משמורת משותפת – הפוך את משמורת משותפת הסדר עבודה

בסכסוך משמורת, סביר מאוד שבית משפט יורה על הסדר משמורת משותפת. היכולת לקיים מערכת יחסים משמעותית ומשמעותית עם שני ההורים משרתת את טובת הילד. עם זאת, הורים שיש להם פרידה קשה עלול להתקשות שיתוף משמורת ילדים משותפת. הנה כמה טיפים על איך אתה עושה הסכם משמורת משותפת עבודה עבור כל הצדדים המעורבים:

אִמָא and father holding hands of happy son at park

תמונות של אסטראקן / קולטורה / גטי

עבוד על תקשורת ברורה עם ההורה המשותף שלך. הימנע להתווכח מול הילדים תמיד לשים את האינטרסים של הילדים הראשון. אם התקשורת שלך כבר עובד טוב, לנסות לעשות דברים ביחד עם הילדים שלך, מדי פעם. הילדים ייהנו לראות את שניכם חולקים את האחריות ההורית שלך.

02
של 05

לפתח תוכנית הורות מוצלחת

עובד on their own business

ג'ורג'יווייק / E + / Getty Images

אחת הדרכים הטובות ביותר לבצע בהצלחה משמורת משותפת הסדר העבודה היא על ידי תיעוד לוח הזמנים שלך באמצעות תוכנית הורות. תוכניות הורות לעזור להורים לקבוע עקרונות והנחיות זה לזה ולילד שלהם. תוכניות הורות צריך לכלול לוח זמנים לגבי מי הילד יגור על בסיס יומיומי, לוח זמנים של איך החגים ואת חופשות בית הספר מטופלים, כמו גם רשימה של מי מקבל החלטות חשובות בנושאים המשפיעים על הילד. אם אחד ההורים מפר את הסכם המשמורת המשותפת, בית המשפט רשאי לנצל את תכנית ההורות כעדות להסדרי המשמורת הספציפיים שנעשו בין ההורים.

03
של 05

בית ספר ואגודות חברתיות

יְסוֹדִי school children in a classroom shot from behind.

ליזל Bockl / Corbis / Getty תמונות

בהסדר משמורת משותפת, ההורים יכולים בדרך כלל לנהל כדי להימנע מבילוי זמן רב ביחד, אם הם מעדיפים. עם זאת, סכסוך עשוי להתעורר כאשר ההורים נקראים לאירועים בבית הספר או אירועי ספורט. הורים צריכים לחזות זמנים כאלה ולבוא עם תוכנית כיצד להתמודד עם הזדמנויות הדורשות שני ההורים להשתתף. אם היחסים בין ההורים אינם טובים, ייתכן שהם יצטרכו לקחת חלק באירועים. עם זאת, בגלל משמורת משותפת משרתת את טובת הילד, מוטב להורים למצוא דרך להתמודד אחד עם השני במהלך אותם זמנים מוגבלים.

04
של 05

החזית המאוחדת עם הילדים

מוּצלָח young team

ג'ורג'יווייק / E + / Getty Images

ילדים יותר אינטואיטיביים ממה שאנחנו נותנים להם קרדיט. לכן, בהסדר משמורת משותפת, חשוב להציג חזית אחידה עם ילדים, שכן לא יהיה טוב לילד להאמין שהוא יכול להשתמש בהורה אחד נגד השני. קבלת החלטות חד-צדדית עלולה לגרום לבלבול גדול בין הילדים ולהשפעה שלילית על התקשורת בין ההורים לילד.

05
של 05

להיות גמיש

לוּחַ שָׁנָה appointment

איזבל פאביה / רגע

אמנם, זה רעיון נהדר לפתח תוכנית הורות כדי לקבוע היכן הילד צפוי להתגורר בימים מסוימים בהסדר משמורת משותפת, חשוב באותה מידה להיות גמישים. ייתכנו מקרים, כאשר יום לוח הזמנים של הורה אחד עלול שלא לפעול עקב התנגשויות חירום. במצבי חירום, הורה הורה צריך לעבוד עם ההורה השני כדי להתאים את הקשיים תזמון ככל האפשר.

No Replies to "משמורת משותפת - הפוך את משמורת משותפת הסדר עבודה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 9 = 11