מה ללבוש לחתונה | insightyv.com

מה ללבוש לחתונה

מה ללבוש לחתונה

גטי אימג’ס / ג’יימי מקארתי, מייק וינדל

יש כמה דברים יותר מעייף עצבים מאשר להחליט מה ללבוש לחתונה. חתונה אורח attire יכול להיות מסובך – במיוחד אם ההזמנה מעורפלת. אם הוזמנת לחתונה ואינך בטוח בדיוק מה ללבוש, זכור כי יש הנחיות מסוימות לעקוב לפי השעה ביום של הטקס, כמו גם את הפורמלי.

כ מאוד הכלל, נשים ללבוש שמלות וגברים צריך ללבוש חליפה. החליפה שלך לא צריך להיות שחור, ואת השמלה שלך לא צריך להיות לבן. עם זאת, ברגע שאתה מוסיף בדרישות קוד הלבוש כמו “עניבה שחורה אופציונלית”, או “קוקטייל attire”, יש לך מראה הרבה יותר ספציפי להשיג.

02
של 08

אורח אורח החתונה שלה

מה ללבוש לחתונה

גטי אימג’ס / ג’קופו ראולה

בימים אלה, נשים יש הרבה חופש כמעט אין ספור אפשרויות זמין להם עבור החתונה אורח attire. הנחיה חשובה ביותר עבור נשים היא לא ללבוש לבן, לבן או שנהב. זהו חוק ישן, אבל זה עדיין חל, כפי שאתה לא רוצה להאפיל על הכלה ביום המיוחד שלה. (היוצא מן הכלל היחיד הוא כאשר ההזמנה מזכירה במפורש שזו “חתונה לבנה”, ובמקרה זה מוזמנים גם ללבוש את כל הלבנים.)

עבור חתונות היום, זכור לא ללבוש שחור או פריטי, כמו אלה הם צבעים ופרטים השמורים ביותר לאירועים בערב. (הזוהר יגרום לך להיראות יותר מדי).

גם אם אתה משתתף בחתונה של חבר צעיר, זוכר כמה אורחים החתונה הם מבוגרים יותר, כולל המשפחות של החתן והכלה – במיוחד אלה ששילמו על זה. מתוך כבוד לאירוע ולאלו הקרובים ביותר לבני הזוג, יותר מדי סקסי, נמוך לחתוך, חשיפות או גבוהה- hemmed תלבושות יש להימנע. זה לא אומר שאתה לא יכול להיראות נשי ומושך – פשוט להיות הגיוני. אם יש לך ספקות, להתייעץ עם אורחים אחרים, חברים או אמא שלך לקבלת עצה. (סביר להניח, אם אתה צריך לשאול, יש את התשובה שלך.)

03
של 08

כאשר קוד הלבוש אינו מוגדר

מה ללבוש לחתונה

תמונות של גטי

אם ההזמנה לא נותן קוד הלבוש, להשתמש בשיפוט הטוב ביותר שלך. שמלת קוקטייל, שמלה שחורה קטנה או אפילו חליפה באורך מלא יעבוד כמעט בכל מקום. גבוה heeled משאבות או סנדלים הם תמיד הימור טוב גם כן. הנעליים שלך יש את היכולת להלביש את המראה שלך למעלה אוֹ בדרך למטה, כך לבחור זוג נעליים מבוסס על הפורמליות של השמלה שלך ואתה תשיג את האיזון הנכון.

אל תביא ארנק גדול לחתונה. קחו מצמד קטן או שקית קטנה. שקיות מיני הם על המגמה עכשיו, אבל קלאסי מתכתי או סאטן המצמד לעולם לא תעשה לך לא בסדר. כל מה שאתה צריך להביא הוא מפתחות, כרטיס אשראי ומזהה, את הטלפון ואת השפתון – אין צורך לשאת התיק.

לא משנה באיזו שעה ביום או בעמימות של הזמנה, זה בטוח לומר כי מכנסי ג ‘ינס או מכנסיים קצרים הם אף פעם לא מתאים. זהו אירוע מיוחד ולעתים קרובות טקס דתי, ולכן להראות כבוד לבני הזוג על ידי לשים קצת מאמץ. המקום, הזמן של היום ואת אופי המארחים צריך לתת לך את כל הרמזים שאתה צריך להופיע נראה פנטסטי המתאים.

04
של 08

חתונה אורח סגנון בשבילו

מה ללבוש לחתונה

בראד פיט וריאן גוסלינג.
גטי אימג ‘/ מייקל קובאק

מזל בשבילך, גברים, ההלבשה לחתונות לא קשה במיוחד. אתה תמיד נראה מתאים בחליפה ועניבה, לא משנה מה. כמה קל זה?

אם אתה רוצה להיכנס לפרטים אם כי, ישנם כמה הנחיות כי גברים צריכים לעקוב כדי להיראות הכי טוב שלהם בחתונה. לדוגמה, קיץ או באביב החתונה אומר שאתה יכול ללבוש חליפה (או חולצה ו chinos עבור יום לא רשמי) ב בדים בהירים וצבעים. (תחפוש פשתן תערובות כותנה.) עבור חתונות בסתיו או בחורף, ייתכן שתרצה ללבוש צמר או חליפת תערובת צמר בצבע כהה כמו אפור או פחם.

