האם Pro Proo עו”ד נכון עבור הקוסטודיה שלך מקרה?

האם Pro Proo עו"ד נכון עבור הקוסטודיה שלך מקרה?

הורה שאינו יכול להרשות לעצמו עורך דין פרטי יכול להפיק תועלת משירותים של עורך דין בונה אשר יעבוד בחינם. חברות גדולות רבות מצפות מעורך הדין שלהן להתנדב מספר שעות פרו-בונו על בסיס שנתי. עורכי דין בדרך כלל בוחרים בפרו פרו בונו שלהם על פי האינטרסים שלהם, ולכן חשוב שתמצא אחד מעוניין לעבוד על מקרה כמו שלך.

לפני שאתה מסכים להיות מיוצג על ידי עורך דין פרו בונו, יש כמה דברים לשקול.

אתה יכול להרשות לעצמו עורך דין פרטי?

שכר טרחה במשמורת ילדים יכול להיות נרחב. עורך דין צפוי להיות משולם לפי שעה צפויה לצפות שכר משמעותי (מקדמה כלפי שכר טרחה משפטי). הורים שאינם יכולים להרשות לעצמם עו"ד פרטי, יש שתי אפשרויות עיקריות: לייצג את עצמך (פרו, במונחים משפטיים) או לבקש שירותים מעורך דין פרו.

האם לצד האחר יש עורך דין?

פעם אחת כאשר זה כנראה הכי טוב כדי לקבל עורך דין משלך הוא אם הצד השני מיוצג על ידי עורך דין. זה ניתן לראות "פילוס המגרש" וזה יכול לעשות הבדל גדול בבית המשפט.

Pro בונו עורכי דין הם חלופה מצוינת עורכי דין פרטיים כי הם ללא תשלום ללקוח. יחד עם זאת, הם יכולים לבטא את הצרכים של הלקוח שלהם בבית המשפט, במקום הלקוח צריך לעשות את זה בעצמם.

האם אתה נוח לחלוטין עם עו"ד?

בעת בחירת עורך דין, זה מאוד חשוב כי אתה מרגיש בנוח לעבוד איתם.

בשל אופיו של שירותי פרו בונו (כלומר ללא תשלום), הורים מסוימים עשויים לחשוב על התפשרות על הרעיונות שלהם ועל האסטרטגיה של עניין המשמורת לטובת השירותים החינמיים של עורך הדין.

עם זאת, אתה צריך להיות נוח מספיק עם עורך דין כדי לדבר ולעסוק חילופי אפילו. זה לא צריך להיות שונה מכל עורך דין אחר ולקשר הלקוח.

האם הם מכירים את דיני המשפחה?

מחלקות חוק חברות בדרך כלל חסות ותמיכה פרו בונו תוכניות. לכן, אתה עלול למצוא עורך דין אשר נוהג נוהג חוקי החברה, אך מחליט לעבוד על פרויקט דיני משפחה בצד.

אמנם אין שום דבר רע עם תרחיש זה, חשוב כי כל עו"ד בונו יש קצת היכרות עם נוהל החוק המשפחתי. המטרה היא עבור עורך הדין להיות מוכן היטב ולכן אין הפתעות בבית המשפט.

טיפים לבחירת עו"ד Pro בונו

עבודה עם עורך דין פרו בונה עשוי להיות אופציה נהדרת עבור כמה הורים, אם כי החלטה כי לא צריך להיות קל. זה רעיון טוב לבלות קצת זמן לחקור כל עורך דין ולהכיר את האופן שבו בתי המשפט לעבוד.

  • ראיון כל עורכי דין פוטנציאליים ולברר על ההצלחה של מקרים דומים שלך כי הם מיוצגים בעבר.
  • להשתתף בהליך בית המשפט מראש כדי לקבל תחושה של הליכי בית המשפט.
  • שוחח עם הורים אחרים על החוויות שלהם עם עורכי דין פרו בונו.

עורך דין במדינה שלך יכול גם לעזור לך להחליט אם אתה יכול להתמודד עם המקרה בסיוע עו"ד פרו בונו. כחלופה שאינה אדוורסרית להליך בית המשפט, הורים יכולים גם לשקול גישור או בוררות.

No Replies to "האם Pro Proo עו"ד נכון עבור הקוסטודיה שלך מקרה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 3