אתה קטנטן. אז, מה זה אומר, לבוש חכם?

אתה קטנטן. אז, מה זה אומר, לבוש חכם?

כאשר רוב האנשים שומעים את המילה "קטנה", הם מניחים שזה אומר "זעיר". "פטיט" באמת מתכוון קטן. עם זאת, בעולם האופנה, פטיט מתייחס טווח גודל של בגדים כי הוא עשה כדי להתאים לנשים שהם 5 מטר 4 אינץ 'או מתחת. כאשר אתה קונה בגדים זעירים, חשוב לבדוק את גודל הקמעונאים גודל כי כמה קמעונאים לייעד 5 מטר 3 אינץ ', במקום 5 מטר 4 אינץ', כמו גובה העליון עבור בגדים זעירים שלהם.

גדולי האופנה הזעירים הופיעו בסוף שנות הארבעים המאוחרות, דיווחים ב"ניו יורק טיימס", כאשר האנה טרויה שמה לב שבגדים רגילים ארוכים מדי עבור נשים קצרות יותר. עם זאת, במשך שנים לאחר שינויי גודל זעירים הוכנסו לעולם האופנה, מעטים יחסית ציינו את המעצבים, והבחירה הייתה קטנה.

אמנם לא כל יצרני הבגדים מציעים גודל קטן, מספר הולך וגדל של אותם לעשות. קמעונאים ממשיכים גם להרחיב את מבחר של בגדים זעירים כדי לענות על הצרכים של הלקוחות שלהם.

אם אתה בטווח זה גובה, petites יהיה בדרך כלל מתאים לך הכי טוב לא משנה את צורת הגוף או הגיל. מילת המפתח קצרה יותר, כמוך. אז אם אתה חושני או מלבני, שעון חול, משולש או משולש הפוך, רזה או מפותלת, טווח גודל זה בשבילך. לעתים קרובות אתה יכול למצוא petites הן בטווח גודל רגיל גדלים ועוד.

הבדלים בסיסיים בכושר

הדבר הברור ביותר שתבחין בו - והחשוב ביותר - הוא שהבגדיםבאורך קצר יותר.

שרוולים, חצאיות, אורכי רגליים וצמרות הם כולם קצרים יותר. בגלל יצרני בגדים לחתוך מפרטים משלהם, אורך עשוי להיות ההבדל היחיד במקרים מסוימים. חתיכות קטנות יותר איכותיות יש הבדלים עיצוביים אחרים, כגון armholes גבוה, כתפיים צרות, ופרטים בגודל פרופורציונלי.

מכנסי פטיט צריך להיות קצר יותר, ושמלה קטנה צריך להיות קצר יותר.

הבדלים סגנונות

סגנונות הלבוש הקטנים עשויים להיות שונים כל כך בקווים רגילים. מעצבים יש עין על ביצוע wearer נראה גבוה יותר. אז תמצא פסים אנכיים נוספים, תפרים נסיכה, הדפסים קטנים יותר, כפתורים קטנים יותר, וחגורות מדלל. תלבושות מונוכרום הן מראה קטנטן. תוכלו למצוא גם פחות סגנונות עשויים כרכים של חומר, אשר יכול להציף אישה 5 מטר 4 או מתחת.

טיפים קניות

לפני שאתה קונה, לקבל את 411 על מה סגנונות להיראות הכי טוב על הגוף שלך צורה בשילוב עם הקטנות שלך ואת הגיל שלך. או להשתמש קונה אישי על קמעונאים המציעים אותם. יהיה להם ייעוץ וידע שינחה אותך לבחירות המחמיאות ביותר. ואל תשכח שאם אתה רק צריך חתיכת כי אינו מתאים בדיוק, אתה יכול לקבל את זה מותאם אישית עבור זה, מותאם אישית נראה מושלם.

במקרים רבים, תוכלו למצוא מבחר גדול יותר של petites בקטלוגים מקוונים של חנויות מאשר בחנויות, אשר בדרך כלל להקדיש שטח הרצפה יותר בגדים בגודל רגיל. קניות באינטרנט בהחלט מרחיב אפשרויות אופנה עבור petites. כמו כל קניות, מנסה לפני הקנייה עדיף.

אבל הבחירה היא גם חשובה, ואם אתה יודע את הגודל שלך ומה נראה הכי טוב עליך, קניות באינטרנט היא אפשרות טובה, עשה יותר אטרקטיבי אם ההחזרות הן קלות, או באמצעות דואר או בחנות. בדוק את פרטי הגודל עבור כל פיסת אתה מתכוון לקנות אם אתה מזמין באינטרנט במקום לנסות את זה בחנות כדי להיות בטוח שזה יתאים לך כראוי.

No Replies to "אתה קטנטן. אז, מה זה אומר, לבוש חכם?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    48 − 39 =