למד כיצד השמלה נדן מדגיש צללית שלך | insightyv.com

למד כיצד השמלה נדן מדגיש צללית שלך

למד כיצד השמלה נדן מדגיש צללית שלך

שמלת נדן כוללת צללית שמתאימה לגוף, ויכולה להכיל קרום היכה בכל מקום בין אמצע הירך ועד אמצע השוק. נדן מעצם הגדרתו (חשבו על נדן חרב, למשל) נועד לקרב את מה שהוא מכיל. קו הצוואר יכול להשתנות, אבל המותניים מצויד הוא מוקד של סוג זה של השמלה. נרתיקים הם גם לעתים קרובות ללא שרוולים, וכאשר הם ארוכים יותר באמצע הירך, חתך את הגב עושה את זה יותר קל ללכת.

בגלל ההגדרה רחבה למדי, השמלה נדן יכול ללבוש צורות רבות והוא יכול גם להיות לבוש או מזדמנים, בהתאם מרקם לחתוך. שמלות נדן קצרות נהדרות למסיבות ואירועים קוקטייל, בעוד שמלה ארוכה יותר לחתוך שמרני יותר הוא מרכיב עיקרי עבור המשרד.

שמלות נדן היו פופולריים על ידי מעצבים אמריקאים כמו נרקיסו רודריגז, דונה קארן, וראלף לורן, שהעדיפו עיצובים מינימליים ובלתי מסובכים בשנות התשעים, אבל לסגנון יש שורשים כמו תחתונים שהולכים כבר בתחילת המאה ה -20.

מִבטָא: שן

כיצד ללבוש שמלת נדן

כפי שהזכרנו לעיל, שמלות נדן לבוא במגוון של אורכים, חתכים, ו fabrications, כלומר את המקומות ואת המקומות שבהם אתה יכול ללבוש אחד הם רבים ומגוונים. הדבר החשוב ביותר הוא למצוא אחד המעצב ואת flatters הדמות שלך. אלה עם הרגליים במשך ימים עשויים לבחור סגנון מעל הברך, ואל תשכח כי shapewear היא דרך מצוינת ליצור צללית חלקה תחת שמלה מצויד.

  • למסיבת קוקטייל: שמלה שחורה קטנה ומבריקה בחיתוך נדן תהיה מצרך צדדי. שמלה כזאת יכולה להיות שחוקה שוב ושוב, רק לשנות את הנעליים שלך ואביזרים לנסות כמה טריקים שכבות. גדיל ארוך של פנינים וכמה משאבות שחור ייתן לך את זה glam ארוחת בוקר בטיפאני תראה, בעוד עגילי ציצית צבעוניים סנדלים העקב לחסום ייתן לך טוויסט אופנתי.
  • עבור Office: לבוש blazer מצויד על השמלה נדן שלך היא דרך קלה לעשות את זה ארון בגדים המשרד מתאים כל השנה. בקיץ אתה יכול לדלג על הז ‘קט ו accessorize עם מובנית עבודה ועגילים פשוט עגיל. משוך את השיער לתוך לחמניה נמוכה ולהוסיף קצת שפתון אדום עבור לגמור.
  • לסוף השבוע: נדן לא תמיד צריך להיות לבוש. עבור בראנץ ‘עם חברים או כמה שליחויות ברחבי העיר, זוג נדן שלך עם זוג מגניב של נעלי ספורט לבן התיק האהוב עליך לשאת. עבור סגנון קצת יותר, להשלים את התלבושת שלך עם זוג משקפי שמש גדולים מדי.

No Replies to "למד כיצד השמלה נדן מדגיש צללית שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 6 =