עבור חלק רמאים כל מה שהם צריכים הוא הזדמנות

עבור חלק רמאים כל מה שהם צריכים הוא הזדמנות

עבור רמאי אופורטוניסטי, זה הכל על ההזדמנות לקיים יחסי מין עם מישהו אחר מאשר בן הזוג שלהם.

סוג נפוץ אחד של רמאות הוא תאווה מונעת ואופורטוניסטית. בן הזוג אשר מונע על ידי תאווה עבור אדם אחר בדרך כלל אוהב את בן הזוג שלהם מחויבת הנישואים שלהם אבל יש השתוקקות למשהו או למישהו אחר. הם אוהבים "לתבל" את זה קצת!

רמאי אופורטוניסטי הוא על כל יחסי מין עם מישהו שהוא / היא פגשה והם נמשכים מאוד או, הצורך להוסיף טעם מיני הם לא יכולים לקבל בבית.

לדוגמה; ג'וש העריץ את אשתו סאלי. היו להם יחסים חברתיים ומחויבים. חיי המין שלהם היו גדולים, שניהם מוכנים לרצות את השני מאוד בקנה אחד עם הצרכים של האחר.

ג'וש, עורך דין, שכר עורך-דין חדש במשרדו. אוליביה היתה היפוכו של סאלי בכל דרך. סאלי היא מין דבורה של ברט, אוליביה היא נערה של דיור. סאלי סוודרים סוודרים גולף בעוד אוליביה מעדיף לחצות חולצות חושפות. סאלי לובשת את שערה קצר אבל אוליביה יש תלתלים מלאים התלויים על גבה להתנועע אנה ואנה כשהיא הולכת.

ג 'וש בקרוב מצא את עצמו חולם בהקיץ על איך זה יהיה כמו לישון אוליביה. ככל שחשב על מצע אוליביה, היה זקוק יותר למיטתו של אוליביה. הוא פיתח כמיהה עזה לאוליביה, בדומה לסאלי למלפפונים חמוצים בהיריון עם ילדם השני.

ואוליביה, היא לא עשתה דבר כדי להניא את תשוקותיו הברורות של ג'וש. עד מהרה הם שיחקו משחק אחד עם השני.

מקניט דיבורים, מבטים מרמזים, ואז תשוקה מלאה על שולחנו של ג'וש. הו, העונג שג'וש הרגיש היה מענג. העובדה שהוא לקח חלק במשהו אסור אסרה אותו הרבה יותר.

ג'וש ואוליביה המשיכו ליהנות זה מזה חודשים. ג 'וש הרגיש כמו אליס בארץ הפלאות, אבל הוא נפל לתוך דפי פנטהאוז פורום ולא למטה ארנב חור.

כמו אליס אם כי, הוא עלול בסופו של דבר במשפט כי הוא בטח לשבור את הלב של המלכה שלו היא אי פעם לגלות.

ג'וש אשם במה שהרומה האופורטוניסטית שלך אשם בה, האמונה שהאשה לעולם לא תדע ומה שהיא לא יודעת לא יזיק לה. ג'וש עשה מה שעושים גברים ונשים רבים; הם רואים הזדמנות לנצל.

יש הפתגם הישן, "גברים הם רק נאמן כמו האפשרויות שלהם." כנ"ל לגבי נשים ללא קשר למין כמה אנשים הולכים לנצל את ההזדמנות לרמות כאשר ניתנה האפשרות.

האם בן / בת הזוג שלך רודף הזדמנויות??

כמו ג 'וש, רמאי אופורטוניסטי מרגיש שאם המצב מציג את עצמו, הוא צריך לנצל. הוא לא רוצה לחשוב שהוא יכול להחמיץ משהו טוב.

האופורטוניסט תמיד מחפש הזדמנויות ולומד את האפשרויות שלו. לא רק כשמדובר בגידה אלא בכלל. הוא לא אדם שחור ולבן, יש לו את היכולת לראות תוצאות רבות ושונות למצבים ואוהב בחירות.

הוא, "אתה חי רק פעם" סוג של אדם אשר תמיד פתוחה הזדמנות חדשה. ואם אחד לא יבוא, הוא ילך לעבודה כדי שזה יקרה.

רמאי אופורטוניסטי נשוי לאשה / גבר שחושב שלה / הבחור שלו לעולם לא לרמות.

הוא / היא gregarious, כיף, נועז, אוהב ו סומך עליך לשים 100% של האמונה שלך ואת אמון בו.

No Replies to "עבור חלק רמאים כל מה שהם צריכים הוא הזדמנות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + = 10