לבקר את הנכדים שלך, כמעט

לבקר את הנכדים שלך, כמעט

כמה הורים noncustodial זוכים ביקור וירטואלי, המזכה אותם וידאו צ'אטים או ועידות וידאו עם ילדיהם. סבא וסבתא עשויים לתהות כיצד נתוני ביקור וירטואלי זכויות ביקור סבתא.

בשלב זה, ביקור וירטואלי - המכונה לפעמים ביקור חזותי, ביקור אלקטרוני או ביקור אלקטרוני - ניתן לכלול פעולות בית המשפט עבור סבים המבקשים זכויות ביקור.

ככלל, ביקור וירטואלי אינו נחשב בנפרד מזכויות ביקור אחרות. סבים שאינם זכאים בעיני בית המשפט עבור פנים אל פנים לבקר הם מאוד לא סביר לנצח בכל סוג של ביקור אלקטרוני. אם, עם זאת, הם נשפטים זכאים לביקור קבוע, הם עשויים להיות מסוגלים לקבל ביקור וירטואלי נוסף, במיוחד אם הם סבים למרחקים ארוכים.

רקע של ביקורים וירטואליים

המונח וירטואלי הביקור החל להופיע בכתבי עת משפטיים סביב 2002. סיור וירטואלי מאפשר הורים שאינם custodial לשמור על קשר עם ילדים כאשר המרחק או בעיות אחרות למנוע מהם לבקר פנים אל פנים. היא יושמה גם בבתי סוהר מסוימים כדי לאפשר להורים כלואים להישאר במגע עם ילדיהם.

רוב הביקור הווירטואלי מתבצע באמצעות המחשב ואת מצלמת האינטרנט, באמצעות תוכניות כגון סקייפ. אפליקציית FaceTime, הזמינה ב- iPhone, iPad ו- iPod, מאפשרת שיחות וידאו לנייד ותורמת לצמיחה בביקורים וירטואליים, על פי ריצ'רד ס. ויקטור, עורך דין מישיגן, המייסד של ארגון זכויות הסבים.

כיצד לזכות E- ביקורים עם הנכדים

סבים, אשר נמצאים בתהליך של הרשאת זכויות הביקור שלהם דרך מערכת בתי המשפט המבקשים ביקור וירטואלי צריך להיות בטוח כי היא ציינה במשא ומתן. לפחות שש מדינות רשמו ביקורים וירטואליים בחוק, אך אף מדינה לא קבעה ביקורים וירטואליים עבור סבים וסבתות.

סבא וסבתא יש סיכוי טוב יותר לזכות בביקור וירטואלי במדינות שבהן ההורים יכולים לקבל דואר ביקור. המדינות אשר התייחסו ביקור אלקטרוני להורים כוללים טקסס, יוטה, ויסקונסין, אילינוי, צפון קרוליינה ופלורידה. 

"מאז סקייפ כבר התייחס המשמורת שלנו / חוקי ביקור, סבתא עם מעמד ראוי יכול לקבל את בית המשפט הורה לבקר באמצעות הטלפון ו / או סקייפ או שיטת תקשורת דומה", אמר מארק ספנסר ויליאמס של ויליאמס של רייס חוק בצפון קרוליינה. 

מאידך גיסא, אין צורך בחוקה של מדינה שתטפל בביקורים וירטואליים לפני שסבים יוכלו לזכות בזכויות כאלה, לדברי שירלי ברנס ממרכז המשאבים של סבא וסבתא. ברנס היא יועצת משפטית בקולורדו, שאין לה חוק ביקור וירטואלי, אבל היא אומרת שאם הסבים מבקשים את זה, הביקור הווירטואלי "יידון בבית המשפט בין הצדדים, ואם יוסכם עליו, יהיה בסדר".

ביצוע ביקורים אלקטרוניים

בדיוק כמו ההורים אמורים לשתף פעולה עם סבא וסבתא הזוכים לביקור קבוע, ההורים יכולים להיות נדרשים להפוך את ילדיהם זמין עבור תקשורת אלקטרונית. הצדדים המעורבים צריכים להיות מכשירים תואמים וגישה לאינטרנט.

אז שני הצדדים צריכים להיות מול המכשירים שלהם בזמן המיועד.

זה קל להורים שרוצים לחסום גישה של סבתא לתבוע תירוצים לא להיות זמין אלקטרונית. ילד יכול להיות אמר להיות ישן, חולה או קשור עם התחייבות אחרת. האינטרנט יכול להיות אמר להיות למטה, או מכשיר עשוי להיות אמר תקלה. בדיוק כמו כמה סבים צריך לנקוט צעדים מכריעים כדי לקבל את הפנים אל פנים הביקור נאכף, כמה יצטרכו לעשות את אותו הדבר עם ביקור וירטואלי. 

פרטיות היא בעיה נוספת בביקור וירטואלי. אם הביקור הרגיל הוא ללא פיקוח, ההורה אינו שותף למה שסבא אומר לנכד. בביקור וירטואלי, עם זאת, סבא וסבתא אין ציפייה לפרטיות. זה נכון במיוחד לגבי ילדים צעירים יותר, שעבורם שימוש ללא הפסקות של מכשיר אלקטרוני לעולם אינו רעיון טוב.

אפילו ילדים גדולים יותר עשויים להידרש על ידי ההורים להשתמש במחשב משותף ולא בהתקן של הילד, כך שניתן יהיה לעקוב אחר מגע. סבא וסבתא עשויים לקוות לתקשורת לא מצונזרת עם נכד, אבל במקרה של תקשורת אלקטרונית, זה לא סביר שיקרה אם ההורה הוא אמין במיוחד.

לא תחליף לביקור אישי

הרשויות במשפט המשפחה מזהירות כי ביקור וירטואלי אינו תחליף לביקור פנים אל פנים. זה נכון גם עבור סבים כמו שזה עבור שאינם custodial ההורים. עם זאת, ביקור וירטואלי יכול להיות מתנה משמים עבור סבים שאינם יכולים לעשות מסע ארוך לראות נכד, או לסבים בבריאות רע.

למידע נוסף על חוקי ביקורים במצבים ספציפיים וכיצד לקבוע באיזו מדינה יש סמכות שיפוט.

No Replies to "לבקר את הנכדים שלך, כמעט"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + 1 =