4 אופנתי גוונים של כחול

כחול כהה

מודל לירוי Nyyyen לובשת שמלה כחולה כהה ב מרצדס בנץ שבוע אופנה אוסטרליה עבור סתיו 2014.
מארק נולאן / Getty תמונות

צבע כחול כהה הוא הגוון הכהה ביותר של כחול, כה חשוך, למעשה, כי כחול כהה יכול להיראות כמעט שחור. לפעמים קשה להבחין בהבדל בין בגד שחור לבין בגד כחול כהה באור נמוך. במקור, המונח "כחול כהה" התפתח כי זה גוון כהה של כחול היה צבע של מדים של קציני הצי הבריטי.

כחול כהה עושה צבע אופנה מנצח מכמה סיבות:

  • זה אחד הצבעים ניטרלי אופנה. זה אומר שזה יכול להיות משוחק עם כל צבע אחר, אז זה צבע שימושי מאוד למטרות שילוב ו-התאמה. מעילים כחולים או מכנסיים כחולים הם דוגמאות טובות של מלתחה סיכות כי לערבב היטב עם מפריד אחרים.
  • כחול כהה הוא צבע הרזיה כי זה חשוך. זו הסיבה, כחול כחול הוא אחד הצבעים העליון להשתמש בעת יצירת מראה אופנה מונוכרומטי.
  • כחול כהה קורא בצבע מקצועי, עסקי, כאשר זה בגוון של בגד עסקים טיפוסי, כגון ז'קט או שמלה מחויטת. זה עושה את זה אחד הצבעים כוח העליון עבור נשים, ולכן, צבע טוב עבור petites ללבוש לעבודה.
  • חיל הים אינו נימה כה קשה כמו שחור, ולכן זה בחירה טובה יותר עבור נשים שרוצות ללבוש צבע נייטרלי כהה, אבל לא נראה טוב בשחור כי לובש שחור שוטף אותם החוצה.
02
של 04

כחול כהה - צבע בסיסי עבור אופנה

קתרין Duchess of Cambridge departs New-Zealand

קתרין, הדוכסית של קיימברידג ', לובשת שמלה כחולה כהה כפי שהיא הנסיך ויליאם לעזוב מניו זילנד בדרך לאוסטרליה באפריל 2014.
האגן הופקינס / גטי

כחול כהה הוא צבע בסיסי באופנה, אחד שכל אישה שיש לה זוג מכנסי ג'ינס כהים יש בארון שלה. על אף שכחול כהה מתויג כ "כחול כהה", יש הבדל: כחול כהה הוא גוון בהיר יותר של כחול מאשר כחיל הים, אבל כחול כהה הוא לא כה חשוך עד כי אפשר להתבלבל עם שחור כמו כחול כהה לפעמים.

כחול כהה עובד היטב עבור שני מקרים מזדמנים בגדים עסקיים. זה גוון טוב מאוד של כחול לבחור עבור ג'ינס עבור נשים קטנות כי זה יותר הרזיה מאשר דנים כחולים בהירים. עסקים חכם, אישה לבושה כהה פרויקטים פרויקט מקצועי.

03
של 04

כחול קובלט - כוח צבע אופנה

איימי Adams cobalt blue gown

השחקנית הקטנה איימי אדמס לובשת חלוק כחול קובלט על השטיח האדום באיגוד שחקני המסך בינואר 2014.
תמונות מאת איתן מילר / גטי

כחול קובלט, המכונה לפעמים כחול חשמלי, קורא בצבע כוח באופנה, וכמובן, זה עומד על השטיח האדום, כפי שהוכיחה על ידי איימי אדמס בשמלה הכחולה הקובלית שלה בתמונה. עם המאפיינים המושכים את העין, כחול קובלט הוא צבע טוב לאשה ללבוש כאשר היא רוצה להיות שם לב, בין אם זה בעבודה, באירוע, או בכל אירוע חברתי. לפי הבזאר של הרפר, זה הגוון הוא "אסרטיבית שיק" ו "עושה הצהרה נועזת אבל עדיין נראה מקצועי."

04
של 04

טורקיז כחול - צבע אוניברסלי מחמיא אופנה

אוהד Bingbing in turquoise blue gown

מאוורר בינגבינג לובשת חלוק טורקיז כחול על השטיח האדום בפסטיבל הסרטים הבינלאומי Bejing 2014.
פנג לי / Getty תמונות

כחול טורקיז, שלוקח את צבעו מאבן טורקיז, אבן חן חצי, יש את ההבחנה להיות צבע מחמיא אוניברסלית לנשים ללבוש. לא משנה מה צבע השיער של אישה ואת עור, היא יכולה ללבוש כחול טורקיז בהצלחה. טורקיז בגדים כחולים, כגון צמרות, שמלות, מעילים, להוסיף קצת בהירות לארון בגדים של אישה, והם בדרך כלל שחוקים במהלך האביב או הקיץ עונות.

תכשיטי טורקיז נותרו פופולריים, במיוחד תכשיטי טורקיז מערביים, במשך עשרות שנים. חגורות חגורות המערב המערבי, כמו גם עגילים, שרשראות, צמידים לעתים קרובות מופיעים כסף סטרלינג למרות טורקיז מוגדר לפעמים זהב או מתכות אחרות. גם תכשיטי Native אמריקאים וינטאג 'יוקרתיים מכסף טורקיז ותכשיטי כסף סטרלינג ניתנים לאיסוף היום יחד עם סגנונות תכשיטים מודרניים יותר של תכשיטי טורקיז. ההלבשה בסגנון אופנה מערבי כמעט תמיד פירושו ללבוש הרבה תכשיטים טורקיז וכסף סטרלינג.

No Replies to "4 אופנתי גוונים של כחול"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 5 =