וויל ג’ון וקייט גוסלין גירושין?

שְׁאֵלָה: וויל ג'ון וקייט גוסלין גירושין?

תשובה:

לחץ כאן לקבלת עדכון על ג 'ון ואת ההחלטה של ​​קייט גירושין

לאחר שצולם במועדון לילה מקומי ב -2: 00 עם בלונדינית מסתורית, לכאורה שיכורה, בלי להקת נישואים, והתייחסה לחברו כאל "מותק" בזמן שאשתו הייתה בכל רחבי הארץ כדי לקדם את ספרה החדש, סופת תקיפה של התקשורת אפפה את הנישואים של ג'ון וקייט גוסלין, ולדעתי ג'ון מסביר כמה דברים.

לדברי ג 'ון, "כמו רוב האנשים, יש לי חברים זכר ונקבה ואני לא הולך לסיים את החברות שלי רק בגלל שאני בטלוויזיה", אמר גוסלין מדריך טלוויזיה, לפני מודה כי להיות בחוץ מאוחר בלילה "הראה עניים שיפוט מצדי ".

"מה שעושה אותי חולה", הוא המשיך, "זה שההתנהגות שלי רשלנית שמה את המשפחה שלי במצב לא נוח זה, המשפחה שלי היא הדבר הכי חשוב בחיי וזה הורג אותי שההאשמות האלה פגעו בהם".

ג'ון, אביו של תאומים בני שמונה ותיקנים בני ארבע שנים, זוהה על העיר מספר פעמים בשנה האחרונה, על פי הדיווחים, הוא סיפר לשותפים במכללה המקומית כי הוא "כנראה" יגיע גרושים, תוך ניסיון לנשק אותם וליהנות ממושך של "ריקוד מלוכלך".

קייט גוסלין לא פרסמה הודעה לעיתונות על האירוע והמשיכה בסיור הספר שלה כדי לקדם את "שמונה פרצופים קטנים: מסע של אמא", אשר debuted בשעה מספר חמש ברשימת רבי המכר של ניו יורק טיימס.

כולנו יכולים לשער אם בני הזוג הולכים לגירושים, אבל אנחנו לא יכולים לחיות בתוך הנישואים שלהם. ללא יכולת זו אני סבור שמה שקורה בנישואיהם הוא עסקם. זה עניין פרטי שנשאר להם להתמודד.

אמנם, אם אי פעם ראית את המופע קייט יורד כמו להיות שליטה קצת מתעלל מילולית כלפי ג 'ון.

צפיתי והסתכלתי עליו בעין מאומנת, אני חייב לומר שיש בעיות בחיי הנישואין שצריך לטפל בהן. מה ג 'ון קייט אין לי את המותרות של התמודדות עם בעיות אלה ללא קהל גדול טלוויזיה chiming עם דעותיהם. זה עצוב צריך להיות מלחיץ אבל כאשר אתה בוחר לשים את החיים שלך על הצג לעולם לראות לפעמים אתה סובל השלכות שליליות ... כמו לוותר על הפרטיות שלך.

מי יודע מה הולך בשביל ג'ון וקייט ושמונת ילדיהם. אני מקווה שאם יהיו בעיות שג'ון יוכל למצוא דרך לטפל בהן מלבד הבגידה. כפי שקצר כמו קייט, היא לא מגיע לסבול את ההשלכות השליליות של בגידה בנישואיה או במשפחה.

אני אומר מזל טוב ומהירות של אלוהים לגוסלין!

עוד על ג'ון וקייט גוסלין

האם ג 'ון Gosselin בוגד על קייט?
היא קייט Gosselin גם בגידה?
יון וקייט נישואין פרופיל

No Replies to "וויל ג'ון וקייט גוסלין גירושין?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    29 − = 19