איך אמצע החיים גירושין משפיע ילדים צעירים בוגרים | insightyv.com

איך אמצע החיים גירושין משפיע ילדים צעירים בוגרים

איך אמצע החיים גירושין משפיע ילדים צעירים בוגרים

שיעורי הגירושין בקרב זוגות נשואים מבוגרים כמעט הוכפלו בין השנים 1990 ו -2008. עם יותר נשים בכוח העבודה ואנשים שחיו יותר מאי פעם, תופעת גירושין מאוחרת זו אינה מפתיעה כפי שהיא נראית. זוגות רבים שנישאו בשנות ה -70 עשו זאת מיד מחוץ לקולג ‘, וזוגות בשנות ה -50 וה -60 שלהם, שהיו נשואים כבר 30, 40 שנה או יותר, גילו כי הם גברו על הנישואין וזה על זה.

“בקרב הגברים שנישאו לראשונה בין השנים 1970 ל -1974, 89% היו נשואים לאותה אישה ביום השנה החמישי שלהם, 74% ביום השנה העשירי שלהם ו -65% ביום השנה ה -15 שלהם. היו נשואים, ב -25% 54% מהם “. – מחקר Pew

 

החל מחדש הוא אולי התשובה לבעיות שלהם – אבל מה עם הילדים הבוגרים הצעירים שלהם? איך הם מושפעים על ידי הוריהם גירושין?

מי מקבל משמורת?

צעירים עשויים למצוא את עצמם במצב מביך של צורך לבחור, על שלהם, היכן לבלות את החגים, ימי הולדת ואירועים מיוחדים אחרים. כאשר הורים גירושים וילדיהם הם צעירים, יש הסכמי משמורת לנהל את המצבים האלה – אבל עם ילדים מבוגרים, זה נשאר לעתים קרובות לילדים בוגרים להחליט מתי והיכן לבלות עם כל הורה. אם הגירושין הוא מחלוקת זה יכול להוסיף אלמנט של מתח וחרדה למצב, כמו צעירים צעירים מרגישים נאלצים לקחת צד או לעשות החלטות לא נוח.

הוספת הסיבוך היא הנכדים. חוגגים עם המשפחה יכול להיות מביך אם הזוג הגרוש אינו מסוגל לבזבז זמן יחד – מה הסיבה. קחו כי זה לא בלתי מתקבל על הדעת עבור זוגות צעירים לשני ההורים גרושים, אשר יכול להגדיל את הבעיות ארבע פעמים. זה לא צריך להיות התפקיד של המבוגר הצעיר כדי להפוך את ההורים גרושים נוח, במיוחד לגבי הנכדים.

ההורים צריכים להבין איך לבלות בנוחות יחד במפגשים משפחתיים, אם בכלל. ילדים קטנים נהנים מסבא וסבתא וסבתות מעריצות את נכדיהן. זה צריך להיות הדאגה העיקרית.

האם אני ראש גירושים? 

אין זה מפתיע כי צעירים רבים להתמודד עם הוריהם גירושין יתחילו לתהות אם הם יוכלו להיות מוצלחת מערכת יחסים ארוכת טווח. גם אם הבוגר הצעיר היה מודע למחלוקת ביניהם, עדיין יש משהו מטריד לראות את ההורים בגיל העמידה להתגרש ולהתחיל חיים חדשים. חשוב למבוגרים צעירים להבין כי רק בגלל שהוריהם הנישואים לא האחרון לא אומר לא היו שנים טובות (בהנחה שזה נכון). ביצוע הנישואין האחרון הוא מאתגר בנסיבות הטובות ביותר, וילדים מבוגרים אשר נמצאים 20 שלהם ואפילו של 30 שלהם לא יכול להבין עד כמה קשה זה יכול להיות לפעמים לשמור על נישואים יחד.

כאשר ההורים גרושים להתחיל לצאת עם אנשים אחרים זה יכול להעלות שורה שלמה של בעיות עבור ילדים בוגרים. גם אם הם השלימו עם העובדה שההורים שלהם כבר לא זוג, לראות אותם עם מישהו חדש יכול להיות חוויה צורמת.

גידול נוח עם ההורה החדש המשמעותי של הורה יכול לקחת זמן וסבלנות על החלק של כולם. הוסף לערבב את האפשרות כי השותף החדש יש ילדים משלהם דברים להיות אפילו יותר מסובך. הורים צריכים לפתח מערכות יחסים כאנשים בודדים, אבל להיות זהירים על החדרת בן זוג חדש לילדים מבוגרים לפני היחסים הגיע לרמה חזקה של מחויבות. למרות שהם צעירים, הם עדיין ילדים כשזה מגיע להורים בדרכים רבות. שמירה על הקשר עם ילדים בוגרים צעירים צריך להישמר בחשבון בעת ​​קבלת החלטות כאדם יחיד לאחרונה.
 

מצפה לכעס

לא משנה מה האירועים היו שהובילו את ההחלטה לסיים את הנישואין, ההורים צריכים להיות מוכנים לילדים בוגרים להרגיש כעס, עצוב מאוכזב.

ככל שהבוגרים עשויים לקוות שהילדים הבוגרים יהיו במצב קשה זה, זכרו שגם חייהם משתנים. כבר לא יהיה בית משפחתי כמו שיש כל חייהם – הוריהם יחיו בשני מקומות שונים. אם ההורים מחליטים למכור את הבית המשותף להם, זה יכול להעלות מגוון שלם של רגשות. לתת לילדים בוגרים לבטא את עצמם ולשתף את רגשותיהם – גם אם ההורים מתמודדים עם הרגשות הסותרים שלהם – יקל על המעבר להיות ילד של גירושים – לא משנה כמה הם בני גילם. 

No Replies to "איך אמצע החיים גירושין משפיע ילדים צעירים בוגרים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    47 − = 41