למה אנג’לינה ג’ולי מבקשת משמורת פיזית יחידה?

למה אנג'לינה ג'ולי מבקשת משמורת פיזית יחידה?

על פי מספר רב של אתרי חדשות בידור באינטרנט, אנג'לינה ג'ולי הגישה בקשה לגירושין מבראד פיט והיא מבקשת משמורת פיזית בלעדית על ששת ילדיהם. משמורת פיזית יחידה פירושה שהילדים יחיו עם ג'ולי על בסיס יום-יומי, ויניחו לפיט רק זכויות ביקור.

שני ההורים האלה, במעט מה שאנו מכירים את הקשר שלהם עם ילדיהם, נראו מעורבים מאוד בגידול ילדיהם.

אם פיט היה אב מעורב עמוקות, ג'ולי מבקשת משמורת פיזית יחידה מעידה על כך שהיא מאמינה שהילדים יהיו בסכנה כאשר הם נמצאים במעצר, או מעידים על כך שהיא מנסה להפעיל שליטה על הילדים או להשתמש בילדים כנשק להעניש את פיט על פרשה אפשרית עם מריון קוטילאר שמועה על כך. 

 

משמורת פיזית יחידה כאמצעי להגנה על הילדים

 

למרות אנג'לינה לא האשים פיט של התעללות או הזנחה, היא הצהירה כי משמורת פיזית יהיה "לטובת הילדים". בהינתן דו"ח של עמוד שש, כי "האווירה היתה מלאה בסמים קשים ובזונות רוסיות, ואנג'י סיפרה לבראד שנלכד בה, ""זה נשמע כאילו ג'ולי סבורה שאורח החיים של פיט כרגע, לא לטובת הילדים שלהם. 

אם, כפי שדווח, לג'ולי יש ראיות מוחשיות ומשכנעות לכך שפיט מעורב בפרשה, תוך שימוש בסמים ובמקרים שונים, האם שום הורה לא ינקוט צעדים כדי להגן על ילדיהם?

שופט, אם במקרה שלהם ללכת לבית המשפט, תחליט משמורת על הגורמים הבאים. אם הדיווחים של פיט עושים סמים אמיתיים, זו מכה ענקית נגדו ויחסיו עם ילדיו. כמובן, עם הנכסים שלו הוא יכול לשכור מישהו כדי לוודא לילדים יש גישה למקום בטוח לחיות, מאוכלסים היטב, בפיקוח ואהוב.

אבל, שופט הולך לשקול את זה המקום שלו לעשות את הדברים האלה עבור הילדים שלו כל כך, הנכסים שלו לא יכול לשחק תפקיד בהחלטת משמורת אם ג 'ולי יכול להוכיח שהוא מהווה סכנה לילדיהם. 

 • האם לילד יהיה מקום בטוח לחיות בו?
 • האם הילד יהיה מאוכלס היטב ולבוש?
 • האם הילד יהיה בפיקוח מספיק?
 • האם הילד יקבל תמיכה רגשית מספקת?
 • איזה הורה מטפל בילד?
 • האם אחד ההורים פוגע בילד?
 • האם ההורה משתמש בסמים או באלכוהול?
 • האם אחד ההורים חושף את הילד לאלימות במשפחה?

לעתים קרובות הורים עושים את הטעות לחשוב כי טענה פשוטה או אפילו הוכחה כי ההורה השני השתמש בסמים או אלכוהול הוא, כשלעצמו, מספיק כדי לתמוך בקשת משמורת פיזית יחיד. חוק הגירושים בדרך כלל דורש יותר מאשר רק את הטענה החשופה כי אחד ההורים משתמש בסמים. אז, אם ג 'ולי מתכוונת להילחם על משמורת הבלעדית, היא תהיה במעלה ההר במעלה ההר.

ומכיוון שמקור אומר ל- TMZ, "אין סיכוי שזה יקרה, פיט רוצה משמורת משותפת ... הוא לא רוצה להפריע ליכולתה של אנג'לינה להיות שותף, אבל הוא לא יאפשר לה לסכל אותו ", נראה כי המאבק המשמורת קדימה אם הם לא יכולים לבוא להסכם מחוץ לבית המשפט.

 

 

משמורת פיזית יחידה כאמצעי להשגת היד העליונה

 

זה לא מתייחס ספציפית אנג'לינה ג 'ולי אבל, זה נפוץ עבור ההורים לנסות להשיג משמורת פיזית הבלעדית כאמצעי להשיג יד על ההורה השני. אין זה נדיר, במיוחד עבור אמהות, להרגיש את בן הזוג בוגד שלהם לא צריך זכויות לילדים. יש נטייה מוטעית עבור חלק להרגיש כי הבעל לא רק בוגד באישה אבל הילדים גם ובכך ויתרו זכויות הוריהם.

אתה ואני יודעים כי הוא hogwash מונע על ידי כעס ו spite אבל, זה לא אומר שזה לא יקרה.

אם ג'ולי כועסת ורוצה להעניש את פיט, אין דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר להגביל את הזמן שיש לו עם ילדיו. עבודותיה ההומניטריות אינן יכולות להתפשט לגבר שבגידה בה ובאב ילדיה.

כאשר לב שבור ופגוע מעניש את מי שגרם כאב יכול להיראות חשוב יותר ממה באמת לטובת הילדים. 

אני מקווה למען הילדים שג'ולי לא תלך בדרך הזאת דרך המים הסוערים שהיא ופיט עומדים לנווט בהם. 

No Replies to "למה אנג'לינה ג'ולי מבקשת משמורת פיזית יחידה?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  35 + = 40