גירושין: באמצעות Paralegal במקום עורך דין יכול להיות מהלך חכם

גירושין: באמצעות Paralegal במקום עורך דין יכול להיות מהלך חכם

שְׁאֵלָה: האם אני יכול להשתמש paralegal במקום עורך דין גירושין?

תשובה:

כן, ברוב המדינות זה חוקי להשתמש בשירותים של paralegal מוסמך כדי לעזור עם הניירת שנוצר על ידי תהליך הגירושין. בחלק מהמדינות ניתנה לכותרות משפטיות עצמאיות זכות חוקית לשמש "מכינות מסמכים משפטיים". כלומר, אם יש לך בקשה להגיש בקשה או להגיש בקשה להרשמה, אתה נמצא בזכויותיך החוקיות לשכור חבר פרלמנט כדי לעשות זאת.

Paralegals יכול:

  • להכין טפסים גירושין בשבילך,
  • אגיד לך היכן טפסים אלה צריכים להיות מוגשות,
  • תגיד לך איך להגיש גירושין טפסים על בן הזוג שלך,
  • עזור לך למלא טפסים ספציפיים למדינה לצורך שינוי תמיכה או מזונות לילד.

Paralegals לא יכול לתת לך ייעוץ משפטי אף. הם גם לא יכולים ללכת לבית המשפט ואת עו"ד בשבילך באותה דרך גירושין עורך דין יהיה. אם אתה חווה גירושים פשוטים, uncontested אתה יכול לחסוך כסף הולך בדרך זו.

אם הגירושין שלך הוא מאוד מתנגש עם בעיות כגון קרב משמורת או נכסים גדולים לפצל paralegal זה לא משהו שאתה רוצה לשקול. הידע שלהם על הליך בית המשפט ואת חוקי גירושין המדינה הם מוגבלים מה שהופך אותם פחות יקר במצב סכסוך גבוה.

כמו עם עורך דין גירושין, אתה לא צריך חוזה עם paralegal מבלי לעשות מחקר ראשון לתוך הרקע שלו. בדוק עם Better Business Bureau שלך עבור כל התלונות.

שאל על הניסיון שלהם וחינוך. ניסיון והכישורים הם הכרחיים בבחירת paralegal!

גיליתי, באמצעות הניסיון האישי שלי, כי paralegal יכול להיות נכס בעל ערך אם אתה לא משתמש עורך דין. היה לי ניסיון לייצג את עצמי בבית המשפט למשפחה במדינת אלבמה, היה מאוד מכיר את החוקים ואת הליכי בית המשפט.

כשעברתי למדינה חדשה והאקס שלי הופיע אחרי שש שנים עם עורך דין ועם עתירה למשמורת על הבן הצעיר שלנו, הייתי אבוד. וגם, הייתי נשבר עם כסף כדי לשכור עורך דין. בהיותי לא מכיר את החוקים והנהלים של המדינה החדשה שלי התחלתי לעשות את שיעורי הבית שלי. גם אני התחלתי לדאוג כי מקרה המשמורת היה בוגדני מבחינה משפטית הרבה יותר מכל מה שעשיתי על שלי קודם. ידעתי שאני זקוק לעזרה כדי לוודא שאני מגיש את הניירת המתאימה לבית המשפט המתאים.

הלכתי באינטרנט ומחקר paralegals ומצא אחד, תמורת תשלום קטן, היה מסתכל על הניירת במקרה ולעזור לי לעשות הכל נעשה כראוי. הנה תמרוץ, הניירת שלי היה בסדר, לבוא לגלות עורך הדין לשעבר שלי הגיש את העתירה למשמורת עם המשפט הלא נכון.

תארו לעצמכם את ההנאה שהרגשתי כאשר הגשתי עתירה לדחות אותה על סמך טעותו של עורך דינו. היה לי זמן טוב בבית המשפט באותו יום. במיוחד כאשר השופט חייך ואמר, "היא קיבלה!" האקסית שלי ועורך דינו היו צריכים להתחיל מחדש ולהגיש את הניירת בבית המשפט הנכון, שעשה בעקשנות.

תודה paralegal האטנו את התהליך קצת וכאשר הגעתי בבית המשפט כל המסמכים שלי הוגשו כראוי ועל מנת.

העזרה יכולה להגיע ממקומות בלתי צפויים.

אם אתה לא מסוגל לשכור עורך דין, אבל צריך להשתמש בית המשפט כדי להגן על הזכויות המשפטיות שלך, paralegal יכול להדריך אותך בתהליך ואת alliviate הרבה מתח וחרדה.

No Replies to "גירושין: באמצעות Paralegal במקום עורך דין יכול להיות מהלך חכם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 88 = 93