיפה לשמש תגרום קמטים – ודא שאתה מוגן

הגנה מפני השמש היא הידיים למטה, קו ההגנה הטוב ביותר נגד הזדקנות העור. 90% של הזדקנות מוקדמת נגרמת על ידי קרני UV, כך להשתמש sunscreen כל יום. חשוב להחיל מחדש קרם הגנה לפי הצורך לאורך כל היום, ואל תשכח ליישם אותו על הידיים והצוואר כמו באזורים אלה של הגוף שלנו באמת להראות הגיל האמיתי שלנו. ישנם כל כך הרבה סוגים שונים של sunscreens פנים לבחור כי לאחר כמה מנסה אתה אמור להיות מסוגל למצוא מועדף. בלי תירוצים! שימוש sunscreen צריך להיות חלק משגרת טיפוח העור היומי שלך.

הוסף קרם עיניים

אם עיניים נפוחות, עיגולים כהים או רגליים של עורב (קמטים סביב העיניים) הם בעיה בשבילך ואז קרם עיניים הוא מוצר נהדר להוסיף לשגרה שלך. עין קרם היא לא הכרח אם אתה לא נתקל חששות העור העיקריים סביב אזור העין שלך. אם אתה משתמש קרם עיניים לחשוב על מקבל אחד עם SPF כבר בתוכו. בדרך זו אתה מגן על העור העדין סביב העיניים שלך מפני נזק נוסף השמש. שנות ה -30 שלך הן זמן לאמהות ולאבהות, אז אם אתה ער כל הלילה עם התינוק, רוב הסיכויים שאתה תהיה כהה תחת עיגולי העין. יש קרם עיניים שיכולים לעזור עם זה גם כן. ו להיות בטוח להשקיע טוב תחת קונסילר עין.

מוצרים לניסיון:

 • Dermalogica סה”כ תשומת לב
 • מוראד מגן סביבתי Essential-C קרם עיניים SPF 15
 • קרם עין רטינול
 • Olay Regenerist מיקרו-פיסול עין מערבולת

No Replies to "טיפוח העור טיפים שלך 30s"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.