תפקידו של בית המשפט לענייני משפחה בבית המשפט שלך גירושין מקרה

תפקידו של בית המשפט לענייני משפחה בבית המשפט שלך גירושין מקרה

השופט של בית המשפט לענייני משפחה הוא בדיוק כמוך וגם אני. הוא אדם רגיל שיש לו עבודה לעשות. השופט בית המשפט יש עבודה כי בסופו של דבר לתת לו כוח על החלטות החיים בשבילך ועל בן הזוג שלך. אז, אם אתה רוצה לשמור על הכוח על איך התנחלות הגירושין שלך מתברר שאתה צריך לשים מחשבה לתוך עובר את תהליך גירושין שיתופית או מלא העוסקים בגישור להיות מוכן לנהל משא ומתן, כלומר להיות מוכן לתת ולקחת.

תפקידו של בית המשפט לענייני משפחה הוא לפתור בעיות שלא נפתרו במהלך גישור או משא ומתן על חלוקת רכוש משפחתי, תמיכה זוגית, ביקור ועוד. להלן דוגמה כיצד שופט יכול לפתור בעיה בפני בית המשפט שלו:

ג 'ף וסוזן היו הוריהם של שני ילדים צעירים בגילאי 4 ו 7 שנים. לסוזן היתה רומן ורצתה להתגרש כדי שתוכל להתחיל חיים חדשים עם הגבר האחר. ג 'ף רצה להיות ידידותי למען ילדיו. הוא רצה שילדיו יוכלו להישאר בבית הנישואין כדי שלא יחוו שינוי שיגרום להם מצוקה רגשית אחרי הגירושים.

ג'ף וסוזן הגיעו להסכם שאפשר לה להישאר בבית הנישואין עד שהילדים הגיעו לגיל 18. בהסכם, ג 'ף התנדב לשלם את המשכנתא מתוך הבנה כי כאשר הילדים הגיעו לגיל הרוב כי הבית יהיה נמכר.

הוא וסוזן היו אז לפצל את הריבית בבית 50/50. ג 'ף נחשב זה win / win המצב. הוא הרגיש שזה מה שהכי טוב לילדים שלו וכי ביצוע תשלומי המשכנתא היה השקעה טובה בשבילו כי הוא יקבל החזר על בעתיד.

כדי להגן על השקעתו ועל ילדיו מפני השפעה מופרזת של האדם האחר ג 'ף לשאול כי לא יהיה סעיף לשוחח כלל את הצו הסופי.

הסעיף קבע כי כל עוד הוא שילם את תשלומי המשכנתא על הבית כי סוזן לא היה האדם השני להישאר בן לילה בזמן הילדים היו בבית. הוא גם ציין כי אם סוזן העבירה את האיש השני או נשוי בשנית כי היא גם לקנות את העניין של ג 'ף בבית או את הבית ימכרו ואת הפיצול העצמי בין שניהם.

בתוך כמה חודשים, סוזן היה האיש השני מבלה את הלילה בבית בזמן שהילדים היו שם. לא זו בלבד שהוא בילה את הלילה שבו הוא גם השליך את הילדים בצעקות, קרא להם שמות, תפס את זרועותיהם והכה אותם כל כך חזק שהוא השאיר חבורות.

ג 'ף ביקש כי גירושו עו"ד להגיש בוז של בית המשפט נגד ההצעה סוזן. לפני שהוא הלך לבית המשפט ג 'ף תיעד את החבורות על הילדים שלו על ידי צילום תמונות ולקחת אותם לרופא. הוא גם השיג הצהרות של שכנים שהיו עדים לגבר השני לצעוק על ומשמעת פיזית של הילדים. נוסף על כך, הוא צילם את מכוניתו של האיש האחר בבית בשעת לילה מאוחרת ובשכם בבוקר.

כאשר ג 'ף הלך לבית המשפט הוא היה מסוגל להוכיח כי לא רק סוזן בבוז בכך שהוא מאפשר לאדם השני לבלות לילות בבית עם הילדים שבו הוא היה גם מסוגל להוכיח כי הילדים שלו היו התעללות.

הוא בא לבית המשפט עם תמונות, רשומות רפואיות ועדים שהוזמנו כדי להוכיח את המקרה שלו. השופט מצא מיד את סוזן בבוז של בית המשפט. הוא הורה לה לקנות את העניין של ג 'ף בבית או לשים את הבית בשוק ולמכור אותו.

הוא גם נתן ג 'ף מעצר זמני של הילדים עד חקירה נעשתה על ידי מחלקת השירותים של המדינה. לא רק ג 'ף הצליח להחזיק סוזן בבוז הוא הוציא את ילדיו בביטחון הרחק מכל השפעה נוספת של האדם האחר.

הוא היה מסוגל לעשות זאת משום שהלך לפני שהשופט התכונן, התנהג בצורה סבירה והרגיע בהצגת המקרה שלו. לג'ון היה ייצוג משפטי, אבל הוא גם ידע שההוכחה שהוא צריך לנצח בבית המשפט פירושה גם עבודה מצדו. הוא הרשים את השופט על ידי לקיחת תפקיד פרו-אקטיבי בתיק.

מה אתה יכול לעשות כדי להרשים את בית המשפט המשפחתי?

  • בואו לבית המשפט מוכן. אל תעשה את הטעות כי עורך הדין שלך יהיה מוכן. ודא שיש לך עותק של כל מסמך, רשימת עדים וכל דבר אחר הנוגע המקרה שלך כי עורך הדין שלך יש.
  • אל תעשה סצינה בבית המשפט זה ישקף לרעה עלייך. לג'ף היתה סיבה לכעוס, היתה לו סיבה לרצות לפגוע באדם שפגע בילדיו. הוא ידע כי שמירה על ראש ברמה ומתן שופט להתמודד עם זה היה הפעולה הטובה ביותר לקחת. אם יש לך מצב דומה או שאתה מרגיש כועס מתוסכל מעל בעיה לתת לשופט להיות האחרון לדעת איך אתה מרגיש.
  • עקוב אחר פרוטוקול בית המשפט המקובל. זה אומר בעקבות ייעוץ של עורך הדין שלך, מדבר כאשר מדוברת ורק לפנות לשופט אם הוא שואל אותך שאלה ישירה. אם אתה חושב עורך הדין שלך עשה טעות או לא לטפל בבעיה מסוימת ללחוש לו / אותה ולבקש כמה דקות של זמן כדי להסביר משהו. או זה או לכתוב הערה לגבי החששות שלך.
  • להיות ישר על תקלה. אולי יש דברים שאתה לא רוצה את השופט כדי לדעת על אבל עדיף להיראות כמו אדם שעשה בחירות עניים מאשר שקרן. אם משהו חשוד קורה, על הסוף שלך, סביר יותר שהצד השני גילה את זה ויביא את זה. שופטים לא מסתכלים בחביבות על אנשים שמנסים לשקר להם.

אם אתה הולך לבית המשפט כבעל דין, אני ממליץ לך ללמוד את חוקי הגירושין של המדינה שלך ולקבל כמה הדרכה ככל האפשר מראש לגבי כללי המדינה שלך להליך אזרחי.

No Replies to "תפקידו של בית המשפט לענייני משפחה בבית המשפט שלך גירושין מקרה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 2