איך אני מטפל בביקורי ילדי בקיץ?

איך אני מטפל בביקורי ילדי בקיץ?

ביקור קיץ יכול להיות מסובך לילדים, במיוחד כשהם מזדקנים. בעוד שביקורי קיץ ממושכים עשויים להיות גולת הכותרת כשהם היו קטנים, זה יכול להיות קשה עבור tweens ובני נוער להתנתק חברים שלהם להיכנס לסצינה חברתית כי הוא לא מוכר להם או מרגיש חדש לגמרי.

(כי גם אם הם מסתובבים עם הילדים אותו הם רואים בכל קיץ, הרבה שינוי קורה במהלך שנת הלימודים.

זה עושה את המאמץ כדי להתחבר מחדש עם הילדים השכונה מרגיש הרבה כמו עבודה.)

כדי להפיק את המירב מביקור קיץ ארוך יותר, ועדיין להיות רגיש לצורכי הילדים שלך, נסה את הטיפים הבאים: 

 1. היכנסו לשגרה שלהם. זה עשוי להיות קשה עבור הורים עובדים, אבל לוחות הזמנים של בני נוער מקבלים מאוחר יותר מאוחר יותר. נסה לבחור לילה אחד בשבוע, כאשר אתה יכול להישאר עד מאוחר, ופשוט לבלות יחד.
 2. לשמור על קשר עם ההורה האחר. טיפ זה הוא פי שניים. אתה צריך לשמור על קשר עם ההורה השני כדי להעביר לוחות זמנים ופרטים חשובים אחרים. אבל הילדים שלך צריכים לשמור על תקשורת כדי להמשיך להרגיש מחובר ל 'חייהם אחרים'. מצפה שהם יבדקו לגמרי, בלי שום רמז קל של סקרנות או געגועים, לא מציאותיים. במקום זאת, ליצור הזדמנויות עבור tween או העשרה שלך כדי לשמור על קשר עם ההורה השני במהלך הזמן שלך ביחד - ולתת לו או לה לדעת שזה יותר בסדר איתך.
 1. תוכניות כיף כיף. ביקור הקיץ עשוי להיות נתח הזמן הארוך ביותר שיש לך יחד כל השנה. נצל את זה! קח קצת זמן מחוץ לעבודה לעשות משהו מהנה שניכם תהנו.
 2. שיתוף אחריות כמו מטלות. יחד עם זאת, חשוב עבור tween שלך או העשרה להרגיש חלק של משק הבית, ולכן לא נרתעים הקצאת מטלות ואחריות.
 1. בתורו מכינים אחד את השני של הארוחות החביבות. לכולנו יש מאכלים האהובים עלינו. קח קצת זמן הקיץ הזה מניות שלך, וללמד את tween או העשרה איך להכין את זה. רק להיות באותה מידה כמו מוכן לקחת חלק כאשר הוא או היא מציעה לבשל ארוחה שמעולם לא שמעתם על לפני. זה מה שיתוף המועדפים שלך הוא על כל!
 2. שתף את התחביבים שלך ואת האינטרסים. באופן דומה, כוונו לשתף את הדברים שאתם אוהבים לעשות, מהקשבה לאמני המוסיקה האהובים עליכם ועד ספרים שעזרו לעצב את מי שאתם ואת מה שאתם מקווים להעביר לילדים שלכם.
 3. ליהנות פעילויות ספונטניות. הפעם יחד הוא גם זמן כיף קיץ ספונטני. בין אם זה רכיבה על אופניים לפארק או מפתיע את הילדים עם טיול מהיר לחנות גלידה האהובים עליהם, לקחת את הזמן ליהנות "דברים קטנים" יחד.
 4. הפוך את הזמן ללמידה. Tweens ו בני נוער לעתים קרובות יש קיץ הקריאה משימות ופרויקטים כי צריך להסתיים לפני הלימודים מתחיל שוב. למרות שאתה לא צריך לעזור להם לעשות את העבודה, כדי להיות בטוח לעזור להם לגלף את הזמן הדרוש כדי להציג את מיטב המאמצים.
 5. הפוך זמן לראות משפחה מורחבת. ביקור הקיץ גם מהווה הזדמנות אידיאלית עבור הילדים לבלות זמן עם הצד שלך של המשפחה. ודא שאתה עושה את החלק שלך כדי שזה יקרה - זמן רב לפני הגיע הזמן שנת הלימודים להתחיל שוב.
 1. להיות סבלני. לבסוף, זכור כי היחסים לוקח זמן. ייתכן שהחיבור שלך עם הילדים שלך לא ירגיש נוח או עמוק, וזה בסדר. תן לעצמך זמן להסתגל, במיוחד אם הילדים שלך מכירים מישהו מיוחד או שאתה לאחרונה נשוי והציג אחים צעד. אלה הם שינויים גדולים, ובזמן הקיץ הביקור עשוי להיות הזמן האידיאלי לתת אלה היחסים לגדול, אתה רוצה לפנות מקום שפע של עליות ומורדות לאורך הדרך.

No Replies to "איך אני מטפל בביקורי ילדי בקיץ?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 58 = 61