שינוי בהזמנות לילד: מדריך להורים שאינם משגיחים

שינוי בהזמנות לילד: מדריך להורים שאינם משגיחים

אבות צעירים, גרושים או רווקים, מצטרפים למשמר הלאומי או למילואים, מאותן סיבות שאחד מהם נשוי או נשוי באושר: פטריוטיזם, הכשרה בעבודה, הטבות לחינוך או פרישה, לראות את העולם, להרוויח קצת כסף, ועוד. הם מבינים שהשירות הצבאי שלהם כנראה ישפיע על חייהם האזרחיים במגוון דרכים והם מוכנים להקריב את הקורבן.

אבל אף אחד לא חושב כי להיות בתוך המשמר או ריזרב יכול לנחות אותם בכלא. אבל זה יכול. וכעורך דין שמייצג אבות בענייני גירושין ותמיכה בילדים, ראיתי את זה קורה שוב ושוב.

הנה מצב אופייני: צעיר עם עבודה אזרחית הגונה מצטרף המשמר הלאומי או ריזרב. הוא אב לילד אחד או יותר ונצטווה לשלם את תמיכת הילדים על פי שכר האזרח שלו. זה בסדר. הבעיות מתעוררות כאשר יחידת האב הצעיר הופכת לפעילה ולפרוס. משכורתו הצבאית נמוכה בהרבה מזו האזרחית, והוא אינו מסוגל לשלם את תמיכתו בילד. במהלך הפריסה שלו, הוא מקבל יותר ויותר מאחור וכאשר הוא חוזר סוף סוף הביתה, הוא הועמד לדין על אי תשלום של תמיכה. נשמע מטורף, לא? אבל כפי שאומר הפתגם הישן, האמת יכולה להיות (ולעתים קרובות) זרה יותר מאשר בדיה.

 

לפני שתלך

אם אתה במילואים / משמר ואתה חייב ילד תמיכה, השני אתה מקבל את ההוראות שלך אתה בהחלט חייב ללכת לבית המשפט כדי לקבל את הזמנת התמיכה שלך שונה.

אני לא יכול להדגיש מספיק עד כמה חשוב לעשות את זה לפני שאתה פרוס. על פי חוק, צווי תמיכה בילדים אינם ניתנים להפרעה רטרואקטיבית לפני מועד הגשתם - ניתן לבצע כל הפחתה רק ממועד צו השופט. אם לא תצליח לעשות זאת לפני שתעזוב את הארץ, לא תועמד לדין בעת ​​פריסתך.

אבל כשאתה חוזר הביתה, אתה יכול להיות הליכה לתוך בלגן אמיתי מול הזמן בכלא ועונשים אחרים.

 

אם אפשרי, קבל עורך דין

בקשות לשנות את תמיכת הילד הם די פשוט ועורך דין טוב יוכל לטפל בזה בשבילך די מהר. אבל אני מבין שלא כולם יכולים להרשות לעצמם עורכי דין. החדשות הטובות הן שיש לך הרבה אפשרויות.

 • בדוק על בסיס. ברוב המתקנים הצבאיים יש משרדי סיוע משפטי. עורכי הדין (שנקראים שופטי שופט, או ג'ג) עשויים לתת לך הדרכה כלשהי ולכוון אותך לעבר משאבים אחרים - אך הם אינם רשאים לייצג אותך בבית משפט אזרחי.
 • בדוק עם סיוע משפטי מקומי. בערים רבות ובמחוזות יש מרפאות שבהן עורכי דין מתנדבים לסייע לאנשים בעלי הכנסה נמוכה עם בעיות משפטיות בסיסיות. מניסיוני, המרפאות הללו בדרך כלל מסרבות לעזור לאבות.
 • בדוק עם התובע המחוזי המקומי שלך. אבל לשמור על הציפיות שלך נמוך. מערכת המשפט מוסמכת לייצג - להורים ללא משמורת (בדרך כלל אמהות) כדי לאסוף תמיכה בילדים. למרבה הצער, אין להם כל מחויבות לסייע להורים שאינם קסטודיאליים להפחית את צווי התמיכה שלהם. כתוצאה מכך, הם עשויים לסרב לבקשתך.
 • ייצג את עצמך. אני אדבר על זה בפירוט רב יותר בהמשך.

