צורה משולשת בצורת משולש - שמלה להחמיא | insightyv.com

צורה משולשת בצורת משולש – שמלה להחמיא

אליסה Milano

אליסה מילאנו משתתפת במסיבה בפיניקס, פברואר 2008.
ג ‘ף קרביץ / FilmMagic, Inc / גטי תמונות

האם יש לך כתפיים רחבות ו / או חזה מלא וירכיים וירכיים קטנות? אם כן, אז יש לך דמות בצורת משולש בצורת הפוך. דמויות משולש היפוך יכול להיות בכל גודל; זה הצורה שקובעת את הסוג. למרות שהמשולש הפוכה הוא הדמות הפחות נפוצה, צורה זו היא קנאתם של אחרים משום שחזה מלא וכתפיים רחבות מביאות דגש על ראש הדמות, ולא על הירכיים והירכיים.

כמה סלבריטאים זעירים שיש להם גם דמות משולש כוללים:

 • אליסה מילאנו
 • בט מידלר
 • דולי פרטון

נשים זעירות שיש להן דמויות בצורת משולש יש יותר אתגר בהלבשה כי הם קצרים. אז אם אתה אישה קטנה שיש לו דמות משולש הפוך, אתה רוצה לשלב סגנונות מחמיאים עבור הדמויות שלך סוג וגם השמלה להיראות ארוך יותר. הנה אליזה מילאנו הזעירה את דמות המשולש הפוכה בשמלת הקוקטייל השחורה הזאת על ידי לבוש:

 • שחור – צבע כהה.
 • שמלת סטרפלס, המציגה כתפיים חשופות ויפות.
 • נעלי עקב, סגנון נהדר לנשים קצרות.
 • קו אופקי על פני הירך הצר, אשר מסייע איזון הדמות (נשים עם צורות דמות אחרים לא צריך להשתמש בטכניקה זו!)
02
של 07

השמלה כדי לאזן את צורת משולש בצורת הפוך

אליסה Milano at book signing

השחקנית אליסה מילאנו משתתפת בחתימת ספרים בברודס בניו יורק כדי לקדם את ספרה ‘בטוח בבית 30 במרץ 2009.
בריאן Bedder / Getty תמונות בידור

כאשר ההלבשה כדי להחמיא דמות, האתגר העיקרי שלך יהיה לאזן את הדמות שלך, כך שאתה לא נראה הדף כבד. נסו להשיג מראה שמחקה צורה של שעון חול.

אסטרטגיות הסגנון שלך, כך שאתה מדגיש את הגוף התחתון שלך למזער את החצי העליון שלך. אז להימנע סגנונות נוטים יותר להדגיש את הדף. לדוגמה, אם אתה לובש שרוולים נפוחים, הדף שלך ייראה אפילו גדול יותר לגרום לך להיראות יותר מאוזן.

שואפים להשיג מראה מאוזן יותר, וליצור כמה הגדרה המותניים על ידי הפניית תשומת לב האזורים הדקיקים שלך מתחת לחזה עד המותניים שלך.

בדוגמה שלנו בתמונה לעיל, אם כי זה לא נראה נורא עבור אליסה מילאנו, זה יכול להיות טוב יותר. השרוולים הנפוחים וצבע השנהב הבהיר של חולצתה הם שני מאפיינים המדגישים את דמותה דמויית המשולש הפוכה. ג ‘ינס לשטוף כהה עם רגליים ישרות לעבוד טוב עבור רוב petites, אז כדי לאזן את המראה הזה, חולצה ללא שרוולים ללא שרוולים יעשה את הטריק.

03
של 07

חולצות כי להחמיא דמות משולש בצורת הפוך שלך

חיל הים V-neck top

הצי העליון V- הצוואר.
תמונה באדיבות הרפובליקה בננה

אִסטרָטֶגִיָה לשאוף לאיזון, כך הדמות שלך נראה יותר כמו דמות שעון חול אידיאלי. חפש צמרות כי לא יגרום לך להיראות גדול על גבי תוך שמירה על המראה של קו המותניים מוגדר. במקביל, חפש פרטים בסגנון שיסייע לך להיראות גבוה יותר.

צֶבַע ללבוש צבע כהה על גבי יעזור להפוך את הדף להופיע קצת יותר קטן.

עיצוב אם חזה גדול מאוד נראה די פרופורציונלי, לובשת חזייה מינימייזר תעשה פחות כבד נראה כבד.

צוואר V- necklines ו- U- necklines טובים כי הם מוסיפים גובה. אם יש לך דמות בצורת משולש הפוך, להימנע סגנונות boneck כי הם חזותיים להרחיב את הדף שלך.

