10 סגנונות שהופכים נשים נראה שמן – insightyv.com

10 סגנונות שהופכים נשים נראה שמן

האם זה גורם לי להיראות שמנה? כולנו בטח שאלנו את השאלה הזאת לפחות פעם אחת בחיינו. אם מה שאתה חושב על לובש הוא ברשימה זו, התשובה לשאלה היא “כן”! הנה 10 סגנונות האופנה הגרוע ביותר ללבוש אם אתה רוצה להיראות מדלל גבוה, כי לובש אותם יגרום לך להיראות גדול וקצר יותר:

Friday
מתוך 10

שמלה צמודה

קוקו Austin in tight dress


קוקו אוסטין בשמלה צמודה.
מייק קופולה / Getty תמונות בידור

ללבוש שמלה זה עור הדוק הוא טעות גדולה אם אתה רוצה להיראות דק יותר. אם שמלה מרגיש חזק, אם מופיעים קמטים אופקיים (במיוחד על פני החזה, הירכיים, או הירכיים), או אם גושים ומורות נראים בבירור, השמלה אינה שייכת בארון שלך. אפקט השמלה חזק מדי עשוי להיות מוכפל אם השמלה יש גם תכונות מחמיאות אחרות, כגון להיות קצר מדי או חושפני מדי. בדים מסוימים יכולים גם להרכיב את ההשפעה משמינה.

בתמונה: 5’2 “קוקו אוסטין בשמלה זה לא רק חזק מדי, אלא גם תכונות קווי אופקיים מחמיאים.

02
מתוך 10

חצאית מלאה

הלן-מירן-חצאית מלאה


הלן מירן בחצאית מלאה.
מייקל לוקסיסנו / גטי

חצאית מלאה על אישה קצרה שווה אופנה מובטחת pas pas בגלל האפקט המתרחב. נשים קטנות צריך להימנע חצאיות כי הם רחבים יותר מאשר הם ארוכים בכל מחיר. העבריינים הגרועים ביותר כוללים חצאיות מעגליות מלאות (חצאית הפודל שהייתה כה פופולארית בשנות החמישים, למשל), אספו חצאיות (אלה מייצרות הרבה מלאות סביב החלק העליון של המותניים), וחצאית קפלים (חצאיות קפלות עם קפלים מקופלים עשוי להיות חריג בהתאם לגורמי סגנון אחרים).

בתמונה: השחקנית הבריטית והגברת הקטנה הלן מירן, שבדרך כלל נראית נהדר על השטיח האדום, נראית פחות מחצאית מלאה.

03
מתוך 10

ג’ינס סקיני

קוקו-אוסטין - במכנסי ג'ינס


קוקו אוסטין בג’ינס רזה.
מייקל לוקסיסאנו / גטי אימג ‘אין סרטים להצגה דף קודם

ג’ינס רזה נראה הכי טוב כאשר משוחק על ידי נשים רזות. רק בגלל ג ‘ינס רזה זמינים בכל הגדלים לא אומר שהם בחירה בסגנון מחמיא. ג ‘ינס עם רגליים ישרות כמעט תמיד נראה טוב יותר על נשים קצרות (אלא אם כן הם לובשים גודל זעיר) מאשר ג’ ינס רזה לעשות.

בתמונה: קוקו אוסטין לבוש ג’ינס רזה.

04
מתוך 10

מכנסיים מעוצבים

כריסטינה - הנדריקס - במכנסיים משובצים


כריסטינה הנדריקס במכנסיים משובצים.
אסטריד שטאוויארז / גטי

אפילו 5’7 ” מְטוּרָף כוכב כריסטינה הנדריקס לא נראית רזה כשהיא לובשת מכנסיים משובצים. זה רק יורד כאשר נשים קצרים ללבוש כל סוג של מכנסיים או ג ‘ינס שנעשו מבד עם דפוס, אם זה משובצת, מפוספס, פרחוני, או הדפסה אחרת, ולא צבע מוצק (רצוי צבע כהה מוצק עבור המראה הדק ביותר ). חריג אחד לכלל זה הוא מכנסיים פסים כל עוד הפסים הם באמת צר מאוד המכנסיים לתלות ישר מן הירך בלי עיוות הקווים האנכיים של הפסים. חריג נוסף הוא דפוס זעיר מאוד, כגון בדיקה עדינה, בצבע אופנה ניטרלי, כי זה יהיה לקרוא יותר כמו גוון מוצק ניטרלי.

בתמונה: השחקנית כריסטינה הנדריקס לובשת מכנסיים משובצים.

05
מתוך 10

מכנסיים קצוצים

מליסה-מקארתי - במכנסיים קצוצים


מליסה מקארתי במכנסיים קצוצים.
פרייזר הריסון / גטי

מכנסיים קצוצים חותכים את הרגליים מנקודת מבט ויזואלית, הם גורמים לנשים להיראות רחבות יותר, ומכנסיים קצוצים מדגישים גם את קומתם הנמוכה של הנשים – כל הסיבות הטובות להימנע ממכנסיים קצוצים. השחקנית עטורת הפרסים מליסה מקארתי עומדת על 5’3 “, כך שזה לא עוזר לה להופיע כשהיא לובשת מכנסיים קצוצים.

