11 הטוב ביותר טבעי דאודורנטים לקנות בשנת 2018

אנו מחויבים לחקור, בדיקה, ואת recommending המוצרים הטובים ביותר. אנו עשויים לקבל עמלות מרכישות שבוצעו לאחר ביקור בקישורים שבתוכן שלנו. למידע נוסף על שלנותהליך סקירה.

אנו משתמשים בו כל יום מהיום שבו אנו מתחילים לעבור גיל ההתבגרות. דאודורנט הוא הכרח. אבל נוסחאות עם מרכיבים כמו אלומיניום לבוא עם כמה סיכונים בריאותיים חמורים. דיאודורנטים בשוק נקשרו לסיכונים פוטנציאליים לסרטן, ולא להסתכן בבריאותם, צרכנים רבים עוברים לאפשרויות טבעיות של דאודורנט לשקט נפשי מסוים.

כמו דיאודורנטים המוניים המותג, כל דיאודורנטים טבעיים לא נוצרו שווים. הם נוטים להיות פחות ריחות כוח ויכולות antiperspirant יותר מאשר מותגים פופולריים יותר. אבל כאשר אתה מוצא את האדם הנכון, זה שומר. המשך לקרוא כדי ללמוד על דיאודורנטים טבעיים הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו כדי לעזור לך להרגיש ולהריח טריים ונקיים כל היום.

כאשר אתה צריך להיפטר כל ריח רע במקרר שלך, אתה מקל קצת זרוע & האמר סודה לשתיה שם כדי לרענן את הדברים. ובכן, עכשיו המותג משתמש באותו רעיון עבור דיאודורנט. הזרוע & האמר יסודות דיאודורנט טבעי יש סודה לשתיה בו כדי לעזור לספוג ולהילחם ריחות. נוסחה זו יש גם תערובת של הדר הדרים, לבנדר טרי, וריחות ניחוח רך כדי לעזור לך ריח טרי כל היום.

אחד הסוקרים אמר כי לאחר פיתוח כמה רגישויות עור, רופא העור שלהם הציע לעבור לדאודורנט ללא אלומיניום. לאחר שניסה נוסחאות מרובות או שלא נלחמו בריח או לא נמשכו כל היום, הן סוף סוף עייפות זה אחד ולא יכול להאמין כמה זה עובד. מבקרים אחרים ציינו כי הנוסחה הלא שמנונית אינה מותירה סימנים לבנים על הלבוש. לקבלת דאודורנט טבעי שאינו מחייב שימוש חוזר כדי לשמור על ריח נקי, נסה את המוצר של Arm & Hammer.

11 הטוב ביותר טבעי דאודורנטים לקנות בשנת 2018

בין אם אתה מתאמן על מרתון או עובד זיעה בכיתה Zumba, דיאודורנט הוא כנראה חלק עיקרי לשגרת שלך לפני ואחרי האימון. עם זאת, מציאת נוסחה טבעית שעומדת עד שעה פלוס הזעה מתמדת אולי נראה לא קיים, אבל אנחנו כאן כדי להגיד לך נוסחה כזו קיימת.

הנוסחה חסרת האלומיניום, בעלת הביצועים הגבוהים, מתגאה בתערובת ייחודית של מרכיבים אנטיבקטריאליים ו אנטי מיקרוביאליים טבעיים כמו רוזמרין, מרווה, תה ירוק יפני וסודה לאפייה אורגנית, אשר נבדקו בתנאים קיצוניים כדי לשבור זיעה ולהגן מפני ריחות חיידקים. הנוסחה טובה בשבילך מגיע מקל מוצק זה סופר קומפקטי נהדר לאחסן בתיק כושר. זה גם מריח סופר טרי כמו וניל, פוגש אבקה התינוק אז זה מאוד אוניברסלי, ולא פוגע אם אתה מוצא ניחוחות נוסחה רבים חזק מדי.

אתה גם לא צריך לדאוג סימנים לבנים חשש על צמרות בצבע כהה מאז הנוסחה חלה ללא כל שאריות. מבקר אחד מספורה מציין כי היא משתמשת בו במהלך האימון סופר מזיע כמו HIIT ואתחול המחנה וזה שולט ריח מאוד יעיל.
יותר "

אם יש לך armpits רגיש היגוי ברור דיאודורנטים מסורתיים antiperspirants היא ההימור הטוב ביותר שלך על מנת למנוע כל תגובה אלרגית. אבל אפילו כמה נוסחאות "טבעי" יכול לגרום לגירוי אם הם מכילים יותר מדי שמנים אתריים או אפייה חברתית. אם יש לך בורות עדין במיוחד, אז זה antiperspirant הוא עשה בשמים. הנוסחה המתגלגלת מכילה את מי המעיין המינרליים של המותג, העשירים ב -15 מינרלים המחזקים את מחסום הלחות של העור כדי לסייע בהגנה על העור מפני תוקפנים. זה גם נמשך עד 24 שעות תודה על המרכיב הלא מרגיז פעיל, gluconate אבץ, אשר אוכלת את הריחות ומגינה מפני חיידקים תופסים מקום בבורות הזרוע שלך. למרבה המזל, זה גם ללא פרבנים, אלכוהול, ניחוח, וכמובן אלומיניום salts, אשר כל irritants נפוץ כי כבר ידוע להחמיר את העור. זו הנוסחה יעילה, מרגיעה כבר אלרגיה נבדק אז אתה יודע שזה עובד גם עבור אלה עם בתי השחי הרגישים ביותר. בנוסף, הוא כולל ללא שאריות לסיים ו dries לנקות אז לא יהיו סימנים לבנים באופק. רק תן לו להתייבש במשך כשלושים שניות לפני לשים את הדף.

No Replies to "11 הטוב ביותר טבעי דאודורנטים לקנות בשנת 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    49 − = 43