קַו הַמָתנַיִם ודא כי כל הדף שתבחר נותן לך את המראה של קו המותניים מוגדר. זה יכול להיות גם על המותניים הטבעיים שלך או תחת החזה עם סגנון האימפריה העליונה. אם בראש יש תחת התפר או להקה, זה צריך ליפול מתחת ולא על פני החזה. ייתכן שיהיה עליך לעלות על גודל כך צמרות יתאים כראוי בחזה.

שרוולים בחר שרוולים צרים כי להאריך לפחות את המרפק, ולמנוע שרוולים קצרים, שרוולים רפרוף, או שרוולים נפוח כי הם להרחיב את קו הכתף. סגנונות ללא שרוולים בדרך כלל נראה הכי טוב על נשים שיש להם נשק דק, שרירי.

קווים סגנונות סגול, תפרים נסיכה, ופסים אנכיים או שברון כל להוסיף את האשליה של גובה, ולכן הם גם רצוי.

מה להימנע תתרחק סגנונות מחוץ הכתף, פרטים על הכתפיים, רפידות הכתף גדול. כמו כן להימנע סגנונות חסרי צורה ללא קו המותניים, בד סריג chunky, ו necklines גבוהה.

בדוגמה שצולמה, הצי הימי הקטן של “בננה ריפבליק” (“קנה ישיר”) היה מחמיא לאשה קצרה בעלת דמות משולשת בצורת הפוך, בגלל הצבע הכהה, צוואר ה- V, ושרוולי האורך הצרים באורך שלושה רבעים.

04
של 07

מעילים להחמיא דמות משולש בצורת הפוך שלך

Peplum jacket

ז’קט פפלום מחנות שופופ.
תמונה באדיבות Shopbop

מציאת ז ‘קט כדי להתאים דמות בצורת משולש הפוך עשוי לפעמים להיות מאתגר כי מעילים רבים תכונה ריפוד כתף עבה קווי הכתף המורחבת, שאף אחד מהם לא עובד טוב מאוד עבור אישה קצרה שיש לה דמות משולש בצורת הפוך. מעילים בעלי חזה בודד בסגנון קלאסי, המותאמים או מותאמים למחצה כדי לתת הגדרה מסוימת של המותניים, יכולים להיות בחירה טובה, כל עוד סגנון הז’קט אינו מדגיש את קו הכתף. חפש מעילים כי כפתור כדי ליצור מחרוזת V- צוואר, ולא צוואר תכשיט או צווארון מנדרינית מעילים.

מעילים עם תפרים נסיכה לתת קו אנכי נחמד כי flaters נשים קצר, מעילים peplum לעבוד היטב, כי הם איזון הדמות על ידי שיפור הירך. הימנע בולרו או סגנונות קצוץ.

נשים שיש להן דמויות בצורת משולש הן בעלות הדמות היחידה שמפיקה תועלת רבה יותר מדגש הירך, ולכן פרטי המעיל הנופלים מתחת לקו המותניים הטבעי, כגון כיסי תיקון, יסייעו לאזן את הדמות.

בדוגמא שצולמה למעלה, מעיל הז’קט החד-חלקי, מחנות שופבוק (קנייה ישירה), כולל סגנון רזה של צווארון V, חזה חד, מחמיא שרוולים באורך שלושה רבעים, צבע כהה ופלפל.

05
של 07

חצאיות כי להחמיא הפוך בצורת משולש בצורת

סָגוֹל skirt

חצאית סגולה מ גאפ יש מלאות, תכונה טובה עבור petites שיש להם הפוך בצורת משולש דמויות.
תמונה באדיבות גאפ

אם יש לך דמות בצורת משולש הפוך, אתה יכול ללבוש חצאיות שיש להם יותר מלאות. למעשה, שלך הוא סוג דמות קטנה רק כי באמת יכול ללבוש חצאיות מלאות יותר. מלאות בחצאית משפר את הירכיים, אשר אתה יכול להרשות לעצמך לעשות כדי לאזן העליון גדול. סגנונות חצאית אחרים שיפעלו עבור נשים קצרים שיש להם דמויות בצורת משולש הם A-line סגנונות חצאיות pegged. חצאית pegged הוא צר יותר בשולי מאשר בירך, וזה סוג של סגנון עושה את הירכיים להיראות גדול יותר.

שקול את אורך החצאית כי כאשר שולי חצאית נופל על חלק עבה של הרגל, או ירך או עגל, זה גורם לך להיראות רחבה יותר קצר. עם זאת, נשים קצרים רבים שיש להם דמויות בצורת משולש יש גם רגליים דקות. במקרה זה, ייתכן שתוכל ללבוש חצאית מיני, אבל להימנע מיני חצאיות אלא אם כן יש לך רגליים דקות. אחרת, לשמור את אורך החצאית סביב הברך באורך מחמיא ביותר. ברוב המקרים, אורך החצאית הטוב ביותר עבור נשים קצרות הוא בדיוק מעל הברך, על הברך, או רק מתחת לברך. אם אתה לובש חצאית pegged, זה חיוני כי שולי להיות מעל הברך, כך שאתה יכול ללכת בה.