בתמונה: השחקנית מליסה מקארתי לובשת מכנסיים קצוצים שגם הם הדוקים מדי.

06
מתוך 10

סוודר גדול

סוודר, לבוש סוודר


אישה, ללבוש, גדול, סוודר.
תמונות

סוודרים מגושם להוסיף קילו חזותית, גם אם קילו עודפים הם לא באמת שם. אם סוודר גדול יש תכונות מחמיאות אחרות, כגון צווארון גולף, סגול או סגנון wraparound נופל מתחת הירכיים, את האפקט הכבד הוא מוגדל עוד יותר. כל סוג של בגדים מגושם או גדול במיוחד הוא רע במיוחד עבור אישה קטנה בגלל קומתה כבר קצר. כדי להיראות מדלל וגבוה יותר, יש צורך להדגיש את אנכית, ולא לארוז על שכבות כבדות של בד.

בתמונה: אישה לבושה סוודר גדול.

07
מתוך 10

להתנפח למטה מעיל

אליזבת-אולסן - במעיל


אליזבת אולסן ב- Down Coat.
דימיטריוס קמבריס / Getty תמונות עבור האירועים הטובים ביותר

אני באמת לא יכולה לחשוב על נשים קטנות וקטנות שהן רזות יותר מאליזבת אולסן, ואפילו היא נראית גדולה יותר כשהיא לובשת מעיל פרווה. כמו סוודר גדול, מעיל תפוח לא רק גורם לנשים להיראות שמנות יותר, אבל זה גם גורם להם להיראות חסרי צורה. מאחר שאף אחד מהם אינו אפקט אופנה רצוי, כדאי ללבוש סגנון מעיל חורף מחמיא יותר, כגון מעיל צמר יחיד, בעל אורך הברך,.

בתמונה: אליזבת אולסן לובשת מעיל למטה נפוח.

08
מתוך 10

נעלי קרסול

ג'וזי לורן


השחקנית הקטנה ג’וזי לורן עוטה נעלי קרסול.
ג ‘ייסון Merritt / Getty תמונות עבור

נעילת נעליים עם עוטפים בקרסול חותכת את קו הרגליים, מקצרת באופן חזותי את הדמות. כאשר נשים קצרים ללבוש נעליים הקרסול, הם גם נראים רחבים יותר. לנעלי הקרסול יש גם מראה כבד. זה נכון במיוחד של הקרסול לעטוף נעליים בצבעים בניגוד לרגליים, גרבונים, או גרביים. נעליים עם רצועות הקרסול הן גם בעייתיות, אבל עבודה מסביב ניתן להשיג עבור נשים קצרות להתאהב זוג דינמיט של עקבים גבוהים עם רצועות הקרסול. השחקנית הקטנה ג’וזי לורן היא למעשה זעירה, אבל היא לובשת נעלי עקב גבוהות, היא נראית גדולה יותר ממה שהיא באמת.

09
מתוך 10

חגורה רחבה

סלמה הייק


השחקנית הקטנה סלמה הייק.
פסקל לה סגרטיין / Getty Images

חגורות רחבות להוסיף בתפזורת קו אופקי על פני באמצע – לא דבר טוב עבור נשים המנסות להיראות רזה. אם החגורה הרחבה היא בצבע מנוגד, היא מתפשטת עוד יותר. בחירה טובה יותר עבור חגורה, במיוחד עבור נשים קצרות, היא חגורה צרה באותו צבע כמו בגדים. השחקנית הזעירה סלמה הייק יש לה דמות נהדרת, והיא נראית נהדר, אבל אפילו יש לה מבט יותר טוב כשהיא לובשת חגורה של צבע כהה יחד עם שמלה בצבע כהה יותר מאשר כשהיא לובשת חגורה רחבה, שחורה כי בניגוד גמור לגוון הוורוד החם של שמלתה משמאל.

10
מתוך 10

שרשרת מחרוזת

ג 'ניפר - סונדרס


השחקנית הקטנה ג’ניפר סונדרס מחזיקה שרשרת מחרוזת.
טים ויטבי / Getty תמונות

האם אתה רוצה לקצר את הצוואר או לחתוך את הראש? כנראה לא, אבל זה בדיוק את האפקט החזותי נשים להשיג כאשר הם לובשים שרשראות choker. כדי להיראות רזה יותר גבוה, לפתוח את הצוואר באזור הצוואר, במקום לחסום אותו. ללבוש העליון או השמלה עם צוואר V- תשיג את התוצאות הרצויות. אם אתה רוצה ללבוש שרשרת, לנסות שרשרת תליון שנופל בתוך הצוואר כדי להדגיש את האפקט V- צוואר מתארך.

בתמונה: השחקנית הבריטית הזעירה ג’ניפר סונדרס עונדת שרשרת מחרוזת.

No Replies to "10 סגנונות שהופכים נשים נראה שמן"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.