למעלה 10 דרכים להיפטר פצעונים לתמיד | insightyv.com

למעלה 10 דרכים להיפטר פצעונים לתמיד

שֶׁל גִיל הָעֶשׂרֵה acne

מאמרים חדשים /

ישנם גורמים שונים עבור אקנה אבל הורמונים הם עברין מובהק כשמדובר breakout. ההורמונים שלנו שולחים אותות שגורמים לגוף שלנו לשאוב יותר שמן. כאשר השמן מתערבב עם תאי עור מתים ונתקע נקבוביות שלנו צורות חסימה שיכול להוביל פצעון אם חיידקים קיים העור.

מתברר כי יש הרבה יופי, טיפוח העור, הרגלי חיים כי אנשים רבים יכולים לתרום אקנה שלהם. כאן אנו מסבירים מה לעשות ומה לא לעשות את זה כי העור שלך נשאר ברור ללא פגם. לפעמים רק כמה שינויים קלים יכול לעשות הבדל גדול איך העור שלך נראה.

עודכן על ידי חנה טטרו

02
מתוך 11

לשמור על השיער שלך (ואת המוצר שיער) את הפנים שלך

לִשְׁמוֹר Your Hair Products Off Your Face





צלמים.
צלמים

ג ‘ל, pomade, מוס, ספריי שיער; שמנו כל כך הרבה מוצרים בשיער שלנו כדי להפוך אותו להישאר יפה לאורך כל היום, אבל האם אי פעם נחשב מוצר השיער שלך עלול להיות גורם פצעונים שלך?

כאשר אתה סגנון השיער שלך, הקפד לשמור על המוצר של העור שלך. ואם אתה מוצא שאתה מקבל אקנה על המצח שלך, לשקול מחדש שיש פוני. עוד נקודה חמה עבור פצעונים הנגרמת על ידי מוצר השיער הוא הלסת, הצוואר והגב. שמירה על השיער שלך מן הפנים שלך יעזור.

כמו כן הקפד לשמור על השיער שלך בחזרה כאשר הוא מכוסה עם מצב השיער במקלחת. מרכיבים לחות כבדים במצב המסייעים לשמור על השיער שלנו hydrated וחלק יכול להדביק את הנקבוביות. אם אתם סובלים מאקנה בחזרה להיות בטוח לשמור על המצב שלך ומוצרי שיער אחרים את הגב. כמו כן הקפד לשטוף את השיער שלך לפני שאתה לשטוף את הפנים בעת להתקלח. בדרך זו אם יש כל מוצר השיער נשאר מאחור על העור שלך אתה יכול להיפטר ממנו לפני היציאה מהמקלחת.  

03
מתוך 11

שינה על הגב

לִישׁוֹן On Your Back





פוטודיסק / Getty תמונות.
פוטודיסק / Getty תמונות

הקפד לישון על הגב שלך, לשטוף את הסדינים שלך במקרים הכרית לעתים קרובות. כמו כן, ודא שיש לך מגבת רק על הפנים שלך. אין להשתמש באותה מגבת לייבוש את הגוף ואת הפנים שלך.

אם אתה ישן על הבטן שלך, את הרעיון של שינה על הגב שלך אולי נראה בלתי אפשרי, אבל כאשר אתה ישן על הבטן שלך, הפנים שלך נחשף כל הזמן את השמנים כי יש משפשף על הכרית מן השיער שלך ואת הפנים. אם אתה ישן על הגב שלך, את השמנים מהשיער שלך שָׁהוּת על השיער שלך; לא את הפנים שלך. אם אתה ישן על הבטן שלך, ייתכן גם יש את הנטייה להביא את הידיים על הפנים שלך, וזה הרגל אחר שגורם פצעונים.

04
מתוך 11

שמור על הידיים שלך מהפנים שלך

לִשְׁמוֹר Your Hands Away from Your Face





דיגיטליות חזון / Getty תמונות.
דיגיטליות חזון / Getty תמונות

מה אתה עושה עם הידיים שלך כאשר אתה משועמם? האם אתה מניח את הסנטר או הלחי בתוכם? ללא שם: מה לגבי כאשר אתה חושב על משהו? האם אתה לוחץ על הלחי או על הסנטר באצבע? לאן הידיים שלך ללכת כאשר אתה נסחף לישון? מתחת לסנטר שלך?

