נישואין אהבה ללא תנאים: אל תבינו את שני מבולבל | insightyv.com

נישואין אהבה ללא תנאים: אל תבינו את שני מבולבל

נישואין אהבה ללא תנאים: אל תבינו את שני מבולבל

 

אל תבלבל אהבה זוגית עם אהבה ללא תנאים

 

אמרת, “אני עושה” והבטחתי לאהוב “לטוב ולרע”, אבל האם התכוונת לזה? כי, אומר “אני עושה” היא לא הבטחה של אהבה ללא תנאים.

אתה בטח המום ששאלתי את השאלה. 

“מובן שהתכוונתי לזה. אני נשוי “, אתה חושב.

אבל נדרים הם פשוט מילים, לא יותר. נדרים הם אמרו, אבל נדרים ניתן לשבור. אין הסכם ברזל על הפלנטה הזאת שישאיר כמה ביחד, לנצח, אם אנחנו אוהבים את העובדה הזאת או לא.

לעתים קרובות מדי, נדרים הם פשוט מס שפתיים. זה לא אומר שאנשים לא בלב שלם מתכוון להם כאשר הם עומדים שם עם האדם שהם אוהבים מול בני משפחה וחברים שלהם. זה אומר כי לעתים קרובות יותר מאשר לא הולך עם הזמן, אנשים שוכחים נדרים שלהם. אנשים שוכחים כי הם הבטיחו לאהוב “לטוב ולרע”, כאשר אהבה בלתי מותנית באמת קשה לבוא! וקשה לעשות זאת!

לאם או לאב יש אהבה ללא תנאי לילדיו. כלומר, זה לא משנה כמה נפלא או לא נפלא של הילדים של האדם, האהבה היא unwevering ו unlessenting. אני מוכן להתערב שאפילו צ ‘ארלס מנסון והורים של Kayne West אוהבים אותם ללא תנאי, גם אם אחד הוא רוצח סוציופטי והשני נרקיסיסט יהיר.

עם זאת, מציאת מבוגר אחר לאהוב ללא תנאי הוא אתגר. זה לא בלתי אפשרי כמובן, (כמה רע זה יהיה?) אבל זה קשה.

אם זה לא היה אתגר, האהבה האמיתית לא תהיה כל כך מיוחדת כי היינו כל כך יש גישה קלה אליו כי אולי אנחנו לא מעריכים את זה כמו שאנחנו עושים היום של היום. 

אהבה היא עבודה קשה:

העובדה היא, לאהוב מישהו הוא מלאכה בסדר כי חייב להיות מותאם ומותאמים לאורך זמן. כן, אהבה אמיתית היא עבודה – אבל לא עבודה קשה.

זה מאמץ לאהוב, אבל לא צריך להרגיש כמו עבודת עבדים. 

כדי באמת לאהוב מישהו ללא תנאי, לאורך זמן, פירושו מחויבות להמשיך לגלות דברים חדשים על השותף שלך ועל השותף שלך להתחייב לגלות דברים חדשים על עצמו או על עצמה. כנ”ל לגביך! 

אתה צריך לשים אנרגיה לגלות דברים חדשים עליך ולשתף את מי שאתה כאדם ואת מי אתה “גדל” לתוך. קבלת השינויים זה בזה ואוהבת זה את זה עבור מי אתה ויהיה מה היא אהבה ללא תנאי: לא איזה רישיון נישואין או טבעת על האצבע. לא איזה קלישאה “לטוב ולרע” ביטוי.

שורה תחתונה? נדרים מתכוון zilch בכוחות עצמם. נדרים לא מתעוררים לחיים עד שאתה חי אותם ולא רק עבור השנים הראשונות של הנישואין, אבל ברציפות, כל יום.

אבל לפעמים, לאהוב מישהו על כל מה שהוא או היא, זה הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לעשות!

איך אתה שואל?

לאהוב מישהו ללא תנאי הוא רעיל כאשר האדם שאתה אוהב הוא מכור, רמאי, או מתעלל. לאהוב מישהו לא משנה איך הוא או היא מתייחסת אליך לטוב ולרע זה לא מה האהבה אמורה להיות. זו לא אהבה בכלל: זו תלות.

הורים יכולים לאהוב את ילדיהם גם אם הם סוציופת כמו שאמרתי קודם.

 אבל אם אמרת את הנדרים שלך עם גבר או אישה שהתנהגויותיהם נעות בין רמאות לבין שימוש בסמים, הגיע הזמן לשקול מחדש את הנדרים האלה. הגיע הזמן לומר, “אולי לא, לטוב ולרע”.

אם אתה נשבע בחגיגיות למות עם השותף שלך ואת הדרך שלו או שלה להראות לך אהבה היא על ידי רמאות, התעללות, שקר או כל התנהגות רעילה אחרת, הגיע הזמן לשבור את נדרים אלה ואת הרעיון שהם מתכוונים אהבה.

אהבה יכולה להיות הרסנית:

לא משנה מה אתה אומר או נשבע, אף אחד לא צריך להיות נשוי להרס. אף אחד לא צריך להרים את ידו ברצון ולומר, “אני נשוי זה אדם, אז עכשיו אני צריך להישאר במצב זה רעיל מכוער לכל החיים.”

זכור, נדרים בנישואין לא אומר כלום עד שאתה חי אותם ואם אתה נשוי למישהו נשוי להתנהגויות רעות, אז זה הזמן להתגרש עצמך מאותו אדם ואת התנהגויות רעילות שלהם.

נדרים הם רק טוב כמו שני אנשים שאומרים ולחיות אותם. לעולם אל תרגיש אשמה על עזיבת מישהו ולא לאהוב מישהו ללא תנאי שהוא רעיל או פוגע. יותר מדי אנשים חשים תקועים על ידי מחויבות משפטית או דתית שהם עשו ואת הקונוטציות כי אלה בני הזוג נשואים צריך להשאיר תפוח רע כאשר הם צריכים. אף אחד לא מחזיק אותך כבני ערובה לאדם הזה. אפילו לא החוק. יש דרך החוצה ואם אתה אוהב את עצמך, ללא תנאי, אז אתה צריך להגדיר את עצמך חופשי.

וזה המוסר האמיתי של הסיפור: האדם שאתה חייב לאהוב ללא תנאים הוא בראש ובראשונה, אחרת איזה שותף אתה תהיה? אתה יכול לעמוד מול כל העיר ולהבטיח לאהוב מישהו לנצח אבל אם אתה לא אוהב את עצמך, המילים הן רק אוויר. 

No Replies to "נישואין אהבה ללא תנאים: אל תבינו את שני מבולבל"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    61 − 60 =