   

  הולך לבד

  אם אתה מרגיש מאוים על ידי האפשרות של מילוי מאות מסמכים משפטיים מנסה להבין חבורה של ז 'רגון משפטי, להירגע. המסמך העיקרי שאתה צריך לדאוג הוא את הבקשה לשינוי תמיכה הילד (השם בפועל עשוי להיות שונה במדינות או מחוזות שונים, אבל זה יהיה משהו כזה). כל מה שאתה עושה הוא מראה כי יש "סיכוי משמעותי בנסיבות." כלומר, סדר התמיכה המקורי שלך היה מבוסס על השכר האזרחי שלך ואתה תהיה עושה הרבה פחות במהלך הפריסה שלך. כתוצאה מכך, יש להפחית את תשלום התמיכה שלך. זה די הרבה.

  ייצגתי אבות בכל רחבי הארץ, ולכל בית משפט שהייתי בו יש אנשים שיכולים לעזור "פרו (אנשים המייצגים עצמם). הם יוכלו לעזור לך למלא ולגיש את העתירה שלך, לקבוע תאריך בית המשפט, וכן להודיע ​​כראוי אמא של הילד.

  המטרה שלך היא להגיע לפני שופט. גיליתי שרוב השופטים די גמישים עם אנשים שמייצגים את עצמם, והם עשויים לקבל ניירת שאינה אות מושלמת, וכנראה שואלים את אחד מעורכי הדין שבמקרה יושב באולם (ויש תמיד כמה ) לנסח את הצו המשקף את החלטת השופט.

  לפעמים, המצב עשוי להיות קצת יותר מורכב. לדוגמה:

  • אם אתה הולך להיות פרוסים מוקדם יותר אתה יכול לקבל תאריך המשפט, אתה יכול להגיש בקשה לשימוע חירום. במקרה זה, סביר להניח שתצטרך להגיש הצהרה נוטריונית, מושבעת (הנקראת תצהיר) המתארת ​​מדוע אתה זקוק לשימוע חירום.
  • אם אתה נמצא במצב שונה מזה שבו בוצעה ההזמנה המקורית לילד, תוכל לשקול לבקש מבית המשפט "לרשום" את ההזמנה מהמדינה האחרת. לאחר מכן תוכל להגיש את העתירה כדי לשנות אם קיימת סמכות שיפוטית.

  בשני המקרים האלה, יש כמה חישוקים נוספים לקפוץ דרך, אבל זה בהחלט אפשרי. עם זאת, אתה יכול לראות למה זה חשוב כי אתה משאיר מספיק זמן כדי לעשות הכל לפני שאתה הספינה החוצה.

  אם אתה זקוק לסיוע, המשאבים הבאים עשויים להצביע לך בכיוון הנכון:

  • קואליציית אבות ומשפחות.
  • זכויות האבות (האתר שלי)
  • חיל האוויר סיוע משפטי: https://aflegalassistance.law.af.mil
  • מפקד חיל הים של חיל הים (משמש גם חיל הים): http://www.jag.navy.mil/legal_services.htm
  • משמר החופים: http://www.uscg.mil/legal/la/Legal_Assistance_Find_Lawyer.asp

   

  ג 'פרי מ' Leving כבר אחד בשם "אמריקה הטוב ביותר של עורכי דין" על ידי פורבס רדיו ™ ו נבחר על ידי עמיתיו כאחד העליון של אילינוי עורכי דין. הוא מחברם של שלושה ספרים, זכויות אבות, מלחמות גירושין, ו איך להיות אבא גרוש טוב, אשר קיבל אישור של פרנסיס הקרדינל ג'ורג 'של הארכיבישוף של שיקגו ושבחים של הנשיא ברק אובמה.

  No Replies to "שינוי בהזמנות לילד: מדריך להורים שאינם משגיחים"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   7 + 1 =