כיצד למצוא סגנון הוט אם אתה קטן

רק כמה מעצבי אופנה מובילים, אלה שמציגים את השורות שלהם במהלך שבוע האופנה של מרצדס בנץ פעמיים בשנה, מציעים קו בגדים קטן בנוסף לאוסף הרגיל שלהם. אף אחד המעצבים האלה מציעה בגדים זעירים בקווים high-end שלהם, אבל הם מספקים כמה חתיכות המשקפות את הכשרון שלהם רשימה עבור petites. חפשו את השורות הקטנות של המעצבים הללו בנורדסטרום, דילרדס, מייסי, בלומינגדייל וקוהל; כמה עשויים להציע חתיכות על האתרים הספציפיים שלהם גם כן. 

פריז ילידת פריז מקס Azria כרגע עיצובים שלושה קווים עיקריים: Herve Leger, מקס Azria, ו BCBGMAXAZRIA. תווית BCBG היא כנראה המוכרת ביותר עבור רוב הנשים הן בגלל הקמעונאיות שלה ואת נקודות המחיר שלה, אשר נמוכים יותר מאשר שתי תוויות אחרות. ידועה בסגנון כיף וצעיר, BCBG מציעה שמלות קטנות ומפרידה בגדלים קטנים 00-14.

02
של 06

קלווין קליין

קלווין קליין זכה לתהילה על הנהגתו של ג'ינס מעצבים ומסעות פרסום פרובוקטיביים והוכר כמעצב אמריקני מובחר ביותר מ -30 שנה. קלווין קליין, הידוע בסגנון נקי וקווים קלאסיים שלו, מציע בגדים קטנים בגדלים קטנים 4-12.

03
של 06

מייקל קורס

כמו קלווין קליין, מייקל קורס למד אופנה במכון האופנה היוקרתי לטכנולוגיה (שנקרא FIT) בניו יורק, ועד מהרה הוא הכין לעצמו שם כמעצב של בגדי ספורט יוקרתיים. עכשיו הוא ידוע גם כשופט עבור פרויקט מסלול. שמלות של קו היוקרתי מייקל קורס יעלה לך ארבע דמויות, אבל petites מ מיכאל מייקל קורס קו בדרך כלל הקמעונאי בטווח הרבה יותר נוחים.

04
של 06

ראלף לורן

ראלף לורן החל את הקריירה שלו כסוחר עניבה ואז התחיל ליצור קשרים משלו, שאותם מכר לחנויות כלבו. יותר איש עסקים מתמצא מאשר מעצב, ראלף לורן השיגה חשיבות על ידי יצירת תמונה של סגנון קלאסי. למרות מעצבי שם אחרים מציעים שום בגדים קטנים על אתרי החברה שלהם, שמלות ראלף לורן ומפריד זמינים בגדלים קטנים 2-14 ויש להם מחיר סביר.

05
של 06

טאדאשי שוג'י

מעצב אופנה טאדאשי שוג'י ידוע בזכות בגדי הקוקטייל המחמיאים שלו ושמלות הערב. שמלות הערב שלו יש graced השטיח האדום בכמה טקסים פרסים בהוליווד ובמקומות אחרים. יליד יפן, למד Tadashi Shoji אמנות ולאחר מכן עבר לארצות הברית, שם הוא למד בקולג 'בלוס אנג' לס וסיים עם תואר בעיצוב אופנה. הוא השיק קו משלו בשנת 1982. קו Tadashi Shoji עבור petites תכונות הן שמלות קוקטייל ושמלות ערב.

06
של 06

ורה וואנג

רוב ציין בתור מעצבת שמלות כלה high-end, ורה וואנג עבדה כעורך ב ווג ו מנהל עיצוב ב ראלף לורן לפני השקת אוסף החתונה הראשון שלה. מאז, היא הסתעפה לתוך תחומי עיצוב אופנה אחרים, נכון לשנת 2016 יש הסכם עם קוהל לעצב קו בלעדי לחנות אמצע במחיר. Petites יש עכשיו נוספו לקו, אשר זמין בגדלים קטנים 2-16. מלון פטיט בקו סימפלי ורה וורה ואנג זמין רק ב Kohl's.

No Replies to "כיצד למצוא סגנון הוט אם אתה קטן"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    22 + = 26