אם אתה לובש מגפיים עם חצאית, המגפיים צריך להיות גבוה מספיק את החצאית שלך נמוך מספיק, כי אין פער ביניהם. זה נותן לך קו אנכי רצוף ומסייע לך להיראות גבוה.

בדוגמה שלנו לעיל, חצאית סגול, הזמינים בגדלים זעירים, מ גאפ (קנה ישיר) תכונות פירוט חונק על היפ, כיסים בצד הירך, ומלאה בעיצוב, כל התכונות אשר ידגיש את הירכיים.

06
של 07

מכנסיים להחמיא דמות משולש בצורת הפוך שלך

צורה משולשת בצורת משולש - שמלה להחמיא

נשים זעירות שיש להן דמויות בצורת משולש הינן מסוגלות ללבוש ג’ינס מחודדות.
תמונה באדיבות קץ אדמות

מכנסיים בצבע כהה עם רגליים ישרות לעבוד הכי טוב עבור רוב petites כי הם נותנים נשים קצרות מראה דקים יותר גבוה. אם אתה 5’0 “או מתחת, ייתכן גם צריך למצוא מכנסיים עם inseam קצר יותר מאשר מכנסיים זעירים רגילים יש.

אם יש לך דמות בצורת משולש הפוך, אתה יכול ללבוש מכנסיים או ג ‘ינס עם פרטים בכיס כדי לשפר את הירכיים שלך. אתה גם יכול ללבוש מכנסיים tapered או ג ‘ינס, אשר יגרום הירכיים להופיע גדול יותר כדי לאזן את הדף שלך. אם אתה גם זעיר קטנטן עם רגליים דקות מאוד, ייתכן שתוכל ללבוש ג’ינס רזה. בגלל הירכיים הקטנות שלך, אתה יכול למצוא ג ‘ינס שמתאימים בקלות רבה יותר מאשר נשים שיש להם סוגים אחרים של דמות.

אלה ג ‘ינס זעירים מחודדים מ’ סוף ‘תכונה תכונה מסורתית ב- the-waist להתאים, בסגנון קלאסי, ושטוף צבע כהה אינדיגו. ג’ינס מתחדדים זמינים בגדלים קטנים 2-18, ויש שלוש אפשרויות inseam עבור אלה ג ‘ינס זעירים – 26 “, 28”, ו – 30 “- כך שנותן הרבה petites גמישות.מאפיין מסודר נוסף הוא שאתה יכול נסה אותם על מודל וירטואלי כדי לקבל מושג איך הם יתאימו לך.

07
של 07

שמלות זה להחמיא הפוך בצורת משולש בצורת

לבן silk dress

שמלת משי לבן מ פרננדה Carneiro עיצובים זמין בגדלים 2-12.
תמונה באדיבות פרננדה Carneiro עיצובים

אם יש לך דמות משולש בצורת הפוך, השיקול הראשון שלך בבחירת השמלה היא לוודא שהוא מתאים היטב את החזה. הימנע שמלות כי למשוך את החזה כי זה עושה עבור המראה מחמיא. גם אם שמלה שמתאימה היטב לפשעה גדולה מדי בירכיים, ניתן לקחת אותה במידת הצורך. ישנם שלושה סוגים של סגנונות שפועלים טוב במיוחד עבור נשים קצרים שיש להם דמויות בצורת משולש הפוך:

עטיפת שמלות גלישת שמלות, אשר יוצרים V- necklines, לעבוד היטב עבור סוג דמות משולש הפוך. הימנע שרוולים נפוחים ו ruffles על השמלה לעטוף כך העליון לא ייראה גדול יותר.

שמלות נדן עם חצאית pegged השמלה נדן היטב עם חצאית pegged לעשות הירכיים מופיעים קצת יותר איזון עם כתפיים רחבות הוא סגנון אחר לעובד עבור האישה הקטנה שיש לה דמות משולש בצורת הפוך.

שמלות עם פרטים היפ שמלות עם מפרק הירך, כגון שרטוט או כיסים, גם לשים יותר דגש על הירכיים לעזור לאזן את הצורה של דמות משולש הפוך כך שזה נראה יותר כמו שעון חול.

שמלת המשי הלבנה שצולמה לעיל מפרננדה קרנירו דיזיין כוללת עיצוב מחמיא V, עיצוב נדן, סטיילינג ועיטורים בירך, כל הפרטים בסגנון מחמיאים לאישה עם דמות בצורת משולש הפוך.

No Replies to "צורה משולשת בצורת משולש - שמלה להחמיא"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  11 − = 7