6 סוגים של שמלות קוקטייל לכל אירוע מיוחד – insightyv.com

6 סוגים של שמלות קוקטייל לכל אירוע מיוחד

Friday
של 07

שמלת קוקטייל נהדר חיוני בכל ארון בגדים של אישה

תמונות של גטי

כמו אישה גדלה ואת הארון שלה גדל עם אותה, זה חיוני כי יש לה כמה חתיכות מפתח מוכן לאירועים מיוחדים. תכליתי ביותר של אלה הוא קוקטייל attire – בעיקר שמלת קוקטייל – זה יכול להיות משוחק עבור כל דבר, החל חתונות כדי המפגשים הכיתה לחג ומסיבות השנה החדשה.

שמלה מהודרת כי יגיע סביב הברך או קצת מתחת יכול להיות לבוש למעלה או למטה תלוי איפה אתה הולך – הוספת אביזרים כמו פרווה faux, עגילי הצהרה או מחודד הבוהן משאבות stiletto יכול לתת לו פוטנציאל עניבה שחורה. אבל עם קרדיגן וסנדלים, שמלת קוקטייל מתאים לאירועים בעבודה, יום ראשון של חג הפסחא, וכו ‘.

נתאר שישה סוגים של שמלות הקוקטייל האהובות עלינו (וגם ללבוש) ביותר שניתן ללבוש כל השנה.

02
של 07

שמלת הקוקטייל השחורה


אמה סטון, אליזבת בנקס וג’וליאן מור.
אנתוני הארווי, פרייזר הריסון, ג’ון קופלוף

אה, השמלה השחורה הקטנה! הלכנו עוד ועוד על כמה חיוני וחשוב LBD הוא. אתה יכול למצוא אותם בכל מחיר, בכל צללית ועם פרטים עיצוב כמעט בלתי מוגבל. אם אתה רוצה תחרה או עורות, לוחות טהור או רקמה – יש LB (C) D כדי להתאים את הסגנון שלך. למעלה, כמה מן הסלבריטאים האהובים עלינו מראים עד כמה שמלות קוקטייל שחורות שונות יכולות להיות, רגליים מחניקות, זרועות, כתפיים – תהיה אשר תהיה התכונה המועדפת עליך.

03
של 07

שמלת הקוקטייל המעוטרת


ג’ובאנה בטאגליה, דיאן קרוגר ושרה ג’סיקה פרקר.
קריסטין סינקלר, אנדרו ה. ווקר, טים פ. ויטבי,

שמלת קוקטייל מעוטרת – אחת עם רקמה, רקמה, חרוזים או אפילו נוצות אלמנטים – הוא סוג עליז ביותר של שמלת קוקטייל. מסיבה זו, שמלה מעוטרת עשויה להיות גם הפגיעה ביותר לגחמות המשתנות של מגמות האופנה. אם אתה רוצה לאמץ יותר אלמנטים קדימה אופנה, לחפש צללית נצחית – כמו קו או שינוי – כדי להרחיב את לבישות של השמלה.

04
של 07

שמלת הקוקטייל


סנדרה בולוק, אמילי ואנקמפ וקארולינה קורקובה.
D Dipasupil, ג’ורג ‘פימנטל, ג’ ף קרביץ

תחרה היא בחירה מצוינת עבור שמלות קוקטייל כי הוא אולטרה נשית. תחרה היא מונח רחב עבור בד שמקיף סגנונות שונים רבים נראה מן guipiere כדי הסגנון נראה הסרוגה, כדי להיות בטוח שאם אתה מתכוון ללבוש תחרה באירוע קוקטייל, ודא את הסגנון שבחרת הוא מלוטש.

05
של 07

שמלת קוקטייל A-Line


ג’סיקה צ’סטין, אליסון וויליאמס ואיימי אדמס.
Getty Images: ג’ון קופלוף, מייקל בוקנר, אנדרו ווקר

מלוכלך, מחמיא ומזכיר את המראה החדש של דיור – שמלת הקוקטייל המקוונת היא מראה קלאסי. עם צללית זו אתה יכול ללכת גם ארוך או קצר, ואתה תמצא גם שרוולים ושמלות סטרפלס, כמו גם סגנונות האלט רצועות ספגטי. את קו המותניים ואת החצאית המלאה הם מה שמגדיר את השמלה קו בנפרד, וזה חתך מחמיא לנשים הן עם עקומות ומי שרוצה ליצור אותם.

06
של 07

שמלת הקוקטייל ארוכת השרוול

Getty תמונות: דומיניק Charriau, פרידריק מ ‘בראון, דארן גריש

שמלת הקוקטייל ארוכת השרוול היא לא עבור כולם – אבל זה נראה לנו מאוד מושך כרגע. על ידי הצגת הרגליים והסתרת זרועותיך, אתה מאזן איזון אלגנטי ומתוחכם. שמלת אורך מיני עם שרוולים ארוכים היא מושלמת עבור נשים בשנות ה -20 וה -30 לחייהם, בעוד ברך ארוך יותר, או אורך בינוני מושלם עבור נשים 40 ומעלה. עם זאת, תמיד יש לזכור כי הצעות כאלה הן רק, הצעות! אם יש לך את הביטחון ללכת קצר עוד בשנות ה -40 שלך (ומעבר), אנחנו אומרים ללכת על זה!

07
של 07

שמלת הקוקטייל


הילארי רודה, קירנן שיפקה ואליסון וויליאמס.
Getty Images: D Dipasupil, ג’ורג ‘פימנטל, קווין מזור

אולי את השמלה הקלה ביותר שמלת קוקטייל להתלבש לאירועים מיוחדים הוא שמלת סטרפלס. שמלת סטרפלס A-line תהיה מחמיאה במיוחד על דמות שעון חול, ואילו חתך אורך MID ייראה מגניב ומודרני, במיוחד על נשים גבוהות. כדי להפוך את המראה סטרפלס מרגיש פחות מתאריך, לחפש שמלות קוקטייל עם פרטים מעניינים כגון קפלים אדריכליים, קישוטים ואפילו כיסים!

ראה גם:

  • 15 דרכים ללבוש שמלה שחורה קטנה שלך
  • הגדרת שמלה מקוונת
  • 5 ללא רבב מפלגתית תלבושות המפלגה רעיונות

No Replies to "6 סוגים של שמלות קוקטייל לכל אירוע מיוחד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.