אם ענית בחיוב על כל אחת מהשאלות האלה, הצביעו על מחשבה לפני שאתם מביאים את האצבעות המלוכלכות והשמנוניות אל הפנים. שמנים ולכלוך על הידיים שלך יועברו הפנים שלך יכול להיתקע נקבוביות שלך. אלה שמנים ועפר יכול להוביל יותר breakouts. אז גם אם זה קשה – לשמור את הידיים מעל הפנים שלך.

05
מתוך 11

אל תדבר בדרך שלך אל Zit

דוֹן't Talk Your Way to a Zit





Stockbyte / Getty תמונות.
Stockbyte / Getty תמונות

מתי היתה הפעם האחרונה שאתה ניקה את הטלפון הנייד שלך המסך? האם אתה רוחץ את הידיים לפני שליחת הודעות טקסט? ברור שלא – נכון? מתברר שהטלפונים הסלולריים שלנו מלוכלכים, מלוכלכים מאוד. כפי שזה נשמע, טלפונים סלולריים שלנו הם למעשה 10 פעמים מלוכלך יותר מושב האסלה הממוצע. ללא שם: כן! בכל פעם שאתה לוחץ כי המסך המלוכלך על הפנים שלך אתה מעביר לכלוך ושמן לעור שלך. כי לכלוך ושמן יכול להוביל breakouts.

בעדינות ניקוי הטלפון הסלולרי שלך עם צמר גפן לחות עם אלכוהול או אלכוהול לנגב ישמור אותו נקי. ולפני שאתה אומר “שלום”, בפועל מחזיק אותו קצת מן הלחי שלך כשאתה מדבר. זה יותר קל ממה שאתה חושב!  

06
מתוך 11

הכה את המקלחות לאחר התרגיל

מכה the Showers After You Sweat





Stockbyte / Getty תמונות.
Stockbyte / Getty תמונות

התרגיל הוא נהדר עבור הגוף שלנו, ואנחנו צריכים להתאמן באופן קבוע כדי להישאר בריאים. ובעוד הזעה היא למעשה טוב לעור שלך, זה לא טוב לעור שלך לשבת בבגדים המיוזעים שלך. על מנת לעצור breakouts אתה צריך לנקות את העור לאחר עבודה.

הכה את מקלחות לאחר להזיע ולשטוף את הלכלוך, שמן וחיידקים שאם השאיר מאחור יעודד אקנה חדשה. אם אתה כל הזמן להתמודד עם אקנה בחזרה, להשתמש לשטוף את הגוף עם חומצה סליצילית בו זמנית לנקות אותו ולטפל בו. אם אתה לא יכול להתקלח כדי להיות בטוח לנקות את העור עם הגוף לנגב, כך שאתה לא מסתובב עם זיעה ושמן דבוקים העור שלך.

07
מתוך 11

ללכת בלי הכובע כל פעם בזמן

דוֹן't Live in Your Lid





דיגיטליות חזון / Getty תמונות.
דיגיטליות חזון / Getty תמונות

בואו נודה בזה, כולנו זורק על כובע פעם אחת כדי להפוך את החיים קלים. אבל, האם ידעת כי אם משוחק לעתים קרובות, המכסה האהוב עליך הוא כנראה גורם לאשכול של פצעונים על המצח שלך? וזה נכון במיוחד אם אתה משתמש הרבה שיער המוצר בנוסף ללבוש כובע.

הראש שלך (ואת המצח) מזיע ומייצר באופן טבעי שמן, אז אם יש לך כובע על, זיעה ושמנים לקבל לכודים מה שהופך אותו מקום מושלם של פצעון לקחת שורש ולגדול. אבל אתה לא צריך לוותר על כובעים לגמרי. הקפד לקחת אותו בכל עת אפשרי ולשטוף אותו כאשר אתה יכול.

