צמצום אחרון שינויים דקה על שיתוף הורות בתוספת עם טיפים אלה | insightyv.com

צמצום אחרון שינויים דקה על שיתוף הורות בתוספת עם טיפים אלה

צמצום אחרון שינויים דקה על שיתוף הורות בתוספת עם טיפים אלה

יצירת לוח זמנים קבוע של הורה-ילד מגדירה שגרת משפחה, גם כאשר המשפחה מתגוררת בשני בתים שונים. ילדים רוצים לדעת מתי הם יכולים לראות כל הורה ונוטים לעשות הכי טוב עם עקביות ומבנה. עם זאת, לפעמים צריך לשנות את לוח הזמנים עשוי להתעורר – בשבילך, לשעבר שלך, או את הילדים. שמירה על גמישות מסוימת עושה התאמות מדי פעם קל יותר לטפל יכול לטפח תחושה של עבודת צוות בין ההורים שיתוף.

כאשר אתה צריך לבקש שינוי בלוח הזמנים, אתה הולך רוצה לשעבר שלך להיות שיתופי. יחד עם זאת, אתה לא רוצה להיות ניצלו אם הוא או היא כל הזמן מניחה ביקורים ניתן לתזמן מחדש. הגדר גבולות המשרד אחד עם השני כשמדובר ביצוע התאמות בלוח הזמנים של ביקור הילד.

מזער את השינויים בלוח הזמנים

כתוב את לוח הזמנים למטה. שגרת הורות הזמן שלך צריך להיות משהו שאתה גם מסכים עם יכול לשמור לאורך זמן. זה לא אומר שלעולם לא יהיו שינויים, כמובן. אבל אתה לא רוצה לעשות משהו שונה לגמרי בכל שבוע. הילדים שלך יש זכות לדעת מתי הם יכולים לצפות לראות את הוריהם, ואתה צריך לדעת מתי הילדים שלך יהיה איתך. דבקות בלוח זמנים עקבי יכול להפוך את המעבר בין הבית שלך הביתה של לשעבר שלך קל יותר עבור הילדים שלך.

לדבר באופן יזום

ההנחיות הבאות מספקות דוגמה לשפה שבה ניתן להשתמש כדי להגדיר גבולות מתאימים ועדיין תומכים ביחסיו עם ילדיך.

הנחיות אלה יש להוסיף לתוכנית ההורות הכתובה או להודעה בכתב:

 • אצור עמכם קשר לפחות 24 שעות לפני הביקור המתוכנן בין הורה לילד במקרה שאצטרך לתזמן מחדש.
 • אני מבקש בכבוד כי אתה עושה את אותו הדבר, אתה צריך לשנות את מועד ההורה שלך.
 • אני אשנה רק עבור מצב חירום אמיתי או סכסוך עבודה חובה.
 • לאחר שהתקשרתי איתך על השינוי, אני אספר לילד שלנו על הצורך שלי לשנות את הביקור שלנו.
 • שמירה על לוח הזמנים הרגיל של ההורה-ילד חשובה לי, ואני לא אעשה את זה על ידי תיקון מחדש מסיבות מטופשות.

תמוך במשפחה

שקול ליצור קבוצת הנחיות שתוכל לתמוך בהן. אתה עלול למצוא גם, כי הבעת מה אתה מרגיש מחויבים – על ידי הפעלת משפטים עם “אני” – מפזר מתח עם האקס שלך. בנוסף, ודא שאתה מקל על הכללים, כלומר תקשורת עם האקס שלך במועד כאשר אתה צריך להתאים את לוח הזמנים של האב והילד מכל סיבה שהיא.

הורות משותפת יכולה להיות חוויה חיובית אם שניכם מתמקדים בטובתם של ילדיכם ולא בתלונות האישיות שלכם. תמיכה זו בזו תוך כדי העלאת הילדים שאתם חולקים מחזקת את התא המשפחתי ומספקת סביבה חיובית לצמיחת ילדיכם, ועוזרת להם להרגיש בטוחים במשפחתם למרות הפיצול ההורי.

No Replies to "צמצום אחרון שינויים דקה על שיתוף הורות בתוספת עם טיפים אלה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 3 = 1