אם החתונה היא בהחלט עניבה שחורה, מקל על טוקסידו המסורתית ולהימנע “מקבל חמוד” עם זה. כפכף שחור ונעלי שמלה שחורות מלוטשות הן חובה. אתה יכול לקבל הזמנה המציעה “יצירתי עניבה שחורה” או אפילו משהו כמו “טקסס פורמלי”, ובמקרה זה להחליף את השמלה שלך נעליים עבור מגפי בוקרים שחורים או ללבוש אפוד שובבה תחת הז’קט שלך.

אלא אם כן זה עניבה שחורה או חתונה רשמית, חליפה כחולה כחולה היא האופציה הכי טובה וטובה שיש. (אל תלבש חליפה שחורה, כפי שהם שמורים לאירועים רשמיים מאוד הלוויות.) רק לוודא שהוא מותאם, ואביזרים שלך להתאים את האירוע.

חולצה לבנה ועניבה מעוצבת בטוב טעם (לחשוב פסים עדינים או נקודות שוויצרי) יעבוד עבור כל אירוע. אל תפחדו להוסיף כיכר כיס או חפתים ייחודיים כדי להוסיף קצת אישיות למראה שלך.

05
של 08

חתונות לא רשמיות, יום ולילה

מה ללבוש לחתונה

גטי אימג’ס / ג’יימי מקארתי, דימיטריוס קמבריס, ניקולס האנט

בלתי פורמלי, בשעות היום: עבורה, פורמלי יום או חתונה בוקר פירושו שמלת קיץ, חצאית ומכנסיים העליון או אפילו (אבל לא ג’ינס), ולא עקבים גבוהים הנדרשים. עבור גברים, מכנסיים או chinos וחולצה (תחוב) עובד נהדר. הימנע נעלי התעמלות לבחור oxfords או נעלי.

לא רשמי, ערב: עבורה, חתונה ערב רשמית מציע שמלה, ומאפשר הרבה גמישות. אתה יכול ללבוש שמלת מקסי ואת הנעליים השטוח, או שמלה שחורה קטנה ועקבים. עבור גברים, הדרישות השמלה הן כמו יום בלתי פורמלי, אבל ייתכן שתרצה להוסיף ז ‘קט; לא צריך עניבה.

06
של 08

חתונות חצי-פורמליות, יום ולילה

מה ללבוש לחתונה

גטי אימג ‘/ דוד מ. בנט, מייקל טראן, אנתוני הארווי

חצי-פורמלי, בשעות היום: עבור נשים, חתונה חצי יום פורמלי מציע שמלת קוקטייל או עקבים או מפריד לבוש. לגברים, חליפה ונעלי שמלה; עניבה היא אופציונלית אבל תמיד נראה חכם. בחודשי הקיץ, צבע בהיר או חליפת פשתן יעבוד, אבל ללכת עם בד כבד עבור חתונה או חתונה בחורף.

חצי-פורמלי, ערב: עבור נשים, חצי יום פורמלי החתונה מציע שמלת קוקטייל או עקבים או מפריד לבוש; LBD הוא אופציה מצוינת. לגברים, חליפה ונעלי שמלה; עניבה היא אופציונלית אבל תמיד נראה חכם. (אם החתונה מתחילה אחרי 18:00, בהחלט ללבוש עניבה).

07
של 08

חתונה פורמלית: עניבה שחורה ועניבה לבנה

מה ללבוש לחתונה

Getty תמונות / בריכת WPA

עניבה שחורה אופציונלי: עבור נשים, עניבה שחורה אופציונלי חתונות אומר שאתה יכול ללבוש או שמלת קוקטייל או עקבים או שמלה רשמית. (Dressers טרנדי עשוי לבחור עבור חליפת גם.) לגברים, יש לך את האפשרות של טוקסידו או חליפה כהה ועניבה, עם נעלי שמלה שחורות.

עניבה שחורה: חתונה שחורה עניבה דורש שמלה רשמית עבור נשים, או הלבשה שלך dressiest הלבוש. עבור גברים, טוקסידו (או חליפה שחורה עם עניבה שחורה) נדרש.

עניבה לבנה: אירוע עניבה לבן הוא dressiest של כולם, ונשים ירצו ללבוש שמלה ארוכה, אורך הרצפה ואת מיטב התכשיטים שלהם. עניבה לבנה עניבה לגברים אומר טוקסידו שחוקה עם עניבת פרפר לבנה אפוד, ז ‘קט עשוי להיות זנבות. נעלי שמלה צריך להיות עור שחור הפטנט. (אל תדאג, שמלה רשמית זו נשמרת בדרך כלל לטקסים מלכותיים ולכדורי הבכורה.)

08
של 08

עוד חתונה סגנון ייעוץ…

מה ללבוש לחתונה

גטי אימיס / רייצ ‘ל מוריי

צריך עוד חתונה טיפים טיפים?

  • מה ללבוש לחתונה – לגברים
  • מה ללבוש לחתונה קיץ
  • כאשר ללבוש טוקסידו

No Replies to "מה ללבוש לחתונה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    74 + = 83