עוד acne גרימת אביזר? צעיפים! הם מלכדים את השמן סביב הצוואר והלסת. לתקוע אותם במכונת הכביסה פעם בשבוע ולא ללבוש אותם כל הזמן.

08
מתוך 11

לעשות נדר לעולם לא ללכת למיטה עם איפור על שוב

דוֹן't go to Sleep with Your Makeup On





דיגיטליות חזון / Getty תמונות.
דיגיטליות חזון / Getty תמונות

אנחנו מקבלים את זה – אתה עייף. היה לך יום ארוך. הדבר היחיד שאתה יכול לחשוב עליו הוא זוחל למיטה ועוצם את העיניים. כולנו היינו שם!

להפסיק לעשות תירוצים ולרדת את האיפור לפני שאתה הולך לישון. זוהי הדרך הקלה ביותר למנוע את acne. ואם אתה כמונו למצוא תירוצים קל לעשות, מלאי על טרום ניקוי הפנים טואלט מטליות לעשות את זה קל כמו לקחת אחד החוצה וניגוב הפנים שלך נקי. שינה עם איפור על יכול גם לגרום לגירוי בעור ובעיות העין. אתה יכול גם להשתמש בקלות מים micellar כדי להסיר את האיפור שלך, ואתה אפילו לא צריך לשטוף את העור אחרי 

עדיין מוצא את עצמך עושה תירוצים? נסה לקחת את האיפור שלך מוקדם בלילה כאשר אתה לא עייף.

09
מתוך 11

השתמש מוצרים ללא שמן

ללכת for Oil-Free Products





פוטודיסק / Getty תמונות.
פוטודיסק / Getty תמונות

מ moisturizers יסודות – איסוף ללא גירסאות שמן הם הטובים ביותר אם יש לך אקנה או עור שמנוני. זה אומר שאתה צריך לקחת קצת זמן את האי כדי לבחור את הזכות סוג של מוצרים עבור העור שלך. לא עוד תופס את המוצר הזול ביותר. (או של אמא שלך!) קל יותר מאשר אי פעם למצוא מוצרים המיועדים לעור אקנה נוטה.  

חפש את המילים שמן או ללא Comedogenic על תווית המוצר. וגם עבור אנשים נוטים אקנה, לא משנה הגיל, איפור מינרלי הוא הפתרון הטוב ביותר של העור שלך. לא עוד יסודות שמנת.

10
מתוך 11

השתמש בכלים איפור, לא אצבעות שלך

להשתמש Makeup Tools, Not Your Fingers





פוטודיסק / Getty תמונות.
פוטודיסק / Getty תמונות

כאשר אתה משתמש באצבעות כדי להחיל את האיפור שלך, אתה לא רק מקבל את הידיים המלוכלכות שלך על כל הפנים שלך, אתה גם מזוהמים איפור שלך עם הידיים המלוכלכות שלך.

השתמש מיישם איפור, ספוג, מברשת או כל כלי אחר כדי להחיל את האיפור שלך, ולשמור את הידיים שלך מפניך.

רק להיות בטוח שאתה נקי לחלוטין שלך איפור מברשות ספוגים בין השימוש. אם אתה לא כלים אלה יכולים הנמל חיידקים שיכולים להוביל breakouts יותר. אז לשמור את האצבעות מעל הפנים שלך מברשות איפור שלך נקי.

11
מתוך 11

תעלו את המעשנים

לִנְטוֹשׁ the Smokes





צלמים.
צלמים

לא קיבלת את התזכיר? זה לגמרי לא מעשן לעשן! לא רק זה, אבל האם ידעת כי עישון גורם לאקנה? זה נכון! אם תמשיך להאיר, תמשיך לפרוץ החוצה.

עישון גם מוביל קווים עדינים, עור צהבהב עור נראה, ואת העור השקוע. יש כל כך הרבה סיבות להפסיק לעשן – הן על הבריאות שלך ואת היופי של העור שלך.  

No Replies to "למעלה 10 דרכים להיפטר פצעונים לתמיד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    1 + = 3